Zaloguj się, aby obserwować  
Kokosowy

Gadu Gadu ulubiony opis

22 postów w tym temacie

Dnia 17.03.2006 o 19:54, Budyn napisał:

czy naprawdę potrzebny był taki durnowaty temat :[ Jak już przy temacie, to " Dogodołem się
z ślunzokami"


A cos nie pasi :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 19:54, olki77 napisał:

> czy naprawdę potrzebny był taki durnowaty temat :[ Jak już przy temacie, to " Dogodołem
się
> z ślunzokami"

A cos nie pasi :?

Tak nie pasi! Zakładasz tyle temat jakby to był pokój rozmów, a nie forum! Od takich tematów masz POLCHAT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2006 o 19:56, Budyn napisał:

Tak nie pasi! Zakładasz tyle temat jakby to był pokój rozmów, a nie forum! Od takich tematów
masz POLCHAT.


Co mam polchat co wez pisz normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona ma pisać normalnie? To ciebie nie da się zrozumieć! Przestań zakładać takie tematy :/ O to wszystko można sie spytać w innych wątkach tylko trzeba chwilkę pomyśleć przed wciśnięciem przycisku utwórz nowy temat :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 19:57, olki77 napisał:


> Tak nie pasi! Zakładasz tyle temat jakby to był pokój rozmów, a nie forum! Od takich tematów

> masz POLCHAT.

Co mam polchat co wez pisz normalnie

Ja niemogę. POLCHAT to pewna strona, (wiesz co to strona?) na której odbywają się rozmowy z zaprzeproszeniem " o d**** Maryni" Może tam się przeniesiesz, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

olki77 wygrałbyś konkus "kto założy więcej bezsensownych tematów na forum" jeśli takowy by istniał. Daj sobie spokój dzięki takim tematom twój status i tak nie wzrosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 20:05, boogie85 napisał:

olki77 wygrałbyś konkus "kto założy więcej bezsensownych tematów na forum" jeśli takowy by
istniał. Daj sobie spokój dzięki takim tematom twój status i tak nie wzrosnie.


A nagrodą byłby tam ban. Za drugie miejsce -3 degrad, a za trzecie -2 degrad. Nagrody pocieszenia: -1 degrad. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 20:08, Fum4R napisał:

A ja proponuje wogole nie odpisywac na jego tematy. "Trol w koncu sam zdechnie..." ;]


Trol ha smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzies zobaczyłem opis "Chciałbym mieć dziwczynę, albo chociaż rower" spodobał mi się i często go mam. Co nie znaczy że mam problemy z dziewczynami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś przestać na gg lub dać adres strony gdzie jest ten opis z duża strzałką i napisem TEGO DZIŚ BLOKUJEMY czy coś w tym style. moje gg:2565390

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować