Zaloguj się, aby obserwować  
marekas

pomoc kupno

14 postów w tym temacie

jest taki mały problem chcem kupic gre i tam pisze ze moge zapłacic za ną wirtualnymi piniędzmi to znaczy ze tylko zapłace za dostawe czy tez za gre np. toca kosztowała 20.00 zł a jest skreslona i pisze 9.90 i za nią moge zapłacic wirtualnymi piniędzmi . jak ja dobrze rozumie tylko zapł za przysyłke.
jak zle mysle to niech mnie poprawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 18:38, marekas napisał:

jest taki mały problem chcem kupic gre i tam pisze ze moge zapłacic za ną wirtualnymi piniędzmi
to znaczy ze tylko zapłace za dostawe czy tez za gre np. toca kosztowała 20.00 zł a jest
skreslona i pisze 9.90 i za nią moge zapłacic wirtualnymi piniędzmi . jak ja dobrze rozumie
tylko zapł za przysyłke.
jak zle mysle to niech mnie poprawi

Płacisz 9.99 za grę plus koszt przesyłki, czyli :pocztą bodajże 12,90 a kurierem 15,90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 18:38, marekas napisał:

jest taki mały problem chcem kupic gre i tam pisze ze moge zapłacic za ną wirtualnymi piniędzmi
to znaczy ze tylko zapłace za dostawe czy tez za gre np. toca kosztowała 20.00 zł a jest
skreslona i pisze 9.90 i za nią moge zapłacic wirtualnymi piniędzmi . jak ja dobrze rozumie
tylko zapł za przysyłke.
jak zle mysle to niech mnie poprawi



Jak użyjesz witualnej kasy GRA będzie kosztować 9.90 no i do tego dochodzi koszt przesyłki a wPLN to poprostu zniżka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem u was grę w piątek ok. 12 i do dziś na moim koncie jest napis że nie wysłano ,a obecnie jest napisane "Pakowane i przygotowywane do wysyłki". Ile mam jeszcze czekać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 18:07, Bartek Dudek napisał:

Zamówiłem u was grę w piątek ok. 12 i do dziś na moim koncie jest napis że nie wysłano ,a obecnie
jest napisane "Pakowane i przygotowywane do wysyłki". Ile mam jeszcze czekać ?


Skoro zamówiłeś w piątek to musisz czekać. W sobotę nikt tam nie pracuje. Dzisiaj pewnie realizują zamównia, ale możliwe, że było ich na tyle dużo, że nie zdołali wysłać wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 18:07, Bartek Dudek napisał:

Zamówiłem u was grę w piątek ok. 12 i do dziś na moim koncie jest napis że nie wysłano ,a obecnie
jest napisane "Pakowane i przygotowywane do wysyłki". Ile mam jeszcze czekać ?

zamówiłeś w piątek dostaniesz we wtorek (zależy co wybrałeś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 18:12, L33T napisał:

> Zamówiłem u was grę w piątek ok. 12 i do dziś na moim koncie jest napis że nie wysłano
,a obecnie
> jest napisane "Pakowane i przygotowywane do wysyłki". Ile mam jeszcze czekać ?
zamówiłeś w piątek dostaniesz we wtorek (zależy co wybrałeś)

Zamówiłem grę The Elder Scrolls III : Morrowind. A co to ma do rzeczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też mam proble z pro evolution soccer 6 pisało planowana wysyłka 23 paź ateraz pisze 25 paź już się wkurzam niemogę sie doczekać a tu jeszcze zmniejają date wiecie dlaczego !!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 18:13, Bartek Dudek napisał:

> > Zamówiłem u was grę w piątek ok. 12 i do dziś na moim koncie jest napis że nie wysłano

> ,a obecnie
> > jest napisane "Pakowane i przygotowywane do wysyłki". Ile mam jeszcze czekać ?
> zamówiłeś w piątek dostaniesz we wtorek (zależy co wybrałeś)
Zamówiłem grę The Elder Scrolls III : Morrowind. A co to ma do rzeczy ?

nie chodzi o produkt ale formę dostawy (sry że nie jasno się wyraziłem ale właśnie wróciłem z uczelni :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z koszykiem kupna.
Pojawil mi sie na niej produkt, ktorego nie zaznaczalem i nie wybieralem.
Ponadto nie moge go usunac w zaden sposob tj. klikajac usun, ani wpisujac "0" "zero" i przeliczajac.
Co zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować