Zaloguj się, aby obserwować  
mateuszbanach0

MUARAB - postapokaliptyczna gra przeglądarkowa

12 postów w tym temacie

Zakładam temat odnośnie gry Muarab. Jest to fajna browserowa gra, w której walczy się o przeżycie w postnuklearnym świecie. Stworzona postać zdobywa doświadczenie, walczy itp.
Polecam, sam w nią gram!!!

[m-I]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W związku z wyjaśnieniem sytuacji temat znów otwieram. Link do strony gdzie gra się znajduje nie jest potrzebny, gdyż grę można znaleźć wpisując jej nazwę w googlach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak gram w tę grę od jakiegoś czasu i nie nudzi mi się jak reszta dostępna na rynku. Gra jest rozbudowana, posiada wiele opcji i możliwości, przez to daje dużo dobrej zabawy. w innych grach gdzie występuje 10 opcji na krzyż nuda wieje już po tygodniu zabawy.

Osobom które po raz pierwszy logują się do świata muarab chce powiedzieć żeby nie zrażali się grafiką i małą ilości graczy. Ten projekt wciąż się rozwija i jest udoskonalany wspólna pracą adminów i graczy. Każdy może dołożyć do tego swoją cegiełkę jakiś przedmiot broń klimatyczna lokację.

naprawdę warto zagrać szczególnie jeżeli ktoś lubi klimaty postapo

Mycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje gra na początku trudna ale mnie to nie zniechęcił mnie do gry i muszę przyznać że gra jest ambitna rozbudowana,ciekawa chociaż trochę pustawa (jest mało graczy,bo uznają tą grę za dzieło zbyt skomplikowane i trudne do opanowania ) Muszę przyznać że to jest jedna z niewielu gier w których należy zdobyć domek i jest on za darmo. Jak na razie są tylko 3 klasy (na początek doradzam wojownika) może to nie dużo ale gra nadrabia wieloma innymi rzeczami takimi jak schemat (ponad 200) pojazdami (około 20) i ogólnie przedmiotami (za dużo żebym policzył)
Grę gorąco polecam i ostrzegam jest bardzo czasochłonna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2010 o 23:05, Palladyn34 napisał:

Przyznaje gra na początku trudna ale mnie to nie zniechęcił mnie do gry i muszę przyznać
że gra jest ambitna rozbudowana,ciekawa chociaż trochę pustawa (jest mało graczy,bo uznają
tą grę za dzieło zbyt skomplikowane i trudne do opanowania ) Muszę przyznać że to jest
jedna z niewielu gier w których należy zdobyć domek i jest on za darmo. Jak na razie
są tylko 3 klasy (na początek doradzam wojownika) może to nie dużo ale gra nadrabia wieloma
innymi rzeczami takimi jak schemat (ponad 200) pojazdami (około 20) i ogólnie przedmiotami
(za dużo żebym policzył)
Grę gorąco polecam i ostrzegam jest bardzo czasochłonna

... i wciągająca :))

jak ktoś dołącza, to polecam medyka, chyba jest ich mało, a się przydają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2011 o 19:27, kryst90 napisał:

Gra wygląda na owoc "piwniczej pracy" ale jest całkiem spoko.


jak tylko wszedłem na tronę główną aby sprawdzić co to jest i ujrzałem photo przypominające bardziej pixel art niż foto - odrazu wyszedłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2011 o 13:25, Alehor napisał:

> Gra wygląda na owoc "piwniczej pracy" ale jest całkiem spoko.

jak tylko wszedłem na tronę główną aby sprawdzić co to jest i ujrzałem photo przypominające
bardziej pixel art niż foto - odrazu wyszedłem :D


O tym właśnie mówię. Każdy może zrobić grę i o to są efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować