Zaloguj się, aby obserwować  
SwenG

Plan wydawniczy czyli co z grami mmorpg ???

3 posty w tym temacie

Właśnie mam pytanie czy City of Villains będzie za tydzień do kupienia w CDP ? Na stronie nie znalazłem żadnych preorderów, szczegółowy plan wydawniczy wskazuje, że gra pojawi się w bliżej nie określonej przyszłości a premiera tuż tuż. Czyżby znów CDP stwierdziło, że rynek gier mmorpg jest nie warty zachodu i znów jak w przypadku WoW-a będę musiał sprowadzać grę z UK lub z krajów skandynawskich ?
Bardzo prosiłbym o uaktualnienie szczegółowego planu wydawniczego i odpowiedź, czy City of Villains będzie do nabycia w Polsce w dniu premiery.

pozdrawiam
SwenG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W planie wydawniczym CoV jest w pozycji "dalej w 2005", co rzeczywiście nie określa daty wydania. Dodatkowo brak ceny sugerowanej stawia pod znakiem zapytania wydanie tej gry w Polsce - szczególnie w terminie...
Myślę jednak, że nie jest to zasługą jedynie CDP - ale również producenta gry.

Przyłączam się do prośby o uaktualnienie planu wydawniczego i pytania czy City of Villains będzie do nabycia w Polsce w dniu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 07:56, kizi napisał:

Przyłączam się do prośby o uaktualnienie planu wydawniczego i pytania czy City of Villains
będzie do nabycia w Polsce w dniu premiery.

Już mogę ci powiedzieć, że nie będzie.
Skoro CDP do tej chwili nie podało żadnych informacji to już nie poda. Przypominam, że premiera jest 30 października, czyli pojutrze, serwery retailowe startują (albo wystartowały) już dzisiaj dla ludzi z preorderem. Jedyna nadzieja, że PlayNC będzie sprzedawało accounty bez pudełek "od ręki".

pozdrawiam
SwenG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować