Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Greenberg chwali politykę Microsoftu

27 postów w tym temacie

To działa w obie strony. Sony również ma swoje ekskluzywne DLC do multiplatformowych gier, tyle że nie tak popularnych jak najnowsza odsłona Call of Duty. Stąd tyle szumu wokół sprawy z MW2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy się tak dziwią co im daje taka polityka, przecież każdy może zaczekać parę miechów aż wyjdzie na PS3 i sobie kupić bez problemów. Ale spróbujcie na to spojrzeć pod kątem najbardziej "dojnego" rynku jakim jest USA.

Kraj w którym pomimo kryzysu najczęściej używanym przedmiotem jest karta kredytowa gdzie ludzie codziennie zaciągają co raz to nowsze długi nie przejmując się zupełnie niczym. Oni nie wiedzą co znaczy czekać pół roku.. Wyszedł jakiś produkt, który chcesz mieć teraz i lecisz po niego.. Nawet bez kasy, bo przecież masz kartę kredytową..

Dobrym przykładem są masowe kolejki podczas premiery Iphona, gdzie ludzie jak bydło się pchali po niego i nie chcieli zaczekać paru dni a co dopiero miesięcy. W ich przypadku wydanie DLC do MW2 nawet o 2 miechy zwiększy ich obroty o więcej niż wszyscy sobie jesteśmy w stanie to wyobrazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam.. Tylko czy to ma jakieś znaczenie? Jakbym podał za przykład kolejki o północy po Harrego Pottera to też byś się pytał czy kupiłem tę książkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa tylko rynek PC przez to cierpi. Nie dość, że piracą okropnie gry na PC to dodatki wychodzą wyłącznie na next - geny. Widać, że rynek gier PC coraz szybciej upada.......... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne: na mnie taka polityka działa wręcz odwrotnie - gdy tylko zaczynam myśleć o x360 nieco cieplej, zawsze jakiś chciwy eskimos-cyklista zburzy cały nastrój chwili, lepiej niż rakieta w palestyńskim przedszkolu.
Czarek188 - a co, JEŚLI rynek gier konsolowych staje się strasznie zhomogenizowany (każda gra podobna do poprzedniej), a rynek PC przeżywa swoisty rozkwit dzięki niezależnym produkcjom ? Pochlastasz się, bo ponarzekać nie będzie można nad upadkiem PC ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować