Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

God of War III bez instalacji

25 postów w tym temacie

Jeśli mam być szczery to i tak nie ma dla mnie osobiście żadnej różnicy, ale miejmy nadzieję że dzięki tak ulokowanym danych na płycie blu-ray nie spowolni znacząco loadingów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No kurczę nie.
Znowu napęd będzie bardziej narażony. Tak trudno z 5GB zrobić? Przynajmniej by napęd trochę mniej hałasował.

W sumie zobaczymy jak gra będzie chodzić. Jak umieją zrobić tak by ładnie chodziło to niech robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Instalacja gier na PlayStation 3 to już praktycznie standard, jeżeli chodzi o gry na PlayStation 3."
Trochę mi się to zdanie nie podoba ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 16:50, Slappy napisał:

No kurczę nie.
Znowu napęd będzie bardziej narażony. Tak trudno z 5GB zrobić? Przynajmniej by napęd
trochę mniej hałasował.

W sumie zobaczymy jak gra będzie chodzić. Jak umieją zrobić tak by ładnie chodziło to
niech robią.



To Twój napęd w PS3 jest słyszalny? :O A to nowość, może coś z nim nie tak? Ja ani u siebie, ani na żadnym innym PS3 z którym miałem okazję obcować (coś koło 4 egzemplarzy, w tym jeden Slim) nie uświadczyłem żadnych słyszalnych odgłosów pracy napędu...

A brak instalacji - cóż, oby tylko nie wpłynęło to negatywnie na samą rozgrywkę i czasy ładowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 17:22, Kifa napisał:

To Twój napęd w PS3 jest słyszalny? :O A to nowość, może coś z nim nie tak? Ja ani u
siebie, ani na żadnym innym PS3 z którym miałem okazję obcować (coś koło 4 egzemplarzy,
w tym jeden Slim) nie uświadczyłem żadnych słyszalnych odgłosów pracy napędu...

No słychać takie jakby napęd po prostu był używany. Takie drapanie jakby.

Dnia 23.02.2010 o 17:22, Kifa napisał:

A brak instalacji - cóż, oby tylko nie wpłynęło to negatywnie na samą rozgrywkę i czasy
ładowania...

Miejmy nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Konieczność instalacji jest już praktycznie standardem, jeżeli chodzi o gry na PlayStation 3"
Nie wiem w co autor gra albo czego się nasłuchał o ps3, ale większości gier nie trzeba instalować na ps3:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego skoro sa tam same tekstury i dźwięki ,(które sa powielane ze wzgledy na wolny napęd blue-ray) bez filmików CGI.Obstawiam że jakby była wersja na Xboxa gra zmiesciła by się na jednej płytce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 18:16, pustelnik21 napisał:

Nic dziwnego skoro sa tam same tekstury i dźwięki ,(które sa powielane ze wzgledy na
wolny napęd blue-ray) bez filmików CGI.Obstawiam że jakby była wersja na Xboxa gra zmiesciła
by się na jednej płytce

Tak szczególnie Lost Planet 2 nie ma żadnych problemów na X360 z powodu DVD

Capcom nie musiał niczego usuwać i dawać po premierze w postaci płatnego DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 18:16, pustelnik21 napisał:

Nic dziwnego skoro sa tam same tekstury i dźwięki ,(które sa powielane ze wzgledy na
wolny napęd blue-ray) bez filmików CGI.Obstawiam że jakby była wersja na Xboxa gra zmiesciła
by się na jednej płytce


Tak, tak MGS4 też na jednej płytce by się zmieścił. Szkoda że nawet Lost Planet się nie mieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie robiłbym z instalacji na PS3 reguły. K2 bez instalacji, U bez instalacji, U2 bez instalacji, teraz GOW3, GOW:Collection też bez instalacji. Raczej eksy Sony trzymają się trendu "bez instalacji".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, to zależy do czego konsola ma być - jeśli do gier, to X360. Ale jak ma to byc multimedialny kombajn, z BluRayem, darmowym netem itp. to już PS3.
Żeby nie było, że jestem fanboyem PS3 - mam X360 :P, ale patrzę obiektywnie na fakty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować