Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najlepsze gry roku 2009 - zdaniem redakcji i czytelników gram.pl

53 postów w tym temacie

Zobaczmy cóż tam czytelnicy wybrali w kategorii ''Najlepsza gra na Wii" w tym roku.
Hmmm... tylko nie mogę jej znaleźć :/. Ktoś zapomniał podlinkować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shit nad burnoutem ? Taa... pewnie dzieciaki, którym spodobało się, że samochód sam hamuje głosowały na niego... -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żąl ludzie.najlepszy na kompy batman a nie jaki. rzepski dragon age,co do najlepszej strzelaniny kłucic się nie będę,żal też że największym rozczarowaniem jest modern warfare 2 skoro gra jest wietna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2010 o 20:04, eragon23456 napisał:

żąl ludzie.najlepszy na kompy batman a nie jaki. rzepski dragon age,co do najlepszej
strzelaniny kłucic się nie będę,żal też że największym rozczarowaniem jest modern warfare
2 skoro gra jest wietna


"żąl" ? Żal to jest czytać Twojego posta, naucz się pisać. Każdy ma swoje zdanie, więcej nie napisze bo szkoda klawiatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę gra, która jest do bólu liniowa i praktycznie nic poza "idź tam, gdzie kazał producent i rób to co kazał producent" nie oferuje została numerem jeden na PS3? Buahaha.. śmiech na sali..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DIRT2? A może ktoś w końcu poda do sądu sk..nów z Codemasters za te jaja z Live? A nie ją na piedestał stawiacie! SKANDAL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 10:52, Sponsi napisał:

Naprawdę gra, która jest do bólu liniowa i praktycznie nic poza "idź tam, gdzie kazał
producent i rób to co kazał producent" nie oferuje została numerem jeden na PS3? Buahaha..
śmiech na sali..

To się śmiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie idealna gra wyscigowa to polaczenie tuningu nfs u2, trybu jazdy dowolnej(wraz z policja) nfs mw oraz ozrobki flat out''a. Chyba, ze ktos zna z was gre spelniajaca choc w malym stopniu moje 3 warunki XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować