Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 16.04.2007 o 17:38, Xardas 14 napisał:

> > e ten benet lowca smokuw dobry?
>
> Jeżeli chodzi o miecz to najlepszy miecz w grze zaraz po tym co robi się grając paladynem
(Gniew
> Innosa czy coś w tym stylu). Miecz ten ma długą nazwę. Duże magicze ostrze na smoki czyba.

>
DUŻE MAGICZNE OSTRZE NA SMOKI siła160 obrazenia 180


Wiem, nie przepisuj z GothicSite''a czy z innej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 17:33, michalmtmt napisał:

nie wiedzialem ze mozna ulepszac szpon dzienki chba zaczne przechodzic gothic 2 noc kruka
4 raz moze:)
a mysle z kupnem gothic3 oplaca sie?

i ty się jeszcze pytasz ja troche grałem ale mam za słabego kompa:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 17:42, michalmtmt napisał:

a gdzie go znajde?
bo ja od paladynów dostalem do wyboru miecz jedno reczny lub dwu
jak go znalesc

chodzi ci o szpon beliara jeśli tak to jak masz więcej punktów bronią dwureczną to bedziesz miał 2 ręczny a jak jedno to jednoręczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 17:44, michalmtmt napisał:

jak znalesc kase na miecz dodaje 20 obrazen
trzeba dac ofiare inosowi 5000

są rózne sposoby:
1 wykonywać misje
2kradzież kieszonkowa
3spredać zbędny sprzęt
4............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 17:42, michalmtmt napisał:

a gdzie go znajde?
bo ja od paladynów dostalem do wyboru miecz jedno reczny lub dwu
jak go znalesc

No powiedz że chcesz miecz dwuręczny to właśnie jest to a potem bęziesz go ulepszał z czasem najpeirw w 3 roździale będziesz go konsekrował a w 5 roździale wlejesz do niego łzy innosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 17:49, michalmtmt napisał:

no tez za 5000 zaplacisz to da ci 20obrazen a lzy inosa daja dla niecz myslalez ze dla zycia
czy co

że jeszcze więcej obrażeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Gothic''a II i Noc Kruka w XKN i są problemy:

1. Z dziennika znikają mi zadania. Nie wykonałem ich ani nie spier... Poprostu ich nie ma. Np. quest ze Szponem Beliara mi zniknął, a miecz nie został aktywowany ani nie oddałem go Saturasowi.
2. Nie moge aktywować Szponu Beliara. Modlę się w kapliczce Beliara, a miecz...znika z ekwipunku:/
3. W czasie walki, gdy muszę się na chwilę wycofać i np. zregenerować manę, to po powrocie na miejsce walki, zabitych ciał nie ma juz na ziemi.Znikają. Zostaje po nich tylko uzbrojenie.
4. Lares nie chciał mnie nigdzie zaprowadzić, co wcześniej było możliwe. Poprostu ta opcja rozmowy przestała być poźniej możliwa, pomimo że nie byłem wtedy jeszcze ani na farmie Onara, ani na miejscu wykopalisk.

Czy Wy również mieliście w/w zdarzenia w Waszych grach??? Moja wersja to 2.6 PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.04.2007 o 15:05, Komandor napisał:

Czy Wy również mieliście w/w zdarzenia w Waszych grach??? Moja wersja to 2.6 PL.


Zdarzenie podone miałem z tymi ciałami pokonanych wrogów. Odinstalowałem grę i zainstalowałem ją ponownie. I to mi właśnie pomogło. Skopiuj gdzieś save''y i reinstaluj po prostu grę. Jeżeli to nie pomoże- to nie mam już innej koncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

musial zabrac cie do wykopalisk bo tam do ci ornament a innaczej nie bendziesz mial szponu bo tam sie nie dostaniesz wienc jak?
mialem taki sam blond wienc zaczelem jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 15:05, Komandor napisał:

Kupiłem Gothic''a II i Noc Kruka w XKN i są problemy:

1. Z dziennika znikają mi zadania. Nie wykonałem ich ani nie spier... Poprostu ich nie
ma. Np. quest ze Szponem Beliara mi zniknął, a miecz nie został aktywowany ani nie oddałem
go Saturasowi.
2. Nie moge aktywować Szponu Beliara. Modlę się w kapliczce Beliara, a miecz...znika
z ekwipunku:/
3. W czasie walki, gdy muszę się na chwilę wycofać i np. zregenerować manę, to po powrocie
na miejsce walki, zabitych ciał nie ma juz na ziemi.Znikają. Zostaje po nich tylko uzbrojenie.
4. Lares nie chciał mnie nigdzie zaprowadzić, co wcześniej było możliwe. Poprostu ta
opcja rozmowy przestała być poźniej możliwa, pomimo że nie byłem wtedy jeszcze ani na farmie
Onara, ani na miejscu wykopalisk.

Czy Wy również mieliście w/w zdarzenia w Waszych grach??? Moja wersja to 2.6 PL.



To ze ciala znikaja jest calkowicie normalne, natomiast jesli chodzi o inne problemy - jedno pytanie - czy wlaczales choc raz kody? jesli tak, to ni ma sie co dziwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 15:13, michalmtmt napisał:

a jak zdobende swienty kat?

O to ługa droga,musisz najpierw przyłączyć się do paladynów kupić od Harada miecz dwóręczny,za 5000zł ulepszyć go przy kapliczce Innosa (wtedy dopiero masz miecz zakonu) i dopiero na koniec gry,jak zdobędziesz łzy Innosa to przy kapliczce łączysz je z mieczem i.... tak oto Święty Kat będzie w twoich rękach.tylko pamiętaj obyś dobrze użył jego mocy....Niech Innos ma Cię w swojej opiece nieznajomy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 16:11, boduczek napisał:

> a jak zdobende swienty kat?
O to ługa droga,musisz najpierw przyłączyć się do paladynów kupić od Harada miecz dwóręczny,za
5000zł ulepszyć go przy kapliczce Innosa (wtedy dopiero masz miecz zakonu) i dopiero na koniec
gry,jak zdobędziesz łzy Innosa to przy kapliczce łączysz je z mieczem i.... tak oto Święty
Kat będzie w twoich rękach.tylko pamiętaj obyś dobrze użył jego mocy....Niech Innos ma Cię
w swojej opiece nieznajomy :D


ale tez mozna sie pomodlic dac ofiare 5000 i da ci 20 obrazen wiencej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.04.2007 o 16:16, michalmtmt napisał:

ale tez mozna sie pomodlic dac ofiare 5000 i da ci 20 obrazen wiencej

Przepraszam lae czy ja tego nie napisałem?Przecież powiedziałem że można konsekrowac miecz za 5000zł przy kapliczce (Bezi się też modli) więc w czym widzisz problem :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować