Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Trainz Railroad Simulator 2006 - oficjalny temat gry

489 postów w tym temacie

Mam pytanko. Kupilem dzis TRS 2006 w NXK i mam problem. Trasy na ktore najbardziej oczekiwalem. m.in. Maglav, Dresden-Freiburg czy demko Modula City po prostu nie dzialaja. Wyskakuje blad mapy i program kaze mi powracac do menu wyboru scenariusza! Co robic? Z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłem kilkugodzinną zabawę z Rail Simulator (Kuju). Panowie (Panie) tragedia. ''''Rail'''' to to nie jest. Taki symulator kolei jeszcze nie powstał. Chyba, że w Japonii maszyniści sterują całością ruchu kolejowego! Symulator kolei na pewno zawierać będzie inne specjalizacje zawodu kolejarza. Jeśli ktoś chce tylko w lepszej grafice pojeździć kilkoma pociągami to proszę bardzo kupić sobie za sto kilkadziesiąt złotych. Panowie EA: falstart dla Rail Simulator. Oddać to do Kuju do przebudowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ostatnio zainstalowałem Trainz (...) 2006 z Gazety Wyborczej (Kultowe Komputerowe gry - płyta 4). Podczas samouczka 3 i 4 zauważyłem błędy uniemożliwiające grę. W samouczku 3 kamera wewnątrz pojazdu jest niepoprawnie ''położona'' a w samouczku 4, kiedy klika się kamerę wewnątrz pokazuje się jasnożółty ekran. Gry nie da się także wyłączyć. Pokazuje się komunikat bez tytułu i tekstu - jedynie ze znakiem X. Grę sprawdzałem na dwóch komputerach (z Vistą Home Basic x64 i na drugim z XP Home SP2 x86) i gra zachowuje się tak samo - czyli błędnie. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 16:59, MSE napisał:

Witam!

Ostatnio zainstalowałem Trainz (...) 2006 z Gazety Wyborczej (Kultowe Komputerowe gry - płyta
4). Podczas samouczka 3 i 4 zauważyłem błędy uniemożliwiające grę. W samouczku 3 kamera wewnątrz
pojazdu jest niepoprawnie ''położona'' a w samouczku 4, kiedy klika się kamerę wewnątrz pokazuje
się jasnożółty ekran. Gry nie da się także wyłączyć. Pokazuje się komunikat bez tytułu i tekstu
- jedynie ze znakiem X. Grę sprawdzałem na dwóch komputerach (z Vistą Home Basic x64 i na drugim
z XP Home SP2 x86) i gra zachowuje się tak samo - czyli błędnie. Proszę o pomoc.


Zainstaluj najnowsze sterowniki i wyczyść rejestr. Miałem to samo i pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 19:48, Amadeusz1 napisał:

> Witam!
>
> Ostatnio zainstalowałem Trainz (...) 2006 z Gazety Wyborczej (Kultowe Komputerowe gry
- płyta
> 4). Podczas samouczka 3 i 4 zauważyłem błędy uniemożliwiające grę. W samouczku 3 kamera
wewnątrz
> pojazdu jest niepoprawnie ''położona'' a w samouczku 4, kiedy klika się kamerę wewnątrz
pokazuje
> się jasnożółty ekran. Gry nie da się także wyłączyć. Pokazuje się komunikat bez tytułu
i tekstu
> - jedynie ze znakiem X. Grę sprawdzałem na dwóch komputerach (z Vistą Home Basic x64 i
na drugim
> z XP Home SP2 x86) i gra zachowuje się tak samo - czyli błędnie. Proszę o pomoc.

Zainstaluj najnowsze sterowniki i wyczyść rejestr. Miałem to samo i pomogło



Niestety to nie działa. Zainstalowałem sterowniki do karty dźwiękowej i graficznej i dalej to samo. Myślę, że są uszkodzone pliki, bo jak wchodzę w niektóre mapy to pisze, że ich nie ma, np. w scenariuszu 1. Da się coś zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to pozostaje Ci tylko przeinstalować Windowsa :)

I to nie są uszkodzone pliki. Jak masz syf na kompie to TRS2006 dobrze nie chodzi. Reinstall pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 20:44, Amadeusz1 napisał:

No to pozostaje Ci tylko przeinstalować Windowsa :)

I to nie są uszkodzone pliki. Jak masz syf na kompie to TRS2006 dobrze nie chodzi. Reinstall
pomoże


Reinstalowałem już, non-stop to samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój problem z TRS2006 wygląda tak:Menu zapisu i wyjścia nie ma,tory zniknęły.w samouczku 5 niema lokomotywy,w samouczku 3 i 4 nie ma kabiny,przy niektórych scenariuszach wyskakuje że,nie wybrano mapy,a w samouczku 6 nie ma nic.zainstalowałem aktualne sterowniki,cały test mam ok,i system przeinstalowany.Co mam robić??Czy ktoś wie co jest grane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Już jakiś czas temu kupiłem Trainz Railroad Simulator 2006. Zawsze instalacja przebiegała bez zarzutów. Teraz gdy instaluje wkładam kolejno cd1,2,3 i jak wkładam cd4 instaluje się chwile, jet plik yardmaster i wyskakuje błąd danych CRC i się wyłącza instalator. Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym powiedzieć, bo mam problem instaluję grę Trainz Railroad Simulator 2006 i potem włączam i wyskakuje mi jakiś błąd. Coś takiego jak fatal error. Jak ktoś wie co to jest niech mi odpisze. :)xDS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 13:57, turboszysz napisał:

Mój problem z TRS2006 wygląda tak:Menu zapisu i wyjścia nie ma,tory zniknęły.w samouczku 5
niema lokomotywy,w samouczku 3 i 4 nie ma kabiny,przy niektórych scenariuszach wyskakuje że,nie
wybrano mapy,a w samouczku 6 nie ma nic.zainstalowałem aktualne sterowniki,cały test mam ok,i
system przeinstalowany.Co mam robić??Czy ktoś wie co jest grane?


Drogi kolego!

Znalazłem rozwiązanie. Aby gra dobrze chodziła należy się zarejestrować i podać numer seryjny na planet Auran. Potem już wszystko powinno chodzić. U mnie działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 17:16, MSE napisał:

> Mój problem z TRS2006 wygląda tak:Menu zapisu i wyjścia nie ma,tory zniknęły.w samouczku
5
> niema lokomotywy,w samouczku 3 i 4 nie ma kabiny,przy niektórych scenariuszach wyskakuje
że,nie
> wybrano mapy,a w samouczku 6 nie ma nic.zainstalowałem aktualne sterowniki,cały test mam
ok,i
> system przeinstalowany.Co mam robić??Czy ktoś wie co jest grane?

Drogi kolego!

Znalazłem rozwiązanie. Aby gra dobrze chodziła należy się zarejestrować i podać numer seryjny
na planet Auran. Potem już wszystko powinno chodzić. U mnie działa!


Dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem nowym użytkownikiem TRS 2006, dotąd miałem tylko do czynienia z Trainz (nawet nie wiem, którą częścią). Mam pytanie następujące. Chciałbym poprowadzić troche samemu elektrowóz w grze (np. w misji gdzie prowadzi się Antraka), ale pomimo wysiłków nie udaje mi się zatrzymywać pociągu (oczywiście w trybie kabinowym) np. na stacjach w odpowiednim miejscu albo przed czerwonym światłem sygnalizatora. Hamowanie klawiszem A daje mierny efekt, pociąg zatrzymuje się 100 m za stacją :(
Czy mógłby ktoś uprzejmy podsunąc sposób na skuteczne hamowanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować