Zaloguj się, aby obserwować  
Maker3

Formuła 1

10066 postów w tym temacie

dzieki-----ogladajcie od casu do czasu diskawery tam ostatnio mówia o f1.ostatnio było o toyocie i bmw.kazdy program po godzinie.nie raz mówia o ciekawych sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Polsacie poinformowali, że telewizja Polsat, Polsat Sport i TV4 zakupiły prawa do transmisji wyścigów F1 w przyszłym roku. Tak więc, jeśli chodzi o transmisje, nic się nie powinno pogorszyć, a być może się polepszy, bo mogą dawać relacje z wyścigów na Polsacie, który ma większy zasięg i większe grono odbiorców :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 23:10, A-cis napisał:

Na Polsacie poinformowali, że telewizja Polsat, Polsat Sport i TV4 zakupiły prawa do transmisji
wyścigów F1 w przyszłym roku. Tak więc, jeśli chodzi o transmisje, nic się nie powinno pogorszyć,
a być może się polepszy, bo mogą dawać relacje z wyścigów na Polsacie, który ma większy zasięg
i większe grono odbiorców :-)

Mi się znów wydaje, że pójdą w kompletnie przeciwną stronę, czyli F1 będziemy oglądać tylko na polsacie sport. Tak się złożyło, że ta stacja straciła prawa do transmisji, kilku bardzo ciekawych pozycji, choćby Ligę Mistrzów i będą chcieli jakos uatrakcyjnić ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 23:20, boogie85 napisał:

Mi się znów wydaje, że pójdą w kompletnie przeciwną stronę, czyli F1 będziemy oglądać tylko na polsacie sport.

Mnie, w gruncie rzeczy jest wszystko jedno. Na szczęście w pakiecie mam wszystkie 3 wymienione stacje i będę mógł oglądać w każdym przypadku :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 02:05, A-cis napisał:

Mnie, w gruncie rzeczy jest wszystko jedno. Na szczęście w pakiecie mam wszystkie 3 wymienione
stacje i będę mógł oglądać w każdym przypadku :-D

Mam nadzieję, że będzie po staremu na TV4 bo tym programem dysponuje na Cyfrze+. Jak nie to zmieniam dekoder na polsatowy. W każdym razie na pewno nie podaruję sobie jak nie będę mógł oglądać Kubicy na podium;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie podaruję sobie jak nie będę mógł

Dnia 01.12.2006 o 07:23, Jarys napisał:

oglądać Kubicy na podium;)


a ja kubicy nie kibicuje :P bo od poczatku kibicuje Alonso i wkurza mnie w tv4 ze juz nie ma tej bezstronnosc tylko kubica to kubica tamto to jest glupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 08:48, Mateusz9214 napisał:

a ja kubicy nie kibicuje :P bo od poczatku kibicuje Alonso i wkurza mnie w tv4 ze juz nie
ma tej bezstronnosc tylko kubica to kubica tamto to jest glupie

Nie wiem dlaczego jesteś tym zdziwiony, to tak jakby mieć pretensji do komentatorów piłki nożnej, że nie sa bezstronni gdy gra reprezentacja Polski np. z Anglią, bo ty kibicujesz tej drugiej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PAP podał, "że Karol Basz, krakowski kartingowiec, odbył testy na zaproszenie fabryki silników kartingowych IAME Parilla oraz włoskiego teamu MGM na włoskim torze Lonato. Przed laty właśnie na tym torze wielokrotnie startował Robert Kubica.
Basz jako jedyny Polak został zaproszony na testy bezpłatnie. Był to już drugi test krakowianina dla IAME Parilla. Poprzedni odbył jesienią tego roku na torze w Parmie, wtedy testował jednak tylko gokart klasy Junior. Teraz przyszedł czas na kategorię Senior".
A ponadto w telewzji podali informację, że na takie testy została zaproszona koszalinianka Natalia Kowalska. Niestety nie zdążyłem zwrócić uwagi na to - gdzie. Może będzie coś później w necie na ten temat.

Widać, że Kubica przetarł drogę i zaczęło się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.12.2006 o 19:49, A-cis napisał:


Widać, że Kubica przetarł drogę i zaczęło się :-)



I bardzo dobrze :D Oby więcej takich kierowców :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 08:48, Mateusz9214 napisał:

a ja kubicy nie kibicuje :P bo od poczatku kibicuje Alonso i wkurza mnie w tv4 ze juz nie
ma tej bezstronnosc tylko kubica to kubica tamto to jest glupie

Hahaha, nie kibicuje swojemu :/ A co do Alonso to najgorszy kierowca, cwaniak, który wygrał bo mu samcohód dobrze działał. Przeciez Schumacher by go zmiazdżył przewagą punktów, jeżeli samochód by nie zawodził :D

WESOŁYCH ŚWIĄT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA też Alonso nie lubię, bo jest jak sam napisałeś cwaniakiem. Kibicuję hmmm...raczej lubię Massę i oczywiścię Kubicę . bo jak to polakowi jedynemu w F1 nie kibicować? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 16:05, ko?nik napisał:

JA też Alonso nie lubię, bo jest jak sam napisałeś cwaniakiem. Kibicuję hmmm...raczej lubię
Massę i oczywiścię Kubicę . bo jak to polakowi jedynemu w F1 nie kibicować? :D

Faktycznie Alonso to cwaniak. Pamiętam jak Schumi też taki był ;). Potem Schumacher plusów swoim zachowaniem nabił - mam nadzieję, że Alonso też się zmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 21:08, Jarys napisał:

Faktycznie Alonso to cwaniak. Pamiętam jak Schumi też taki był ;). Potem Schumacher plusów
swoim zachowaniem nabił - mam nadzieję, że Alonso też się zmieni :)


Też mam taką nadzieję :D Przecieżjego zachowanie nie jest zbyt dobre ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

F1? Uwielbiam to oglądać. :) Nie mogę doczekać się kolejnego sezonu. :D No i możemy kibicować Kubicy. :) Za Alondsem nie przepadam. :p Szkoda, że Schumi odszedł. Jednak teraz inni będą mogli wygrywać ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 10:26, mefiperes napisał:

F1? Uwielbiam to oglądać. :) Nie mogę doczekać się kolejnego sezonu. :D No i możemy kibicować
Kubicy. :) Za Alondsem nie przepadam. :p Szkoda, że Schumi odszedł. Jednak teraz inni będą
mogli wygrywać ^^

to sobie ogladnij,tylko daj głosniej kolumny.taki przed smak sezonu.
http://www.youtube.com/watch?v=SIY7XHnF4N0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem ten artykuł:
http://sport.onet.pl/0,1248769,1466006,wiadomosc.html
Co o tym sądzicie?
Dziwne zachowanie Mario Theissen`a. Jak do tej pory Formuła 1 kojarzyła mi się z wielkimi tajemnicami jeśli chodzi o skład personalny ekipy. W tej chwili Theissen praktycznie podaje, że nie ma miejsca w team`ie dla Nick`a Heidfeld`a, moim zdaniem taki wywiad podgrzeje tylko atmosferę pomiędzy zawodnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 08:56, Jarys napisał:

Właśnie przeczytałem ten artykuł:
http://sport.onet.pl/0,1248769,1466006,wiadomosc.html
Co o tym sądzicie?
Dziwne zachowanie Mario Theissen`a. Jak do tej pory Formuła 1 kojarzyła mi się z wielkimi tajemnicami
jeśli chodzi o skład personalny ekipy. W tej chwili Theissen praktycznie podaje, że nie ma
miejsca w team`ie dla Nick`a Heidfeld`a, moim zdaniem taki wywiad podgrzeje tylko atmosferę
pomiędzy zawodnikami.

ja mysle ze to sciema,gazety nie maja oczy pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować