Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2007 o 20:19, Net.com napisał:

chyba sie shift przytrzymuje ale nie jestem pewien poszukaj w google

ale czy mógłbyś mi pomóc niewiem czy trzeba jakieś textury podmienić żeby chodzić jak mag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 20:17, Don Toro napisał:

ja mam pytanko czy umiesz zmienić sobie textury poruszania się bezia bo niewiem jak zrobić
by chodzić jak paladyn lub mag


spróbuj charakterhelper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem...Gdy sam sobie robię takie choćby kampanie(sam wymyślam zadania itd.) i chcę sobie dać character helpera to gdy wpisuje ,,ch'''' nic się nie dzieje...To samo gdy wpisuję całą nazwę.Kiedyś wszystko działało.A inne kody,poza face helperem działają normalnie...Wiecie co na to poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 21:18, Tajemnic napisał:

To było "ich" jeśli się nie mylę. A jeśli nie pomaga, to wpisz całość - insert character.



Wiem,że było jeszcze I.To skrót od Insert,ale i tak nie działa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy idzie usiąść przy ognisku bez kodów lub cwiczyć mieczem ?
i jescze jedno pytanie jak moge zmienić tekstury poruszania bezia chciałbym poruszć się jak paladyn lub mag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 21:59, Don Toro napisał:

mam pytanie czy idzie usiąść przy ognisku bez kodów lub cwiczyć mieczem ?
i jescze jedno pytanie jak moge zmienić tekstury poruszania bezia chciałbym poruszć się jak
paladyn lub mag


nie da sie usiąść przy ognisku i piec bez kodow i z kodami też nie. Nie da się chodzić jak mag, czy paladyn chyba że se skołujesz tekstury i pobawisz się w twórce gry. :)
Jeżeli oczywiście ci chodzi o styl chodzenia. I nie da się ćwiczyć mieczem jak np. ci koło Lorda Andre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 22:06, Don Toro napisał:

a niewiesz jak można zrobić coś z teksturami by coś można było zmienić w sposobie poruszania
sie

Wiem, ale musiałbyś być informatykiem, lub bawić się w tworce gry, lub poprosić kogoś kto robi mody (nie oficjalne dodatki) i żeby to zrobił ;/
Samemu nic z tym nie zrobisz ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 22:06, Don Toro napisał:

a niewiesz jak można zrobić coś z teksturami by coś można było zmienić w sposobie poruszania
sie


Niestety takie rzeczy można zmieniać jedynie w kodzie gry a tego twórcy nam nie udostępnią no i oczywiście trzeba się znać na programowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. a nawet dwa

1. W zadaniu od Sekoba w III rozdziale musiałem pokonać 4 poszukiwaczy. Gdy zabiłem jednego który znajduję sie w oddzielnym pokoju i gdy zajrzałem do jego ciała znalazłem multum run! Aż zal że nie mogę z nich korzystać bo nie jestem magiem, a mieć runę deszczu ognia to... ahh... Dodatkowo mogę napisać że jestem najemnikiem/łowcą smoków. Czy to był bug? czy tak może jest zawsze? (nie przypominam sobie takiej sytuacji gdy grałem poprzednio) Czy może to dlatego że pracuje dla najemników?

2. Na wschód od czarnego trolla jest mała kotlina (stajesz przed jamą kamiennego trolla i skręcasz na prawo na mostek. Idziesz ciągle prosto i gdy miniesz kapliczkę Innos (musi być po twojej prawej) to znajdziesz się w tej kotlince) Poszedłem tam poexpić i przyznam sie że byłem tam 1 raz w życiu. Znalazłem tam ciekawą jaskinie w której znalazłem jeszcze ciekawszą i jeszcze bardziej interesującą komnatę! W komnacie tej znajdują się dwa posągi (chyba Innosa) a dalej w wielkim kręgu, skrzyneczka. Do tej skrzyneczki potrzebny jest klucz. I tu jest problem. Czy ktoś wie gdzie znajduje sie klucz?

P.S.
Wkleiłbym zdjęcie ale nie bardzo wiem jak na tym forum wklejać zdjęcia. Byłbym bardzo wdzięczny gdyby mnie ktoś nauczył czy poinstruował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 23:49, Tyraf napisał:

Czy to był bug?

Raczej tak- raczej żadna runa (no, może prócz światła) nie powinna wypadać z przeciwników- w końcu po coś wprowadzono konieczność uczenia się tworzenia run.

Dnia 23.10.2007 o 23:49, Tyraf napisał:

Czy ktoś wie gdzie znajduje sie klucz?

O ile się nie mylę, to jest skrzynia, w której znajduje się pusty kamień runiczny. Ona z kolei jest niezbędna do wykonania Próby Ognia. Klucz do niej da Ci ktoś z Najwyższej Rady Ognia (czyli najważniejszych Magów z Klasztoru).

Dnia 23.10.2007 o 23:49, Tyraf napisał:

Wkleiłbym zdjęcie ale nie bardzo wiem jak na tym forum wklejać zdjęcia. Byłbym bardzo wdzięczny gdyby mnie ktoś nauczył czy poinstruował.

Gdy piszesz posta pod polem na podpis jest puste pole i przycisk [Przeglądaj]. Klikasz ten przycisk, wybierasz obrazek- voila! ;] Możesz wrzucić do jednego posta maksymalnie 5 obrazków o łącznym rozmiarze 2 MB. Aby usunąć obrazek kliknij na miniaturkę.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować