Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Verba- najlepszy zespół!!!

30 postów w tym temacie

Według mnie najlepszym zespołem jest Verba.Moje ulubione piosenki, to "Nic więcej" i " Pamiętasz". A co Wy sądzicie o tym zespole????Zapraszam do pisania odpowiedzi.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ZAbic ich!! takie jest moje zdanie o tym zespolo to jest hiphopoleowe cos no chyba ze jestes dziewczyna to moze ci sie to podobac ale jak nie to ... bez obrazy ale ci "kolesie" z tego zespolu niszcza mi psychike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LoL.... powinno sie zabronic zakladania takich i podobnych tematow :P wzbudzanie agresji jest nie wskazane a ten temat napewno doprowadzi do burzliwej dyskusji. Swoja drogą nie lubie Verby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Verba to odmiana hip-hopu. Jest to marny hh, ale coś nowego. Kawałek '''' ten czas'''' uznaje jako kolędę, ale to wszystko, nie nastraja mnie ta muza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Litosci. Przeciez Verba tylko stylizuje sie na hiphop... Takie pioseneczki dla dziewczyn kiepawe... Hiphopem nie powinna rzadzic komercja, a tutaj niestety mamy z tym do czynienia... Jak dla mnie nie maja nic do powiedzenia. Żenada ogolnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Werba - zespół jest jak Media Mark : Może nie dla idiotów (bo się coniektórzy mogą zbulwersować), ale powinni tego zabronić. Kawałki Verby, Mezo i innych discopolowców zniechęciły mnie do słuchania polskiego hip-hopu. A co do ciaputka - nie przejmuj się- to minie :D Odkryjesz, że hip - hop to nie wszystko, jak większość przerzucisz sie na rock i metal, a jak za kilka lat pomyślisz, co pisałeś to może nawet się uśmiechniesz na tą myśl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy lubi co innego :) Jeśli chodzi o polski hh, to na pewno Verba i Jeden Osiem L rządzą. Ale np. najlepszym zespołem rockowym w Polsce jest IRA, moim zdaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 20:43, b4rtez napisał:

Każdy lubi co innego :) Jeśli chodzi o polski hh, to na pewno Verba i Jeden Osiem L rządzą.

Masz rację.Kiedyś lubiłem Jeden Osiem L ale coś w pewnym momencie przestał mi się podobać.Za to Verba mi się podoba ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 20:42, ciaputek napisał:

Dzięki.Może i masz rację.


NIEEE.Ja tu na konfrontację czekam, że się ktoś nie zgodzi, a tu mi rację przyznają :D Żartuję oczywiście. Po prostu mówię ci, jak było w moim przypadku. Byłem mały (gimazjum) i głupi (ale nie do końca :D) to słuchałem peji, i innych "very undergroundowych"zespołów (choć nie wiedziałem co to znaczy :D). A jak poszedłem do liceum, to zrozumiałem realia rządzące tym światem i się na metal i rock przerzuciłem. Morze u was było inaczej. A jeśli tak , to może się podzielcie. Ja jak profesjonalny psycholog wysłucham , ale żadnych rad nie gwarantuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 20:35, Karlak napisał:

Kawałki (...) Mezo i innych discopolowców


Ja bym chciał tylko zwrócić uwagę, że pomimo tandetnego kawałka promowanego przez modne radiostacje (tego "dziewczyno jak wino" czy jakośtak) Mezo nie jest takim artystą jakimby przedstawiał go jeden kawałek.
W skrócie - dostał etykietę "hiphopolo", a tymczasem ostatnio przeglądałem stary Ślizg, gdzie naczelny całkiem pozytywnie wypowiedział się o płycie Mezokracja jako o całości.
Zresztą wystarczy posłuchać kilka jego kawałków, żeby usłyszeć, że koleś jest w miarę inteligentny i nieźle klei rymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to jak coś to mogłeś napisać najlepszy zespół moim zdaniem czy coś w tym stylu. A nie siać taką propagandę :) Nie wszyscy muszą się z tym identyfikować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mezo jedno - Verba i osiemnascie litrow drugie. Choc nie lubie hiphopu, jak ogladam vive czasem zostawialem na kawalkach Meza, ale Verba i 18l to juz pzresada... Jak mozna uprawiac hiphop spiewajac wszystkei piosenki o podrywaniu panienek i takie tam...? Nieprawdziwe do granic... Poza tym umowmy sie - to nie jest hiphop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 19:23, ciaputek napisał:

Według mnie najlepszym zespołem jest Verba.Moje ulubione piosenki, to "Nic więcej" i " Pamiętasz".
A co Wy sądzicie o tym zespole????Zapraszam do pisania odpowiedzi.Pozdrawiam


Nie miej mi tago za złe..., ale ja nawet kolesia nie znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie słuham hh więc wg. mnie nie jest to najlepszy zespół, ale gusta są różne, jedni lubią mandaryne, inni verbę a ktoś jeszcze nirvane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hip-hop jest do bani i z muzyką to napweno niczego wspólnego nie ma. To tak jakby słuchać "śpiewu" gościa spod budki z piwem. W jego głosie nie ma żadnej subtelności. Ale skoro ktoś lubi pojękiwania to jego problem. Ja tego "czegoś" nie znoszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować