Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Ktoś wie gdzie jest cialo tego rybaka w NK ? Bo za chiny nie mogę znaleźć go :( Magowie coś o nim mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 12:05, WorldWar3PL napisał:

Ktoś wie gdzie jest cialo tego rybaka w NK ? Bo za chiny nie mogę znaleźć go :( Magowie coś
o nim mówią.


O tym rybaku dowiadujesz się od magów wody po przybyciu do Doliny Budowniczych. Znaleść go nie można, bo go już pochowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki! Właśnie o to mi chodziło :D

Faktem jednak jest, że w zasadzie nie możesz odpuścić sobie zdobywania niektórych umiejętności :/ Gdzieś po drodze wyjdzie, że musisz kraść, skradać się tudzież zdjąć skórę z trolla. Chociaż - aż wstyd przyznać - niemałą przyjemność sprawia mi okradanie dupków, którzy mnie wnerwiają ;D Nie mówiąc o tym, że masz tu extra PD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zacząłem grać w Gothica II więc bardzo prosiłbym o pomoc.
W mieście Khorinisnie mogę wykonać zadania Harada. Gdzie jest ten Ork którego mam zabić, obszedłem całe miasto wkoło i go nie ma?? U innych mistrzów wykonałem wszystkie zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 12:05, WorldWar3PL napisał:

Ktoś wie gdzie jest cialo tego rybaka w NK ? Bo za chiny nie mogę znaleźć go :( Magowie coś
o nim mówią.


Ciało rybaka znajduje sie przy wejściu do obozu bandytów. Leży pod drzewem, czy krzaczkiem, ale jest widoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 12:33, Kronos102 napisał:

Dopiero zacząłem grać w Gothica II więc bardzo prosiłbym o pomoc.
W mieście Khorinisnie mogę wykonać zadania Harada. Gdzie jest ten Ork którego mam zabić, obszedłem
całe miasto wkoło i go nie ma?? U innych mistrzów wykonałem wszystkie zadania.

Jest w jaskinii obok drogi na farmę Akila. Można też znaleźć broń orka bez walki z nim w jaskinii po drodze od Khorinis do Latarnii morskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 12:33, Kronos102 napisał:

Dopiero zacząłem grać w Gothica II więc bardzo prosiłbym o pomoc.
W mieście Khorinisnie mogę wykonać zadania Harada. Gdzie jest ten Ork którego mam zabić, obszedłem
całe miasto wkoło i go nie ma?? U innych mistrzów wykonałem wszystkie zadania.


Orków jest kilka: 1 np. w jaskini zaraz za bramą Korhinis, jak się idzie do gospody. a kilku innych możesz dopaść w kotlince przy drodze do Xardasa, za brama miasta skręc w prawo. A jesli nie uda ci sie żadnego zabic to broń orka leży w jaskini w kotlince gdzie zbiera sie ziółka dla Constantina. Miłej gry- jest świetna! Grałam 3 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam...
Na poczatek wspomne, ze nie jestem poczatkujący w tej grze - przeszedlem kilka razy i na kilka sposobów. Takie małe info, zeby nie pisać bez potrzeby banalnych odpowiedzi :) Wiecie co mam na mysli ;) Chciaz z drugiej strony jak to sie mówi problem zawsze tkwi w szczegolach.
Ekhm.. Do rzeczy..
Postanowiłem przejsc poraz n-ty Gothica NK - tym rezem magiem. Zwyklego gothica II magiem przeszedłem 2x wiec raczej nie mam tam problemów.
Obecnie pojawił sie jeden mały szczegół..... Kiedy ''jest'' czas, jak magowie ogłaszają o próbie ognia?
Zeby zostac przyjętym do wodnego kregu zapewne jak wiecie potrzebuje porozmawiac z Hagenem. By kontynuować grę równiez. Nastepny powod to ornament. Ten młokos ma go przy sobie a nie zostane do niego dopuszczony zanim nie zostane magiem.

Myslalem, ze moze potrzeba mocniejszego argumentu dla gry, zeby ta proba nadeszla. Zrobilem wiekszosc misji (wszytskie ktore sa na tym poziomie mozliwe do zrobienia) i nicc....
No to moze odpowiednio wysoki lvl? Nabilem 10 (nie smiac sie ;) ) i tez sie nic nie dzieje. Moze wyzszy potrzeba?

Jak zmusic gre, zeby w koncu oznajmili mi o tej próbie?! A moze to jakis bug? Ktos sie z tym spotkał?
Byłbym bardzo wdzieczny za pomoc bo nie chce mi sie grac od poczatku :|
Zapewne jak ktos wie robienie głupich, banalnych i nieistotnych misji jest bardzo wyczerpujące..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W bibilotece jest księga - przeczytaj wszystkie po kolei, choć ta księga z próbą ognia jest głęboko w ciemnym koncie. Przeczytasz, idziesz do magów i wsio ;) Tzn. napierw idziesz do tego do stoi przed klasztorem ( oczywiście po przeczytaniu księgi ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mieszka Valentino, bo mam klucz do jego skrzyni?

Takie rzeczy, jak: kości szkieletu, smoła, siarka, żuwaczka, skrzynka z klejnotami itp itd przydadzą się do czegoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 10:04, myniekka napisał:

Kufer sędziego jest schowany w ścianie. Znajduje się tam jeden z krwawycj kileichów. Aby otwożyć
tą skrytke należy wcisnąć przycisk, który najprawdopodombniej znajdyje sie na tarczy na piętrze.


Krwawy kielich? I tak się nazywał? No to super, bo wszystko już sprzedałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 14:28, Łukol napisał:

Gdzie mieszka Valentino, bo mam klucz do jego skrzyni?

Takie rzeczy, jak: kości szkieletu, smoła, siarka, żuwaczka, skrzynka z klejnotami itp itd
przydadzą się do czegoś?


Z tego co wiem kości szkieletu, smoła, siarka, i żuwaczka przydają się do robienia run a skrzynke z klejnotami możesz sprzedać. Nie wiem czy da ją się otworzyć bo nigdy mi się to nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 14:03, WorldWar3PL napisał:

W bibilotece jest księga - przeczytaj wszystkie po kolei, choć ta księga z próbą ognia jest
głęboko w ciemnym koncie. Przeczytasz, idziesz do magów i wsio ;) Tzn. napierw idziesz do tego
do stoi przed klasztorem ( oczywiście po przeczytaniu księgi ).


ech... wstydd.. :P hehehehe
Jak moglem to przeoczyc. :|
Najwyrazniej w GII czytalem te ksiazke przez przypadek ;] A potem nie musialem zastanawiac sie dlaczego zostalem albo nie zostalem dopuszczony :D Nastepne wytlumaczenie to mój monitor :O wtedy mialem kineskop i lepiej było widac gre. Teraz na LCD w ciemnych pomieszczeniach potrzebuje pachodni. A moze to tylko dlatego, ze mam okno nad głowa?:D Ech... co za offtop :)
No nicc.. wielkie dzieki, jak napisałem diabel tkwi w szczegolach ;)
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe :D A ja właśnie padłem w przełęczy xP Jednak muszę iść drogą przy wierzy Xardasa... Hehe, 2 krąg jest za niski xD mam 10 lvl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 16:35, Radzisz napisał:

Hehe :D A ja właśnie padłem w przełęczy xP Jednak muszę iść drogą przy wierzy Xardasa... Hehe,
2 krąg jest za niski xD mam 10 lvl

Ja szedłem do przełęczy na 7 levelu, ale z orkami sobie nie powalczyłem zbytnio. Tam na zamku jest parę misji, poza tym można wykonać misje nie walcząć ze smoczymi zębaczami i orkami, jeśli sprawiają problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem ;D Gothica kilkakrotnie przeszedłem, ale zapragnąłem jeszcze raz zjednoczyć się z ogniem... LOL ;D
Co dopiero teraz zauważyłem, mając noc kruka pierwszy raz wybrałem sobie kowalstwo. Coraz lepsze rzeczy robię, i mam już ponad 15 tysięcy złotych monet za pracę jako kowal =D opłacało się popracować w kuźni u onara i sprzedac haradowi :) supcio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 17:45, Crazy frogus napisał:

Kto wie do czego służy przełącznik w drugiej salce, obok książki w kwaterze paladynów w Górnym
Mieście?

Przełącznik ten wysuwa zwój na szafce w tym samym pomieszczeniu (zwój jest an boku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 16:53, Radzisz napisał:

Wiem wiem ;D Gothica kilkakrotnie przeszedłem, ale zapragnąłem jeszcze raz zjednoczyć się z
ogniem... LOL ;D
Co dopiero teraz zauważyłem, mając noc kruka pierwszy raz wybrałem sobie kowalstwo. Coraz lepsze
rzeczy robię, i mam już ponad 15 tysięcy złotych monet za pracę jako kowal =D opłacało się
popracować w kuźni u onara i sprzedac haradowi :) supcio :D


Witam :D
Zrobila sie ciekawa pogawedka... Co mi szkodzi.. :D
Grając paladynem nigdy nie doszedłem do konca... Zawsze mnie ten kierunek nudzil, a wybieralem tylko po to zeby sprawdzic sie w roli rycerza. Przerywałem podczas walki ze smokami, lub przed wyplynieciem na wyspe Irdorath (tak sie nazywa?)

Łowca smoków przeszedlem 2x, jakos ciekawsze mi sie to wydawało ;) Samemu robic bronie itp. jak juz jestemy przy kowalstwie to przyznam, ze nigdy nie pracowalem u Harada. Siedziec w kuzni i bawic sie w kowalaa.. Jakos mnie to nie ciagnie, ale nie wiedzialem ze mozna tyle na tym zarobic.

I ostatecznie - MAG. Przeszedłem magiem 2x a teraz trzeci. Moja ulubiona klasa i mysle, ze najciekawsza. Jednak to tylko moje zdanie, bo niektorzy mogą lubic bardziej walke na miecze.
Przyznam, ze umiem walczyc mieczem i czesto silniejszy przeciwnik dostaje ode mnie baty nie odejmujac mi kszty zycia... Ale to nie dla mnie ;)

Tak poza tym.... Jak juz pisze... Szpon Beliara dla maga zmienia sie w rune? NK nie przeszedlem jeszcze magiem wiec nie wiem :( Gdzies otym czytalem... A nie chce mi sie tego szukacc... Co to za runa?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować