Zaloguj się, aby obserwować  
Maker3

Formuła 1

10066 postów w tym temacie

Dnia 22.04.2007 o 10:06, Madia napisał:

> Bolidy BMW Sauber sie sypia na miejscu Roberta przeszedłbym do innego teamu.Miał przecież
propozycje
> od Renault
> Hondy i Toyoty.
Renault? Żartujesz. Szef tego teamu się wypowiadał że to błąd, że nie wzieli Roberta (było
to po tym jak Robert uzyskiwał coraz lepsze czasy na testach w tamtym roku). Oni miu oferty
nie złożyli. On tylko wygrał testy u nich. A co do Hondy i Toyoty... to zobacz sobie tabele
MŚ konstruktorów. Gdzie jest BMW a gdzie jest Honda i Toyota...

>Mojim faworytem na mistrza śwaita jest Kimi Raikonen albo hamilton
Stawka sie bardzo wyrównała, ale moim faworytem zostanie Alonso :D

---> Makus89
Może genialnym teamem nie będą, ale to młody zespół. Dopracują wszystko i będzie ok.

Madia niejestes chyba na czasie juz od początku roku Szef tego teamu chciał wziąść Roberta ale Polak wybrał BMW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 09:53, Makus89 napisał:

> Bolidy BMW Sauber sie sypia na miejscu Roberta przeszedłbym do innego teamu.Miał przecież
propozycje
> od Renault
> Hondy i Toyoty.Mojim faworytem na mistrza śwaita jest Kimi Raikonen albo hamilton

Nie wiem czy wiesz ale kazdy kierowca ma podpisany jakis kontrakt z teamem i nie moze sobie
ot tak zmienic teamu...A poza tym wydaje mi sie ze za jakis czas BMW bedzie naprawde genialnym
teamem tylko musza troszke jeszcze dopracowac bolidy.

MArkus tu musze się z tobą zgodzi fakt ze team BMW SAuber może stać sie lepszym team ale fakt jest że na poczatku roku mógł przejśc do Hondy albo Toyoty i Renautl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 12:25, Gerswim CD-r napisał:

Madia niejestes chyba na czasie juz od początku roku Szef tego teamu chciał wziąść Roberta
ale Polak wybrał BMW

Na poczatku tego roku to Robert miał już ważny kontrakt z BMW więc nie było się co szczypać z Renault.. poza tym po co ma być testerem w Renault jak może być kierowcą w obecnie lepszym zespole (patrząc na klasyfikacje konstruktorów), czyli BMW. Po co? A Toyota i Honda? To również gorsze zespoły.. więc czego tu chcieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 12:32, Madia napisał:

> Madia niejestes chyba na czasie juz od początku roku Szef tego teamu chciał wziąść Roberta

> ale Polak wybrał BMW
Na poczatku tego roku to Robert miał już ważny kontrakt z BMW więc nie było się co szczypać
z Renault.. poza tym po co ma być testerem w Renault jak może być kierowcą w obecnie lepszym
zespole (patrząc na klasyfikacje konstruktorów), czyli BMW. Po co? A Toyota i Honda? To również
gorsze zespoły.. więc czego tu chcieć?

Głównie chodzi mi o bolid traktują go jak królika doświadczalnego przeszedl by do Hondy byłby jak Butto w zeszłym sezonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 12:35, Gerswim CD-r napisał:

Głównie chodzi mi o bolid traktują go jak królika doświadczalnego przeszedl by do Hondy byłby
jak Butto w zeszłym sezonie

Faktem jest, że bolid nie pracował za dobrze. Pewne ustawienia były błędne jednak teraz mówią, że jest ok. Nawet rezerwowym bolidem Robert poradizł sobie lepiej niż zawodnicy Toyoty właściwymi. Też mnie to wkurzało, ale trzeba wyluzować. Najważniejsze, że w Roberta uwierzyli. Gdy jeszcze nikt go nie znał żadne Hondy i Toyoty go nie chciały. Musiało go BMW zatrudnić żeby zabłysnął. Mogli sie pospieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i poszedl by do hondy i kompletnie nic by to nie dalo, bo bolidy hondy tez sie bardzo psuja tylko o tym sie tak nie mowi bo nikt szczegolnie znany tam nie jezdzi. BMW ma najlepsze bolidy z wymienionych przez was firm tylko tak jak juz wspominalem nie raz musza je jeszcze dopracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 12:55, Makus89 napisał:

No i poszedl by do hondy i kompletnie nic by to nie dalo, bo bolidy hondy tez sie bardzo psuja
tylko o tym sie tak nie mowi bo nikt szczegolnie znany tam nie jezdzi. BMW ma najlepsze bolidy
z wymienionych przez was firm tylko tak jak juz wspominalem nie raz musza je jeszcze dopracowac.

No ja sie z Tobą zupełnie zgadzam. Po co by miał zmieniać team jak BMW jest obecnie 3. po McLarenach i Ferrari. Renault? Toyota? Honda? To wszystko gorsze przecież. Dopracują i będzie ok. Jeśli chodzi o miejsca Roberta w kolejnych wyścigach to jestem optymistką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 13:01, Gerswim CD-r napisał:

Panowie

I panie! <oburzenie> Co to kobieta już nie może być kibicem F1, że piszesz "Panowie"?

>ten sezon formuły 1 będzie sezonem wrzechczasów rywalizacja jest napięta
tak, bardzo. Trzech kierowców ma tyle samo punktów. Co do Rywalizacji konstruktorów myślę, że McLareny wygrają.

Dnia 22.04.2007 o 13:01, Gerswim CD-r napisał:

co tu dłużej
ukrywac wspierajmy Roberta

No oczywiście. Jest w trzeciej sile F1. Nie potrzeba zmiany teamu. Wystarczy kilka poprawek i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi sie jednak wydaje ze Ferrari wygra... Maja szybsze bolidy a Massa i Raikonnen prezentuja bardzo wysoki poziom. Moim zdaniem Hammilton bedzie mial problem utrzymac caly sezon tak dobra forme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 13:24, Makus89 napisał:

A mi sie jednak wydaje ze Ferrari wygra... Maja szybsze bolidy a Massa i Raikonnen prezentuja
bardzo wysoki poziom. Moim zdaniem Hammilton bedzie mial problem utrzymac caly sezon tak dobra
forme.

Nie ujmując nic Ferrari obstaje jednak za McLarenami :) co do Hamiltona.. nigdy nie wiadomo jaki będzie ten sezon dla tego utalentowanego debiutanta ;) Massa i Raikonen to świetni kierowcy, ale wydaje mi się, że jeśli Massa ustabilizuje formę, to powalczą i wtedy będzie jeszcze ciekawiej niż jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 17:42, Gerswim CD-r napisał:

Mc laren ma przebłysk nie wierze w sukces tego teamu

?? MC Laren ma przebłysk? Kurcze, a ja myślałem, że wspaniałych kierowców i bardzo dobry bolid. W każdym razie dziękuję, że mnie uświadomiłeś, bo byłem gotów uwierzyć, że to zespół, który się na prawdę liczy/liczył/będzie liczyć... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 17:49, ko?nik napisał:

?? MC Laren ma przebłysk?

Tak. MC Laren ma przebłysk ;P To nie przyszli Mistrzowie Świiata konstruktorów.. :P (zdanie nakrapiane wiadrem ironii:))

>Kurcze, a ja myślałem, że wspaniałych kierowców i bardzo dobry bolid.
Nie. Mają Fiata 126 P i dwóch pijaków bez prawa jazdy ;) Za kratki z nimi :D

Dnia 22.04.2007 o 17:49, ko?nik napisał:

W każdym razie dziękuję, że mnie uświadomiłeś, bo byłem gotów uwierzyć, że to zespół, który
się na prawdę liczy/liczył/będzie liczyć... ;P

Ja też dziękuję i pozdrawiam eksperta od Formuły 1 (to drugie też ironia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

McLaren to poprostu solidny team z takimi samymi kierowcami. BMW jest moim zdaniem za mało doświadczone by walczyć z McLarenem czy Ferrari. Ale już jest niezłe. Może za kilka lat będą równorzędnymi rywalami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 17:51, Madia napisał:

Tak. MC Laren ma przebłysk ;P To nie przyszli Mistrzowie Świiata konstruktorów.. :P (zdanie
nakrapiane wiadrem ironii:))

To jest ewidentny przebłysk! I tylko prawdziwi fachowcy to wiedzą!

Dnia 23.04.2007 o 17:51, Madia napisał:

Nie. Mają Fiata 126 P i dwóch pijaków bez prawa jazdy ;) Za kratki z nimi :D

A propos pijaków, ostatnio oglądałem F1 z kuzynem i jak rozgrzewali opony to od się mnie pyta "czemu oni tak jeżdżą?" Na co ja mu "pewnie pijani"...i zanim zorientował się, że go "lekko" oszukuję to minęło kilka dobrych minut ;P

Dnia 23.04.2007 o 17:51, Madia napisał:

Ja też dziękuję i pozdrawiam eksperta od Formuły 1 (to drugie też ironia)

Się śmiejesz, a może my rzeczywiście się nie znamy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 17:57, ko?nik napisał:

To jest ewidentny przebłysk! I tylko prawdziwi fachowcy to wiedzą!

Tak.. no w końcu ja sie miesiąc interesuje F1 ;D i do tego jestem babą (prawda jest taka, że zaczełam sie interesować F1 jak ostatnie Mistrzostwo zdobywał Schumacher :))

Dnia 23.04.2007 o 17:57, ko?nik napisał:

A propos pijaków, ostatnio oglądałem F1 z kuzynem i jak rozgrzewali opony to od się mnie pyta
"czemu oni tak jeżdżą?" Na co ja mu "pewnie pijani"...i zanim zorientował się, że go "lekko"
oszukuję to minęło kilka dobrych minut ;P

Poważnie w to uwierzył? :D dobre :D ja sie taty pytałam jak nie wiedziałam albo komentator zawsze mówił to od początku skapowałam :D

Dnia 23.04.2007 o 17:57, ko?nik napisał:

Się śmiejesz, a może my rzeczywiście się nie znamy ;P

No przepraszam, ale nasz ekspert twierdzi, że Robert powinien przejsć do Toyoty, Hondy lub Renault bo to lepsze zespoły i będzie mu lepiej.. a prawda jest taka, że BMW wyprzedają tylko McLareny i Ferrari xD ale ja sie nie znam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 17:42, Gerswim CD-r napisał:

Mc laren ma przebłysk nie wierze w sukces tego teamu


W sukces teamu to ja wierze, bo bolidy maja swietne ale nie wierze ze Hammilton utrzyma tak wysoka forma (przynajmniej mam taka nadzieje bo cos mi sie zdaje ze to wlasnie Hammilton bedzie w przyszlosci glownym rywalem Roberta ). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 19:23, Makus89 napisał:

> Mc laren ma przebłysk nie wierze w sukces tego teamu

W sukces teamu to ja wierze, bo bolidy maja swietne ale nie wierze ze Hammilton utrzyma tak
wysoka forma (przynajmniej mam taka nadzieje bo cos mi sie zdaje ze to wlasnie Hammilton bedzie
w przyszlosci glownym rywalem Roberta ). :)

Przypomnij sobie skoki narciarskie Gregor Schlirenzauer i Andres Jacobsen mieli wielką forme i co dalej klapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 18:21, Madia napisał:

> To jest ewidentny przebłysk! I tylko prawdziwi fachowcy to wiedzą!
Tak.. no w końcu ja sie miesiąc interesuje F1 ;D i do tego jestem babą (prawda jest taka, że
zaczełam sie interesować F1 jak ostatnie Mistrzostwo zdobywał Schumacher :))

> A propos pijaków, ostatnio oglądałem F1 z kuzynem i jak rozgrzewali opony to od się mnie
pyta
> "czemu oni tak jeżdżą?" Na co ja mu "pewnie pijani"...i zanim zorientował się, że go "lekko"

> oszukuję to minęło kilka dobrych minut ;P
Poważnie w to uwierzył? :D dobre :D ja sie taty pytałam jak nie wiedziałam albo komentator
zawsze mówił to od początku skapowałam :D

> Się śmiejesz, a może my rzeczywiście się nie znamy ;P
No przepraszam, ale nasz ekspert twierdzi, że Robert powinien przejsć do Toyoty, Hondy lub
Renault bo to lepsze zespoły i będzie mu lepiej.. a prawda jest taka, że BMW wyprzedają tylko
McLareny i Ferrari xD ale ja sie nie znam

Fakt ze Toyota nie liczy się o mistrzostwo ale do wina kiedowców a nie inzynierów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować