Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

God of War III bez instalacji

25 postów w tym temacie

Przecież w GOW 3 nie będzie żadnych loadingów! Już dawno o tym wiadomo, bo twórcy o tym mówili, już w dwójce prawie w cale nie było a na takim ps3 to tym bardziej nie powinno być. Sony Santa Monica się postarało w przeciwieństwie do innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 23:14, pustelnik21 napisał:

> Jak za starych, dobrych czasów PS 1:).

Nie pamiętasz jak żąglowałes płytkami przy Final fantasy 7,8 i 9?

Sorki,nie grałem:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 23:15, MrGregorA napisał:

Do gier lepiej mieć Xboxa? Od kiedy... żeby grać w "exclusivy", które wychodzą po 3 miesiącach
na inne platformy? phi...



Na zachodzie nikt nie gra na PCtach.Tam jak ktos chce miec maszynke do grania to kupuje Xboxa 360 albo PS3 a nie Pcta ,dlatego np. taki ME jes ttam uwazany za exa dla Xboxa 360 i ja tez tak uważam.Człowieku , nie każdy jest bogatym chłopczykiem i niema jak ty super kompa i konsoli w domu.Więc skoncz te gadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

40 giba na dysku? Nie wiem czemu aż tak dużo, ale jak na grę, w której obszar działań jest bardzo ściśle zamknięty to naprawdę spora liczba...Ciekawe kiedy nastaną czasy gdy kupując grę zamiast płyty dostaniemy cały dysk twardy, a zamiast dvd romu będą portale obsługujące takie właśnie przenośne dyski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, tee pustelnik21- jak ty byś chciał to upchnąć na jednym dvd? Umiesz liczyć? BTW co to oznacza,że napęd BD jest "wolny"? Przecież BD czyta ze 3 razy szybciej niż dvd, więc to,że pracuje w trybie 2x uwarunkowane jest wymogiem większej dokładności odczytu lasera, doucz się;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować