Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin’s Creed 2 – recenzja

67 postów w tym temacie

Gra pod względem klimatu, grafiki, grywalności jeszcze lepsza niż część pierwsza, seria jest prawdziwym przełomem w elektronicznej rozrywce. Niestety jestem właśnie po przetestowaniu "znakomitego" pomysłu antypirackiego Ubisoftu. Jako właściciel zakupionej za ciężko zarobione pieniądze gry przez "czknięcie" serwera Ubisoftu straciłem właśnie wszystkie zapisane stany gry. Z głosów na forach wnoszę, że nie ja jeden miałem przyjemność w ten sposób cieszyć się "rewolucyjnym" systemem zabezpieczeń. Niestety jak uczy życie wszelkie tego rodzaju wynalazki uderzają przed wszystkim w zwykłych legalnych graczy. Serdeczne gratulacje drogi Ubisofcie. Za grę szczere, za pomysł z sejwami ironicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 15:40, sztabantypiracki napisał:

Sztab antypiracki informuje, że osoba, która usuwa lub obchodzi techniczne zabezpieczenia
przed dostępem, zwielokrotnianiem lub rozpowszechnianiem utworu (w tym: muzyka, film,
program komputerowy, gra komputerowa) w celu bezprawnego korzystania z utworu musi się
liczyć z odpowiedzialnością cywilną przewidzianą w art. 79 ust. 1 ustawy o prawie autorskim
i prawach pokrewnych, tj. obowiązkiem zapłaty potrójnej wysokości stosownego wynagrodzenia
(opłaty licencyjnej) – jeśli naruszenie ma charakter zawiniony – lub podwójnej
wysokości, jeśli jest niezawinione a także wydania uzyskanych korzyści.

Podstawa prawna: art. 79 ust. 1 w zw. z art. 79 ust. 6 ustawy o prawie autorskim i prawach
pokrewnych.



"w celu bezprawnego"
Legalny nabywca ma prawo do korzystania z zakupionego produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KaloszPL - nic nie stoi na przeszkodzie, by przełączyć w loaderze (tym od logowania), by gra zapisywała stany na kompie, a nie na ich serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

9\10 Gra nie jest przynajmniej już tak monotonna jak poprzednik, ale człowiek uczy się na błędach jak mawiają ;)...
Osobiście nie przeszedłem jej do końca (tak jak pierwszej części) ale tyle co zobaczyłem, to mogę polecić !
Oprawa audio-wizualna lekko poprawiona, fabuła i rozgrywka świetne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 20:37, DKX1992 napisał:

9\10 Gra nie jest przynajmniej już tak monotonna jak poprzednik, ale człowiek uczy się
na błędach jak mawiają ;)...
Osobiście nie przeszedłem jej do końca (tak jak pierwszej części) ale tyle co zobaczyłem,
to mogę polecić !
Oprawa audio-wizualna lekko poprawiona, fabuła i rozgrywka świetne...


Nie przeszedłeś 1 cześci? Przecież niebyła aż taka trudna ;) Dwójke w tym tygodniu zamówie bo wczesniej siana nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować