Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 12.02.2006 o 18:48, wdowiakm napisał:

> /.../
Oczywiście gram szlachetnym Paladynem
Później zaczne grać najemnikiem

Tak, były skazaniec Paladynem. Tylko Ty mogłeś wywinąć taki numer, hi, hi.
Gorn będzie Cię uczył, jak porozmawiasz z Lee i dowiesz się, że Gorn jest w Wodnym Kręgu, albo jak sam będziesz w Wodnym Kręgu. Ten ćwiczący Paladyn, uczy tylko Paladynów. Wilk nauczy Cię łucznictwa. Ale pamiętaj, ilość potrzebnych punktów nauki zwiększa się w miarę wzrostu umiejętności, więc magiczne tablice trzymaj jak najdłużej. I Lutero w Górnym Mieście ma podręczniki, kupujesz za 5000 a odsprzedasz tylko za 1000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2006 o 18:55, KrzysztofMarek napisał:

Tak, były skazaniec Paladynem. Tylko Ty mogłeś wywinąć taki numer, hi, hi. (...)


Dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 11:58, Michael1v5 napisał:

Macie mozę mapę gdzie zaznaczone jes t położenie tych kamienncyh tabliczek(te które podwyższają
umiejętności)

nie ma takiej mapy
chyba że ktoś się bawił i sam sobie zaznaczał nakartce wdomu ale wiątpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 11:58, Michael1v5 napisał:

Macie mozę mapę gdzie zaznaczone jes t położenie tych kamienncyh tabliczek(te które podwyższają
umiejętności)

Mapy nie ma , ale spotyka się je najczęściej przy kamiennych kręgach, jaskiniach, opuszczonych miejscach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

?Mam NOc Kruka le mam problem z zadaniem z podstawki.
>Bowiem jak mam OKO INNOsa i ide do Vatrasa a on mi każe znaleźć maga który zastąpi go przed opuszczeniem miasta( mówi że to ma być inny mag wody!!)
>szukam takiego ale nigdzie nie ma maga wody któty ma coś do pogadania na ten temat.
> Sprawdziłem wszystkich(Statura, Nefarius itp...) Pomocy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udaj sie teraz do magów wody, wykonaj misje i Dostań się z nimi do świata za portalem, gdy tam zrobisz co trzeba to przy powrocie Myxir zastąpi Vatrasa (tam o tym pogadasz)-Ale musisz wykonać misje związane z Krukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc!!:) Pozdro. Sobie tak myślałemi doszedłem do wniosku ze przydałaby się bra Gothic II:MMORPG. czyli tak ja WoW. Co o tym myślcie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 17:35, Michael1v5 napisał:

Dzięki za pomoc!!:) Pozdro. Sobie tak myślałemi doszedłem do wniosku ze przydałaby się bra
Gothic II:MMORPG. czyli tak ja WoW. Co o tym myślcie??

Hmmm... a kto by robił z bohaterow?

P.S tworcy Gothica wyprzedzili ciebie.Są juz plany aby stworzyć Gothica MMORPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 18:29, Darkstar181 napisał:

> Gothic II:MMORPG. czyli tak ja WoW. Co o tym myślcie??
Hmmm... a kto by robił z bohaterow?
P.S tworcy Gothica wyprzedzili ciebie.Są juz plany aby stworzyć Gothica MMORPG


Jakby coś takiego powstało to WoW móglby się schować.Śmiertelność z powodu komputera wzrosłaby kilkakrotnie.Byłbbym w siódmym niebie.Ale to tylko marzenia, zbyt piękne aby się spełniły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 18:29, Darkstar181 napisał:

> Dzięki za pomoc!!:) Pozdro. Sobie tak myślałemi doszedłem do wniosku ze przydałaby się
bra
> Gothic II:MMORPG. czyli tak ja WoW. Co o tym myślcie??
Hmmm... a kto by robił z bohaterow?

P.S tworcy Gothica wyprzedzili ciebie.Są juz plany aby stworzyć Gothica MMORPG

Są plany ale nie wiadomo czy wypalą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w G2+NK. Jestem juz Lowca Smokow; postac uzywa glownie lukow. Byl taki moment, kiedy do swiata gry wkroczyli Poszukiwacze, w walce z ktorymi nie mialem zadnych szans. Udalo mi sie jednak zrobic quest o Oku Innosa az do momentu, w ktorym trafia sie do kregu w lesie, w ktorym odprawiana jest ceremonia "psucia" Oka. Dostalem odpowiedni wpis w dzienniku, ale natychmiast stamtad ucieklem z nikim nie walczac. Postanowilem sie podszkolic w "nowym" swiecie. Zanim tam poszedlem Vatras, z ktorym rozmawialem powiedzial, iz pomoze mi z Okiem, ale tylko wtedy, jesli znajde mu zastepstwo wsrod Magow Wody.
No i tu mam problem... Z zadnym Magiem Wody nie moge na ten temat porozmawiac, nie pokazuje sie taka opcja! Czy to blad, czy mam cos jeszcze zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2006 o 02:39, Elwro napisał:

Gram w G2+NK...

Najlepiej było by ukończyć wszyskie questy w Nowym Świecie, a później iść do Górniczej Doliny.
Poszukiwacze w NK są znacznie potężniejsi. Idź teraz do Nowego Świata i nabij troche doświadczenia. Zdobędziesz nową ciekawą broń i z poszukiwaczami sobie poradzisz.
Zrobiłeś tak jak mój kumpel, który na 6 lvl poszedł do Górniczej Doliny, a później nie mógł pokonać żadnego poszukiwacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, ale ze trzeba isc do nowego swiata to sam wymyslilem - teraz mam tam bardzo latwo (skoro najpierw przedarlem sie przez Gornicza Doline). Ale moje pytanie bylo inne: czy przypadkiem cos sie nie popsulo z Vatrasem? Zadnego Maga Wody nie moge poprosic o zastepstwo...

I drugie pytanie: znalazlem w Jarkendar magiczny luk i 20 magicznych strzal. Czy ow luk moze strzelac innymi strzalami, nie tylko magicznymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2006 o 13:50, paweusz napisał:

Jeśli strzela się z niego strzałami "piorunu"-to nie da się użyć do niego zwykłych strzał,
a tych magicznych nie da się kupić.

Strzaly, ktore znalazlem sa podpisane po prostu "magiczna strzala". Trudno, mam juz zreszta lepszy zwykly luk... za pozno tam poszedlem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie mi!!!
Dostałem na farmie Lobarta (to ta najbliżej miasta) questa "Laska Malcatha".Nie moge jej nigdzie znaleźć.Może mi ktoś pomóc ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2006 o 16:57, myniekka napisał:

Laska leży niedaleko kamiennego kręgu za farmą.


Dziękówka.To był akurat osttni quest jaki mi zostal przed wypłynięciem do Dwor Irdorath

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować