Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zabójczy update PlayStation 3

42 postów w tym temacie

Jeśli grupka miała problem to coś jest na rzeczy. To nie mógł być przypadek.

Ja wczoraj zrobiłem sobie kilkugodzinną sesję w Modern Warfare 2 na PS3 i nie miałem żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, żeby tylu ludziom się nie zepsuło, a tej garstce akurat tak. Ja zainstalowałem tą aktualizację i nic się nie stało mojej konsolce.Ci ludzie po prostu mieli pecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niby xbox taki awaryjny i w ogóle ps3 rządzi, a tu po aktualizacjach konsole się psują, albo po prostu bez powodu ? Współczuję graczom problemów z konsolką. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PC>Konsole. Ja na ten przykład nigdy nie słyszałem o aktualizacji oprogramowania na PC która psułaby sprzęt (nie ważne czy aktualizowano sterowniki czy firmware). Jedynie aktualizacje firmware''u i BIOSu są średnio bezpieczne, ale to na każdym sprzęcie ;)

Oczywiście problemy softwareowe z aktualizacjami zawsze się zdarzą, ale nigdy hardware :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 21:46, MisticGohan_MODED napisał:

Jak aktualizacja oprogramowania może psuć napęd ? xp
Genialne...

oczywiście, że może
tak jak cin222 napisał: nawet PeCeta lub sprzęt (HDD/mp3 player czy PSP) zepsuć możesz przy zmianie oprogramowania.

jak w PC masz kilka typów/warstw oprogramowania (bios, os, sterowniki) tak w PS3 wszystko jest (lub może być, chyba nie ma specyfikacji określonej publicznie) kontrolowane przez jedną/dwie warstwy, które mogą na siebie wpływać (zmieniać), a wtedy łatwo o zepsucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 21:46, Albii napisał:

A niby xbox taki awaryjny i w ogóle ps3 rządzi, a tu po aktualizacjach konsole się psują,
albo po prostu bez powodu ? Współczuję graczom problemów z konsolką. ;p


Zauważ, że nie mówimy o aktualizacjach w sytuacji Xboxa. Tam jest po prostu RROD i aktualizacje nie są temu winne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 21:57, cin222 napisał:

PC>Konsole. Ja na ten przykład nigdy nie słyszałem o aktualizacji oprogramowania na
PC która psułaby sprzęt (nie ważne czy aktualizowano sterowniki czy firmware). Jedynie
aktualizacje firmware''u i BIOSu są średnio bezpieczne, ale to na każdym sprzęcie ;)

Oczywiście problemy softwareowe z aktualizacjami zawsze się zdarzą, ale nigdy hardware
:D


To słabo się rozglądasz. "Aktualizacje Microsoftu psują systemy Windows XP, Vista i 7"
Konsole>PC, zresztą zawsze tak było :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 22:06, mistshoo napisał:

To słabo się rozglądasz. "Aktualizacje Microsoftu psują systemy Windows XP, Vista i 7"
Konsole>PC, zresztą zawsze tak było :).

Zgadzam się :). Nawet nie dawno było o tym jak padały systemy po aktualizacji Visty, zresztą mi ta aktualizacja zepsuła panel dotykowy i nie reagował, ale na szczęście miałem gwarancje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, co chwila ludziom padają masowo sprzęty po aktualizacji. Mi nie zdarzyło się ani razu, ani znajomym. Takie takie rewelacje patrze z przymrużeniem oka. Tylko dlaczego zawsze winna aktualizacja ? Jak im TV siądzie, to pewnie też przez najnowszą aktualizację. To musiało być to, bo co innego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem w to wierzyć, dopóki nie przypomniałem sobie, że po ostatniej aktualce windowsa komp pięknie odmówił współpracy - veto i już.

Mimo wszystko.... wygląda to na kolejną urban legend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 22:29, dante2003 napisał:

Od niedawna 3.15 jest obowiązkowe, więc aktualizujcie system i po problemie

Tylko co im po aktualizacji jak padł im BluRay ;x
A co do oprogramowania to pewnie że może uszkodzić sprzęt. Każdy sterownik odpowiada za dany sprzęt. Jak wgrywamy firmware''u do nagrywarki cd/dvd to wystarczy chwilowy brak energii a nagrywarka nadaje się do wywalenia. A czasami się zdarza tak iż wszystko się ładnie wgrało a po paru dniach pada nagrywarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować