• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Clear

Mikrofon nie rejestruje dźwięku. [Rozwiązany]

Pytanie

Witam.
Mam taki problem. Posiadam mikrofon pojemnościowy RH Sound HSMC001, do tego przedwzmacniacz Behringer Tube Ultragain MIC100 i karte dźwiękową Sound Blaster Audigy 2. Problem polega na tym, że wszystko "niby działa", na przedwzmacniaczu pokazuje ze nagrywa, lecz na komputerze nic nie rejestruje. U kolegi wszystko działa jak należy. Sterowniki do karty mam i nie miałem z nią nigdy problemów. W ustawieniach komputera wszystko wydaje sie wporządku.

Bardzo prosze o jakieś wskazówki, rady itp... :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

JA bym przeinstalował cały system pozdrawiam ...Lub dał do naprawy czy coś się nie spaliło... Ja raz podłączyłem kiedyś ..Kamerkę do kompa z ps2 i do dziś nie mogę z nikim gadać itp chyba coś się spaliło.Ale mam to gdzieś .pozdrawiam natan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Sprawdź czy w w dobre wejście wcisnąłeś kabel - czasem czerwony myli się z pomarańczowym.
Sprawdź też --> Start - Programy - Akcesoria - Rozrywka - Regulacja głośności - Opcje - Właściwości. Tu wybierz swoją kartę, wybierz nagrywanie i daj OK. Sprawdz czy mikrofon nie jest wyciszony, albo czy nie masz ustawionego wejścia na inne urządzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.04.2010 o 20:04, Volvox napisał:

Sprawdź czy w w dobre wejście wcisnąłeś kabel - czasem czerwony myli się z pomarańczowym.
Sprawdź też --> Start - Programy - Akcesoria - Rozrywka - Regulacja głośności - Opcje
- Właściwości. Tu wybierz swoją kartę, wybierz nagrywanie i daj OK. Sprawdz czy mikrofon
nie jest wyciszony, albo czy nie masz ustawionego wejścia na inne urządzenie.


Dzięki dzięki, już wszystko działa :) Musiałem przestawić urządzenie nagrywające na SB Audigy 2 a potem ustawić na mikserze mikrofon :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować