Zaloguj się, aby obserwować  
ArtuRPGpl

Co na początek, Warcraft III czy WoW??

32 postów w tym temacie

Dlaczego elixir? 1GB znajdziesz wszędzie. Ja sam mam w kompie trzy kości trzech różnych producentów. Jak na początek to proponawałbym Warcrafta, potem II, III, WoW. A tak na poważnie to WoW, chyba, że chcesz po przejściu WIII kupić WoWa, wiele będziesz rozumiał i wiedział. :D Chociaż w sumie misje z Frozen Throne (dodatkowa kampania-założenie durotaru) to już prawie WoW! Bardzo przypominają te misje RPGa (a mechaniką to na pewno).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuje najpierw zagrac w W3, poniewaz dowiemy sie mniej wiecej jak doszlo do konfliktu, ktory toczy sie w WoW''ie poza tym poznamy podstawy tego swiata, podstawowe jednostki, bohaterow, nazwy miast oraz historie.
Poza tym W3 jest strategia, natomiast WoW RPG''iem. Do tego WoW wciaga duzo kasy za abonament + zabiera duzo czasu z zycia. Wykupujac 2 miesiace masz swiadomosc, ze musisz caly ten czas wykorzystac, najwiecej jak tylko mozliwe. Takze ta gra jest uzalezniajaca ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest cos takiego jak lvl ale on raczej nic nie zmienia..
po prostu naciskasz guzik i losuje ci rozgrywke i stara sie wylosowac gracza ktory jest zblizony umiejetnosciami do ciebie
dane dotyczace gier sa brane pod uwage przy losowaniu.
co ilestam gier masz ikonke..
wogule caly system battle.net jest zajefajny.. taki chat gdzie gadasz lub dolaczasz do gry.
jezeli chodzi o system statystyk to tu podam ci link do mojego profilu :) (wiem ze mam slabe statsy ale leje na to :P)

http://www.battle.net/war3/ladder/W3XP-player-profile.aspx?Gateway=Northrend&PlayerName=aneq
a jezeli co lepsze na poczatek to oczywiscie warcraft z prostego powodu... fabuła.. dzieki temu zrozumiesz wiele wątków lepiej i np dlaczego jest tak a nie inaczej.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 19:27, aneq napisał:

jest cos takiego jak lvl ale on raczej nic nie zmienia..
po prostu naciskasz guzik i losuje ci rozgrywke i stara sie wylosowac gracza ktory jest zblizony
umiejetnosciami do ciebie
dane dotyczace gier sa brane pod uwage przy losowaniu.
co ilestam gier masz ikonke..
wogule caly system battle.net jest zajefajny.. taki chat gdzie gadasz lub dolaczasz do gry.

jezeli chodzi o system statystyk to tu podam ci link do mojego profilu :) (wiem ze mam slabe
statsy ale leje na to :P)

http://www.battle.net/war3/ladder/W3XP-player-profile.aspx?Gateway=Northrend&PlayerName=aneq
a jezeli co lepsze na poczatek to oczywiscie warcraft z prostego powodu... fabuła.. dzieki
temu zrozumiesz wiele wątków lepiej i np dlaczego jest tak a nie inaczej.. :P


juz zamówilem:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prosbe powiedzcie mi cos o trybie w sieci, w tej grze. Chodzi mi o warcraft 3 glownie dlatego kupuje zeby se pograc na necie oczywiscie tez signel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 18:37, ArtuRPGpl napisał:

Mam prosbe powiedzcie mi cos o trybie w sieci, w tej grze. Chodzi mi o warcraft 3 glownie dlatego
kupuje zeby se pograc na necie oczywiscie tez signel


heh ale wy chetni do odp:P jutro powinenm miec gre ale jak mozecie to powiedzcie jak wyglada tyb multi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yoo, mam pytanie przed chwila dostalem gre, warcraft 3:D i jak mam stworzyc konto na internecie, jak wybieram z menu rejsetracja na interneci to strona sie otwiera i zaraz ze jest zła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 15:33, ArtuRPGpl napisał:

yoo, mam pytanie przed chwila dostalem gre, warcraft 3:D i jak mam stworzyc konto na internecie,
jak wybieram z menu rejsetracja na interneci to strona sie otwiera i zaraz ze jest zła


wchodzisz do gry i klikasz battelnet dalej powinnienes se poradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 17:38, argetlam napisał:

> yoo, mam pytanie przed chwila dostalem gre, warcraft 3:D i jak mam stworzyc konto na internecie,

> jak wybieram z menu rejsetracja na interneci to strona sie otwiera i zaraz ze jest zła


wchodzisz do gry i klikasz battelnet dalej powinnienes se poradzic


to byl psot z 23.03/2006 :) juuz dawno wiem ale sprzedaje teraz warcrafta bo nieche mi sie grac na battle necie a wole se sprzedac i cos znow innego kupic na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować