Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rebellion przeprasza za problemy z demem Aliens versus Predator

65 postów w tym temacie

Ja do dema mam mało zastrzeżeń - grafika, dźwięk i sterowanie są jak najbardziej ok. Denerwuje tylko otwarty kanał głosowy pomiędzy grami i dziwnie wychwytywane trzaski od niektórych userów.

To co mnie najbardziej denerwowało w rozgrywce to kwestia pojedynków meele AvP AvA PvP. Nie dokońca załapałem które ataki sa blokowalne, a które nie. Poza tym irytujące czasem jest gdy w przy chwilowym stunie, lub nawet lagu, wróg cię obchodzi i odpala silent killa :/

Gra ma dziwną dynamikę, ale nie postrzegam tego ani za wadę, ani za zaletę. Ot specyfika gry.

P.S Klimat mógłby być mroczniejszy (vide avp i avp2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawialiście się ile błędów zostało poprawione od momentu tego pseudo DEMA BETA?Pewnie wszyscy którzy zamówili pre order modlą się czy coś żeby gra była znacznie lepsza od tego g...które nazwali demem.Czym dłużej gram w to demo tym bardziej mnie irytuje i wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać że poprawiono łączenie się z lobby, problem z mikrofonami jednak pozostał (czasami się zdarza), czasami ludzie nie zdają sobie sprawy jaki jazgot serwują innym graczom...

Ps: Ogólnie na mnie gra zrobiła pozytywne wrażenie (sama rozgrywka), oczywiście biorąc pod uwagę to że to tylko demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować