Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

PREY - oczekiwana od lat strzelanina FPP prawie gotowa

289 postów w tym temacie

Dnia 17.07.2006 o 01:43, BriaTharen napisał:

U mnie wygląda nieco inaczej:

eh pewno dla tego że masz opere ( choć to raczej bez różnicy) no i widzę że nie masz firewalla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 01:49, Dark SMG napisał:

> U mnie wygląda nieco inaczej:
eh pewno dla tego że masz opere ( choć to raczej bez różnicy) no i widzę że nie masz firewalla
:P

mam operę, no tak ;) a co do firewalla skąd ta pewność? ;> większość ikonek mam ukrytych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 01:52, BriaTharen napisał:

> > U mnie wygląda nieco inaczej:
> eh pewno dla tego że masz opere ( choć to raczej bez różnicy) no i widzę że nie masz firewalla

> :P
mam operę, no tak ;) a co do firewalla skąd ta pewność? ;> większość ikonek mam ukrytych.

hmm bo firewalle zazwyczaj mają widoczne ikonki :) a jakiego używarz? zakładam że nie zon alarm i norton internet seciurity :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 12:09, Sycylius napisał:

Zainstalowałem sobie demko preya.Odpalam menu wchodze w multipray a tu ku mojemy zdziwnieu
są servery!!Tylko szkoda ze mozna grac na 2 mapach:/

he he zaraz sprawdze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 12:22, barteg napisał:

No jak myslicie co bedzie wiekszym hitem PRAY czy CRYSIS ?

tu nie ma wątpliwości że większym hitem będzie crysis (no chyba że coś przy nim wielkiego sknocą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, Crysis będzie napewno wielkim hitem ale i Preya historia raczej zapamięta :). Mi się gra bardzo podoba, szczególnie moment jak teleportujemy się na taką małą planetkę a przed nami stoi taaaaaki wieeeeeelki obcy :), po czym i on się teleportuje i jest tyci hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie najbardziej podobają się te kładki grawitacyjne... i te komentarze - w momencie, w krórym nasz Tommy bierze "granat" do ręki, a ten go łapie szczypcami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałam sobie w demko... gdzieś około godziny, myślałam, że przez ten czas demo ukończę, ale jednak nie ;P chyba dopiero zaczęłam ;) a gra bardzo pozytywna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo daje kopa z kazdej strony ta grawitacja, teleportacje, wychodzenie z ciała. Ta misja z dziadkem w innym swiecie. Noi oczyswiscie kiedy mnie zmniejszono na taka mała planete, ktora wczesniej widzielismy. Gra jest mocno nafaszerowana brutalnoscia te kolce co wbijali ludziom (tam gdzie dziadzia zginal), pojedynek dzieci gdy duch tej dziewczynki wpil chlopaka na kolec. Demo jest 1.5godziny nie zaluje tego czasu to bedzie wielki hit nie ma co mowic. Prey bedzie zadzic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demko tej gry powiem. Jest Kapitalna gra ala Doom3/ Quake 4. Bardzo realistyczna gra. A wymagania przćietne jak na dzisiaj polecam. Oczywiście skurze sie i zakupie.

:-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem demo i muszę przyznąć że jest baaardzo fajne :)
Ciekawe rozwiązania z portalami, zmianą grawitacji i wychodzeniem z ciała - pozatym świetny shooter. POLECAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odpaliłem pełna wersje i jak narazie to gra mnie niczym pozytywnym nie zaskoczyła :(
znowu sie łazi po ciemnych wąskich korytarzach (jak w doom 3 :P ) i w kółko rozwala te same potworki. to juz wole painkilera - jest tańszy i bez ściemy że tam kogos ratujemy czy coś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 11:14, janusz82 napisał:

odpaliłem pełna wersje i jak narazie to gra mnie niczym pozytywnym nie zaskoczyła :(
znowu sie łazi po ciemnych wąskich korytarzach (jak w doom 3 :P ) i w kółko rozwala te same
potworki. to juz wole painkilera - jest tańszy i bez ściemy że tam kogos ratujemy czy coś :P


Człowieku to właśnie wąskie pomieszczenia budowaly klimat w Doomie i Quake''u. Wyobraż sobie dużych pomieszczeniach nie byłoby chodzenia po ścianach. Nie mówie ze Painkiller jest słaby, gra przyjemna, ale nie wymiata tak jak Prey.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja równiez grałem już w Preya.
GRałem w sporą częśc tych nowszych FPSów, HL2, Doom3, Quake 4, Painkiller i co tam jeszcze było. I przy tych grach Prey to dno. Jedyny plusik dla mnie to jakaś rozmowa z samym sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy demo wersji na PC ma opcję rozgrywki przez multiplayer? Czytałem opinie polskich graczy x360, pisali że singiel jest całkiem wporządku, ale za to co zrobiono z multiplayer (kosmiczne lagi) twórców powinno się rozstrzelać:P Chcę zobaczyć, czy tylko na konsoli spartaczono kod sieciowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba w demie można popykać na multi i ja właśnie drugi raz ściągam gre bo muszę sobie znowu popykać :D a niedługo i tak pełną wersję zakupie i jestem ciekaw jak to będzie wyglądało kiedy ten wielki odrzutowiec będzie lecieć mi przed oczami :D oglądałem chyba 1.5h filmik z gry i później to naprawdę cyrk się dzieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować