Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Nie ma w Gothicu drugiego miecza zwanego szponem beliara z tego co wiem moze się na tej grze nie znam ale nie ma drugiego. A kumpel to naprawde znawca Gothica jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 21:58, Riddick236 napisał:

Przeszlem misje dawno w strazy w gothicu 2 nk z zielem ale dalej mi pisze co do teog
ziela Zlalem goscia w magazynie co robic??


Ma przy sobie klucz do skrzynki w której jest paczuszka. Dajesz ją Andre ten ci zleca kolejne zadanie co do ziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 22:00, micol napisał:

Ma przy sobie klucz do skrzynki w której jest paczuszka. Dajesz ją Andre ten ci zleca
kolejne zadanie co do ziela.

Lepiej powiedzieć że się wyrzuciło i oddać Cipherowi na farmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 22:00, micol napisał:

Ma przy sobie klucz do skrzynki w której jest paczuszka. Dajesz ją Andre ten ci zleca
kolejne zadanie co do ziela.

Lepiej powiedzieć że się wyrzuciło i oddać Cipherowi na farmie.
Wybacznie jakiegoś laga złapałem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 21:10, Meziros napisał:

Nie chodzi o togi magów, tylko o "szmatę" czyli szatę nowicjusza. Jakoś do gustu mi nie
przypada.

A to co innego. Szata nowicjusza też mi się niezbyt podoba. Ale to jeszcze nie powód by nazywać ją szmatą.

Dnia 28.03.2008 o 21:10, Meziros napisał:

Szkoda jednak, że
w G II NK nie można nieć Szaty Mrocznych Sztuk - tej, którą Xardas nosi.

Mi się ona nie podoba. Bohater strasznie "chudo" w niej wygląda. Co innego Szata Mrocznej Magii z Gothic 3 - tą mogę tylko pochwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 21:53, Riddick236 napisał:

Mój kumpel ostanio muwił ze w Gothic 2 Noc Kruka zdobyl drugi szpon beliara wiecie gdzie
on jets albo jak go zdobyc

Nie ma drugiego Szpona. Twój kolega musiał cię oszukać, ale nie martw się. Dużo jest takich marzycieli, a w mojej klasie niektórzy wymyślają tajemniczą jaskinię pełno smoków (xD) , a na końcu (po moich dogłębnych próbach przekonania) przyznają się, że to był mod :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 22:02, 143872 napisał:

> Ma przy sobie klucz do skrzynki w której jest paczuszka. Dajesz ją Andre ten ci
zleca
> kolejne zadanie co do ziela.
Lepiej powiedzieć że się wyrzuciło i oddać Cipherowi na farmie.
Wybacznie jakiegoś laga złapałem :/


No wiesz pytał się tylko co zrobić ^^, to mu powiedziałem, a co zrobi to już sam zdecyduje. Dzięki za poprawkę, bo zupełnie zapomniałem o tym gościu na farmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A drugi kumpel muwil ze w wieży Xardasa jest jaskinia zakopana w ktorej jest zombie itp i jakis dobry miecz muwil cos ze tam Xarads swoich przodków pochowal czy cos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 22:06, Riddick236 napisał:

A drugi kumpel muwil ze w wieży Xardasa jest jaskinia zakopana w ktorej jest zombie itp
i jakis dobry miecz muwil cos ze tam Xarads swoich przodków pochowal czy cos takiego.


Jak może ,, w wieży być jaskinia''''? Bardziej pasowałoby ,, wieża w jaskini''''.

EDIT : A to mów jest taka jedna w kotlince, w której siedzi Lester. Za jego plecami jest jaskinia i tam grób Iothara. Czy o tą mu chodziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 22:06, Riddick236 napisał:

A drugi kumpel muwil ze w wieży Xardasa jest jaskinia zakopana w ktorej jest zombie itp
i jakis dobry miecz muwil cos ze tam Xarads swoich przodków pochowal czy cos takiego.

To też na bank bujda. Xardas wybudował swoją wieżę (w G2) w miejscu, gdzie przed 140 laty stał dom Xardasa, w którym przyszło mu spotkać ducha Buthomara, ale to już są tylko moje refleksje po graniu w G3: The Beginning :) .

@micol
Możliwe, że chodziło mu o ten grób, ale tak chaotycznie napisał to, że nie wiadomo czy chodzi o jaskinię pod wieżą, czy jaskinię koło wieży (w kotlince, kiedy po raz pierwszy po rozmowie z Xardasem spotykamy Lestera) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 22:08, micol napisał:

> A drugi kumpel muwil ze w wieży Xardasa jest jaskinia zakopana w ktorej jest zombie
itp
> i jakis dobry miecz muwil cos ze tam Xarads swoich przodków pochowal czy cos takiego.


Jak może ,, w wieży być jaskinia''''? Bardziej pasowałoby ,, wieża w jaskini''''.


Moze ta jaskinia jest pod wieżą Xsardasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 22:13, Riddick236 napisał:

Widzialem jakąś zakopana ale niewiem jak sie tam dostac moze mi pomożecie po prawej stronie
od wiezy za wieża miejwiecej

Jesteś pewien, że to nie był mod? Daj może fotkę albo w Paincie narysuj drogę do tej jaskini...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować