Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

PREY - oczekiwana od lat strzelanina FPP prawie gotowa

289 postów w tym temacie

Dnia 28.06.2006 o 16:56, destruck napisał:

Prey-to pierwsza gra w kturej strzeliłem sobie w głowe ! :-)



E tam w UT już się dało działem z kamerką na otwartych mapach (np w świątyni) ale oprócz tego to może nie będzie innowacja, ale bardzo porządny FPS z miła dla oka grafiką i nie narzucającą się fabuła, a może będzie inaczej. Na ostateczną ocenę trzeba poczekać do premiery, bo jak mówił trener wszechczasów, dopóki piłka jest w grze wszystko się moze zdażyć.

P.S.

Prey wyszedł to może DNF też wydzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wole zainwestowac w ... Crysis bo nie lubie gier w ciasnych pomieszczeniach i bez pomocy kompanów ale Prey -a tez moze sobie kupię ale sa na to marne szanse bo jeszcze chce sobie zakupic now BiA i mozę dodatek do ... Aoe ( ale tez marne szanseee ) :] ooo , i bym zapomniał o cs-ie 1.6 ha ha ha szykuja sie niezłe zakupy o kurde pisząc tego posta zapomniałem o ... Wiedzmine którego tez chce zakupic !! :D czyli ... PRAY odpada :/ ale za rok czy dwa :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 18:01, Alexei Kaumanavardze napisał:

> Prey-to pierwsza gra w kturej strzeliłem sobie w głowe ! :-)


E tam w UT już się dało działem z kamerką na otwartych mapach (np w świątyni)

Unlear tournament ktury ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 18:09, barteg napisał:

Ja tam wole zainwestowac w ... Crysis bo nie lubie gier w ciasnych pomieszczeniach i bez pomocy
kompanów ale Prey -a tez moze sobie kupię ale sa na to marne szanse bo jeszcze chce sobie zakupic
now BiA i mozę dodatek do ... Aoe ( ale tez marne szanseee ) :] ooo , i bym zapomniał o cs-ie
1.6 ha ha ha szykuja sie niezłe zakupy o kurde pisząc tego posta zapomniałem o ... Wiedzmine
którego tez chce zakupic !! :D czyli ... PRAY odpada :/ ale za rok czy dwa :D .


tak tak ja też mam liste gier jest ich ponad 10
a co to tego Crysis to trzeba będzie nieżle zainfestować w komputer
z tego co widzałem to ta gra będzie miała dojebiste wymagania sprzętowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 18:33, destruck napisał:

> Ja tam wole zainwestowac w ... Crysis bo nie lubie gier w ciasnych pomieszczeniach i bez
pomocy
> kompanów ale Prey -a tez moze sobie kupię ale sa na to marne szanse bo jeszcze chce sobie
zakupic
> now BiA i mozę dodatek do ... Aoe ( ale tez marne szanseee ) :] ooo , i bym zapomniał
o cs-ie
> 1.6 ha ha ha szykuja sie niezłe zakupy o kurde pisząc tego posta zapomniałem o ... Wiedzmine

> którego tez chce zakupic !! :D czyli ... PRAY odpada :/ ale za rok czy dwa :D .

tak tak ja też mam liste gier jest ich ponad 10
a co to tego Crysis to trzeba będzie nieżle zainfestować w komputer
z tego co widzałem to ta gra będzie miała dojebiste wymagania sprzętowe


Oby mniejsze od Ghost Recon 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 18:24, destruck napisał:

> > Prey-to pierwsza gra w kturej strzeliłem sobie w głowe ! :-)
>
>
> E tam w UT już się dało działem z kamerką na otwartych mapach (np w świątyni)
Unlear tournament ktury ?

Pierwszy, oryginalny, najlepszy. Zapomniałem nazwy ale wyglądało toto jak bardzo duża bazooka z dziwnym panelem na przodzie stalowo-czerwona.Miało to taką siłę wrażenia że na małych mapach wszystko rozwalało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 18:36, Alexei Kaumanavardze napisał:

Pierwszy, oryginalny, najlepszy. Zapomniałem nazwy ale wyglądało toto jak bardzo duża bazooka
z dziwnym panelem na przodzie stalowo-czerwona.Miało to taką siłę wrażenia że na małych mapach
wszystko rozwalało :D

znam dwie takie częsci gdzie była ta potężna broń REDEEMER albo nieco słapsza ION PAINTER
UT.2003 i UT.2004 <ta część była dojebista, można było sterowac pojazdami i samolotami :-)




Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 19:02, destruck napisał:

znam dwie takie częsci gdzie była ta potężna broń REDEEMER albo nieco słapsza ION
PAINTER

UT.2003 i UT.2004 <ta część była dojebista, można było sterowac pojazdami
i samolotami :-)



Możliwe ja znam ją z UT bo w późniejsze nie grałem, głównie z tego powodu, ze jakoś kasy mi było żal na wydawanie na nie kasy (zawsze były jakieś inne gryktóre wolałem mieć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trakcie dema z najnowszego cd-action...gra zapowiada się wspaniale - sądzę, że będzie lepsza od dooma 3
... piękne jest to, że śmiga mi na full detal w 1024x768x32 z włączonym anizotropowym x16 ........ bez AA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już jestem dawno po demie, ale właśnie teraz trafiłem na ten wątek. No i muszę powiedzieć, że gra zapowiada się interesująco. Fabuła, grafika i muzyka tworzą wspaniały klimat. A lokacje niczym z AvP(po części). Niestety w wersji pełnej nie pogram sobie na maksymalnych, ale tak po zmniejszeniu w demie dochodzę do wniosku, że za bardzo na tym nie straci grafika. Da się przeżyć. Te wszystkie obrzydliwe lokacje przykryte czyimiś organami wspaniale się prezentują :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 17:02, destruck napisał:

to tylko jeden z mnustwa pięknych miejsc w demie

he he widzę żeś ustrzelił prawie wszystkie :P o ile to twój screen :D
gra hyper tylko że demko ma lilka baobli, ciekawe rozwiązanie z laserowo/zamrarzającą bronią, a i wyjście z ciałą czyli OOBE też fajna żecz.
nigdy nie zapomnę tej akcji pod konie demka gdy nagle słysze muze ide dalej a tam bar z początku :D super zabawa, no i te portale można samemu się zabić :) jak nie wiecie o czym mowa to zagrajcie i sami zobaczycie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

demko bardzo miodne, kilka ciekawych rozwiązań, śmiga szybko, wyglada ładnie. Tylko fabuła dość sztampowa, taki Qłejk z bajerami czyli powinno być nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 23:35, BriaTharen napisał:

z najnowszego numeru CDA? Bo jeżeli tak, to je mam, kurcze muszę sprawdzić ;>

:) na DVD jest taka czarna okładka, na CD pewno też :) poszukaj bo warto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam Preya za totalne niepowodzenie jako, że miałem okazje w niego pograć. NIe obczaiłem wogóle co twórcy chcieli stworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

demo zajmuje 2 giga i jest z 8 misji :P znaczy jest kampania ale podzielona na takie etapy i tych etapów w demie jest ok 8 czy nawet wiuęcej trudno powiedzieć ale jest potężne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować