Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Agent 47 wyszedł z cienia. Hitman w kolektywie!

31 postów w tym temacie

Wg. mnie przygody Agenta 47 to gra kultowa i jedna z najlepszych jakie pojawiły się na tym świecie. Po skończeniu wszystkich części myślałem, że już nigdy nie wyjdzie żadna nowa część, a tu proszę ;] Gra legenda, zaś film kiepski. A tak w ogóle to też się zarejestrowałem na stronce ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2010 o 18:13, Jammin69 napisał:

Wg. mnie przygody Agenta 47 to gra kultowa i jedna z najlepszych jakie pojawiły się na
tym świecie. Po skończeniu wszystkich części myślałem, że już nigdy nie wyjdzie żadna
nowa część, a tu proszę ;] Gra legenda, zaś film kiepski.


Z filmem to Masz racje , ale gra na pewno przejdzie , nawet przeszła do pamiętliwych. Sa przykłady gier które trafiły w graczy i szybko ich się nie zapomni . Oby takich wielu gier jak Hitman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2010 o 18:18, Jammin69 napisał:

W sumie to chyba najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem. Zwłaszcza Krwawa Forsa i Cichy
Zabójca.


Są gry które będziemy pamiętać a są i takie które pójdą w niepamięć. Ale z tego co czytałem to następny Hitman w drodze , bodajże ujrzymy w 2011 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam rozumieć, że będzie druga część filmowego Hitmana? Z wypowiedzi Laid_Blacka wnioskuję, że tak.

To ja może wynajmę jakiegoś płatnego zabójce, żeby wybił ten pomysł ludziom odpowiedzialnym za tą decyzję.


Ale za to panom z IOI wyślę jakiś ładny bukiecik. Już na samą myśł o Hitmanie 5 nie mogę usiedzieć w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować