Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Mam takie pytanko Katia poleciła mi zdobyc pierścień Constantina gdzie on go ma i jak mam go mu ukraść? Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie Katia tylko Cassia.Musisz się wyuczyć skradania i o północy zakraść się do jego chaty i podwędzić pierścień ze skrzyni obok łóżka.Następnie zanieś go Cassi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2006 o 19:24, YahooPL napisał:

Nie Katia tylko Cassia.Musisz się wyuczyć skradania i o północy zakraść się do jego chaty i
podwędzić pierścień ze skrzyni obok łóżka.Następnie zanieś go Cassi.

Sorki z ta katią ale cosik chodzi mi ta nazwa po głowie:)) Dzięki za pomoc i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy.Każdemu zdażają się błędy:)
Tu masz jeszcze kombinację do zamka:LPPLP
Nie musisz mi dziękować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanko a mianowicie: Nie wiem jaki jest inny sposób na dostanie sie do gildii złodzieji nie wkopując Rengaru. Proszę o podpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz wykryć wszystkich człąków gildii (Hakon, Rengaru i Nagur) i współpracować z nimi, wtedy Aty(y/i)lla da Ci klucz, lub musisz wkopać kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2006 o 19:48, wdowiakm napisał:

Mam jeszcze jedno pytanko a mianowicie: Nie wiem jaki jest inny sposób na dostanie sie do gildii
złodzieji nie wkopując Rengaru. Proszę o podpowiedź.


Możesz też wszystkich wystawić (Hakon, Rengaru i Nagur) a wtedy w porcie powiedzą ci ze ktoś na ciebie czeka Atylla- bedzie chciał cie zabić wiec ty musisz być lepszy,potem już tylko zabierasz klucz i do kanałów jak odpowiednio zagadasz to też cie przyjma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hakon i Nagur też należą do gildii złodzieji?Pewnie po przystąpieniu do nich jesteś w tym uświadamiany bo ja jakoś o tym nie slyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2006 o 21:05, Bajuj napisał:

Nagur tak.
Hakon nie. Jak juz to Halvor sprzedawca ryb :D


Racja, mała pomyłka. Dzięki że zauważyłeś błąd i sprostowałeś sprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem Gothicka II + Noc kruka popełniając 1 zasadniczy błąd puściłem wolno złodzieja bodaj że Regenaru
wolno i odrazu zaliczyło się to do popsutych zadań. Co dodatkowow uniemozliwiło mi to dostanie się do Gildii
złodzieji bo jakbym go zamknął to złodizeje chcieli by się zemścić w zatoce portowej i zabijając tego gościa
zdobyłbym klucz. Wiem że do gildii należy Hanna (wynajmuje ona pokoje za darmo) z jej to "hotelu" jest
przejście do lochów, do gildi nalezy również gość co sprzedaje ryby w porcie. Obydwoje nie posiadają tego
klucza. Czy ktoś wie jak go zdobyć by dostać się do lochów ?? mam do wyrównania pare rachunków z szefową
tej gildi (jeszcze z czasów gdy pierwszy raz przechodziłem tą grę a nie zaqchowałem zapisów :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 11:07, cybek21 napisał:

Czy ktoś wie jak go zdobyć by dostać się do lochów ??

Przez niejakiego Halvora.
Musisz znaleźć kupca który dostarcza bandytom zaopatrzenie. Bandyci ci ukrywają się w pobliżu farmy Akila. Znajdziesz u nich dowody obciążające Halvora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 14:41, wojowwnik napisał:

Gdzie znajde amulet Con Angara w górniczej doline ???
Szukałem ale Angara tam nie ma.


Jeśli grałeś w jedynkę to amulet jest w grobowcu (był tam jeden z kamieni ogniskujących, który zdobywałeś z Miltenem), a Angara znajdziesz przed nim i razem z nim możesz wejść do środka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 14:41, wojowwnik napisał:

Gdzie znajde amulet Con Angara w górniczej doline ???

Szukałem ale Angara tam nie ma.


tak tylko uważaj na obstawę....... troche tam mocno będzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka :) Mam małe pytanko :P A mianowicie czy idzie w jakiś sposób otworzyć główną bramę zamkową w Górniczej Dolinie, żeby orkowie urządzili sobie zabawę :p ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 16:25, Velociraptor napisał:

Siemka :) Mam małe pytanko :P A mianowicie czy idzie w jakiś sposób otworzyć główną bramę zamkową w Górniczej Dolinie, żeby orkowie urządzili sobie zabawę :p ?

Jest. Musisz ukraść klucz strażnikowi bramy i otworzyć kratę za pomocą kołowrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 16:25, Velociraptor napisał:

Siemka :) Mam małe pytanko :P A mianowicie czy idzie w jakiś sposób otworzyć główną bramę zamkową
w Górniczej Dolinie, żeby orkowie urządzili sobie zabawę :p ?

To co napisał walgierz + przygotuj się do szybkiego powrotu z sali z kołowrotem na dziedziniec i do walki , bo jest możliwość na zdobycie sporej ilości punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować