• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
napalny

Frontlines Fuel of war- sprawa Patcha 130 z gram.pl [Rozwiązany]

Pytanie

Mam pytanko do moderatorów gram.pl , a mianowicie ściągnąlem od was patcha 130 jednak mój program antywirusowy (Norton Internet Security 2010) pokazuje mi że w tym patchu jest jakis grożny wirus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 13.04.2010 o 20:02, napalny napisał:

Mam pytanko do moderatorów gram.pl , a mianowicie ściągnąlem od was patcha 130 jednak
mój program antywirusowy (Norton Internet Security 2010) pokazuje mi że w tym patchu
jest jakis grożny wirus.


Jest to nieprawda. Sprawa była dawno temu poruszona przez samą firmę Kaos Studio, które zgłosiło ten problem do kilku producentów programów antywirusowych.
Rezultatem były aktualizacje baz tychże programów i patch okazał się "bezpieczny", a sami producenci przeprosili.

W tym wypadku albo sprawa się odnowiła, albo posiadasz program, który dawniej nie dawał "false-positive" przy tym patchu.

W razie wątpliwości możesz pobrać odpowiedni patch (Polish) ze strony http://www.kaosstudios.com/ffow-patches/retail.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.04.2010 o 20:56, RobeN napisał:

Jest to nieprawda. Sprawa była dawno temu poruszona przez samą firmę Kaos Studio, które zgłosiło ten problem do kilku producentów programów antywirusowych. Rezultatem były aktualizacje baz tychże programów i patch okazał się "bezpieczny", a sami producenci przeprosili.

W tym wypadku albo sprawa się odnowiła, albo posiadasz program, który dawniej nie dawał "false-positive" przy tym patchu.

W razie wątpliwości możesz pobrać odpowiedni patch (Polish) ze strony http://www.kaosstudios.com/ffow-patches/retail.html

Dziekuje za informacje !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.04.2010 o 00:01, napalny napisał:

Dziekuje za informacje !!!!

Sprawa wyjaśniona więc temat zamykam.
Przy okazji - proszę tnij cytaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować