Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Casey Hudson o trylogi Mass Effect

21 postów w tym temacie

Porównywanie platform i próby obrabiania dupska "przeciwnikom" wynikać muszą jedynie z kompleksów poszczególnych jednostek. Ja naprawdę długo kombinowałem jaką platformę wybrać - X czy PS3. Kupiłem pudło od MS i czasami myślę - kurde, a może...
Tego, że wyjdzie jakiś exclusive, który wygląda super zazdroszczę posiadaczom konsoli Sony, ale w pozytywnym tego słowa rozumieniu. Zawsze mogę kogoś poprosić o pożyczenie na weekend pudła i po problemie.

Ale do tematu - mocno liczę na ME2. Na to, że mnie nie zawiedzie i będzie wyglądał przyzwoicie. Kupiłem DA:Początek za prawie dwie stówy i pod wieloma względami mnie zawiódł (to było to samo co w starych pozycjach od BioWare, tylko dorzucili smoki). ME2 kupuję w dniu premiery i jedyne nad czym się zastanawiam to: kupić zwykłą czy kolekcjonerską wersję

Przeczłapałem go już na PC, a teraz od znajomego pożyczyłem wersję konsolową by sobie postacie pod dwójkę przygotować. Nie zamierzam zastanawiać się nad tym czy będzie to RPG czy nie. System rozgrywki, postacie i fabuła wciągnęły mnie przy jedynce. Teraz zapowiada się większy świat i kolejne kilkadziesiąt godzin zabawy.

Cały mój ból to fakt, że nie widzę jakościowego odpowiednika dla Ashley z jedynki. Lansowana obecnie kobietka, a raczej kobieta, która użyczyła twarzy i głosu jest ładniutka. Jej wersja komputerowa do mnie nie przemawia. A usta Ashley mogę oglądać zawsze ;>

Nevertheless, licząc na Project Natal, obiecywane od dawna polskie XBOX Live i kilka innych pierdółek, wierzę, że jest spora szansa na to, że nie wybrałem bardzo źle jeżeli chodzi o wybór pudła do grania. Bo tak naprawdę to kwestia wyboru między tym samym samochodem, lecz z różnym kolorem lakieru czy tapicerki.
Na końcu i tak siadamy wszyscy w 80% przypadków do tej samej gry, delikatnie się od innych wersji platformowych, różniącej. I grunt byśmy się wszyscy tak samo dobrze bawili.
A czy to ktoś robi na blaszaku, na konsoli M$ czy Sony - who cares?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować