Prince_Miki

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  3672
 • Dołączył

 • Ostatnio

Prince_Miki ostatnio wygrał w dniu: 26 Grudzień 2016

Prince_Miki miał najwięcej polubień!

Reputacja

6 Neutralna

1 obserwujący

O Prince_Miki

 • Ranga
  天皇

Ostatnio na profilu byli

5717 wyświetleń profilu
 1. Prince_Miki

  Zbieramy kasę

  55 714,00 PLN
 2. Prince_Miki

  Witajcie na nowym forum gram.pl!

  *podlizywanie mode on* Yaaay, w końcu mogę dodać posta, moje Gramowe jestestwo zostało wskrzeszone! *podlizywanie mode off*
 3. Prince_Miki

  Wiesz czy nie wiesz?

  Wiem. Wiesz, że jestem na tym forum, nie istniejąc na nim jednocześnie?
 4. Prince_Miki

  Witajcie na nowym forum gram.pl!

  Niestety, od momentu zmiany silnika forum wszystkie tematy trzeba przypiąć od nowa. Możesz to zrobić poprzez kliknięcie na przycisk 'OBSERWUJ', który znajduje się w górnej części każdego tematu (vide: screen), a listę wszystkich obserwowanych przez Ciebie wątków znajdziesz tutaj.
 5. Prince_Miki

  Forum umiera? - może czas na zmiany

  Wątpię. Sam również miałem ongiś (nie)przyjemność doświadczenia degrada na własnej skórze, a tuż przed najnowszą aktualizacją silnika forum miałem rangę Sekretarza, a mimo to miałem udostępnioną tę opcję. Może napisz do Myszastego, jeśli Ci na tym zależy.
 6. Prince_Miki

  Forum umiera? - może czas na zmiany

  Z tego, co widzę, możesz mieć już dostępną opcję Własnego Tytułu. Wejdź w swój profil, naciśnij 'EDYTUJ PROFIL' (vide: screen nr 1), a następnie spróbuj zmienić swój tytuł (vide: screen nr 2).
 7. Prince_Miki

  Witajcie na nowym forum gram.pl!

  U siebie tej opcji nie widzę. A coby nie być gołosłownym, załączam screen:
 8. Prince_Miki

  Witajcie na nowym forum gram.pl!

  Widzę, że po raz kolejny obietnice spełzły na niczym - czarnej skórki, która miała się - cytuję - 'pojawić już wkrótce', wciąż brak. Ponawiam przy okazji pytanie Cedricka, na które nadal nie pojawiła się odpowiedź: co z projektem nowych GS-ów? Z tego posta wynika jasno i klarownie, że takowy plan był. I dlaczego forumowa wyszukiwarka znowu zaczęła indeksować wyniki, skoro od 2 miesięcy ten proces był już zakończony?
 9. Prince_Miki

  Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

  Eh, Towarzyszu... Rok 2017 nie będzie wcale obfitym rokiem... ale za to Rokiem Koguta! Oto dowód:
 10. Prince_Miki

  Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

  Ale jednak na Filmwebie nie dość, że wystawiłeś produkcji najwyższą ocenę, to jeszcze dodałeś ją do ulubionych. Chyba że to było moderatorskie trololo z Twojej strony...
 11. Prince_Miki

  Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

  To już zostało do Was skierowane... wczoraj drogą mailową.
 12. Prince_Miki

  Witajcie na nowym forum gram.pl!

  Przy kopiowaniu treści z niektórych serwisów i wklejeniu jej gdzie indziej wyskakują podobne adnotacje, mające na celu reklamę. EDIT: @Gumisiek2: Spokojnie, miałem na myśli tylko tamten niecodziennie wyglądający link. Po Twojej modyfikacji już nie widzę, aby problem występował.
 13. Prince_Miki

  Witajcie na nowym forum gram.pl!

  Czy tylko mi poniżej tego posta wyskakuje jakaś bezczelna reklama Interii?
 14. Prince_Miki

  Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

  Z pamiętniczka żywcem wzięte: Miki z kolei czynił (i jeszcze będzie czynić) dziś naukę japońskiej gramatyki... i w pewnej chwili ku jego bestialskiej wściekłości dotarło do niego, iż nie może pojąć pewnego zagadnienia. Rzucania mięchem było co nie miara tylko po to, aby odkryć, że była to wina strony, która tłumaczyła owo zagadnienie nazbyt powierzchownie. Wystarczyło poszukać gdzie indziej, aby nachylić swój umysł ku światłości... ...a teraz czas na screen dnia:
 15. Prince_Miki

  Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

  I to jeszcze w Salamance bił te punkciorki! Ciekawe, w tej mieścinie każdy dostaje natchnienia do czynienia spamu soczystego...