Zaloguj się, aby obserwować  
Adamak

Temat dla transwescytów

2 posty w tym temacie

Dzień dobry...
Słyszałem o przypadku Kalejdoskopa86, który przyznał się do bycia zmiennopłciowcem. Zagadałem do niego na gadu-gadu i powiedział mi, że teraz ma na imię Iwona oraz, że ludzie go wyśmiewają. Również jego kolega, brat właściwie Obelix93 stał się Justyną. Obaj byli otyli i się dziewczynki z nich śmiały jak byli mali, teraz przeszli na drugą stronę barykady. Dawniej Julian i Michał, teraz Iwona i Justyna. Ale może dosyć tego, teraz wstęp:
Witam wszystkich gramowiczy :) Temat ten poświęcony będzie nam - transwestytom. Bardzo chciałbym, abyśmy podzielili się swoimi doświadczeniami, dlatego wypełnijcie to według wzoru:
- Imię przed zabiegiem.
- Imię po zabiegu.
- Dlaczego chciałeś zostać transwestytą.
- Czy jesteś w związku i czy wiedzą o tym?
- Jak się teraz czujesz?
- Podziel się swoim zdjęciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam kalejdoskopie. Choć raz mógłbyś być bardziej oryginalny i nie mówić, że "zagadałeś" do kalejdoskopa właściwego, czyli siebie samego. Przypominam, że ostatni ban nie utracił swojej mocy.

Jeden z użytkowników kiedyś dokładnie opisał, w jaki sposób działasz. Zadziwiające, a nawet dość zabawne, że czytając w tym momencie tę deskrypcję sprawdza się ona kubek w kubek. Niniejszą prowokację zamykam. No i odnawiam karę, bo nie po to została założona, żebyś wracał pod nową ksywką.

BAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować