Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Teledyski i pojedynki ze sławami dla właścicieli Xboksa 360

23 postów w tym temacie

Eee to nie dla mnie. Szansa, że muzykiem miesiąca będzie jakaś grupa metalowa są bliskie zeru ;) Chociaż skopać Britney Spears w jakiejś grze, hmmm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"...a najlepszy otrzyma nagrodę w postaci konsoli Xbox 360, płyty CD z autografem i jednej gry."

A po co takiemu graczowi X360, skoro już go ma? Mogli by mu od razu 400$ wypłacić :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>a najlepszy otrzyma nagrodę w postaci konsoli Xbox 360, płyty CD z autografem i jednej gry.

Dobra. A jak wygra ktoś z poza USA, to też dostanie? Zwykle nagrody i promocje są zarezerwowane dla USA i Kanady.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AC/DC ??? jestem za tylko ja jak tu pokonac takiego Angusa?! z jego zdolnosciami manualnymi i brawurą moze byc ciężko... a Brian to w razie wygranej powiedzialby: "I''m gonna get ya, satan get ya" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mysle że nawet przeciętny gracz skosiłby na mp dowolną gwiazdkę (Chuck to nie gwiazda, to półbóg) a to nie radocha i jakieś badziwne teledyski co se kazdy na interi zlookac może to też żaden atut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 17:49, Geshin napisał:

Ciekawy pomysł ale mysle ze niewypali- mysle ze nieduzo "gwiazd" gra na Xboxie :P. Jakbym miał
X360 to bym chciał zagrać z Chuckiem Norissem xD


Wypali - już wypalił. Game With Fame czyli owe pojedynki z gwiazdami to żadna nowość, są na Xbox Live już od 2 lat od połowy istnienia Live na Xbox1. I cieszą się na prawdę niezłym powodzeniem. Z graczami grali już m.in. muzycy Limp Bizki, Incubus, The Strokes, Ludacris, POD, Paul Oakenfold, Outkast, INXS, Green Day i przeróżni hiphpowcy i aktorzy których z braku zainteresowania po prostu nie kojarzę, a także gwiazdy NBA, NFL, NHL czy NASCAR a nawet kierownicy MS :).

Deal z Epic Records po prostu poprawi Microsoftowi dojście do różnych gwiazd. Swoją drogą zastanawia mnie jak pani Bedingfield daje radę w Burnouta. Khe khe pewnie w systemie XBLive będzie dzień później krążyć replay jej poczynań ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 18:11, Kolotko Tanker napisał:

ja mysle że nawet przeciętny gracz skosiłby na mp dowolną gwiazdkę (Chuck to nie gwiazda, to
półbóg) a to nie radocha i jakieś badziwne teledyski co se kazdy na interi zlookac może to
też żaden atut


taa? To ściągnij sobie z interii czy skądinąd chcesz teledyski w jakości HDTV 1280x720 z dźwiękiem przestrzennym to pogadamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolotko: ty się módl, żeby BACZNOŚĆ ! Chuck Norris SPOCZNIJ ! nie czytał gram.pl ty bluźnierco ;P

Pomysł bardzo fajny, a odpowiadając are91, drugi Xkloc popdaruje np. znajomemu z Polski ;) ... i będzie kolejny zadowolony klient !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos nie chce darmowej dodatkowej konsolki to nie :P Ja tam bym nie narzekal. Poza tym racja, ktos komus podaruje albo sprzeda tanio, to ten kupi sobie jakas gre albo wykupi jakas platna usluge w xbox live. Fajny i sympatyczny pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee... dla zwiększenia popularności mogliby zacząć od britney spears, potem kogoś z ptasią grypą, później mandarynę... no i nie można zapomnieć o ojcu przełożonym z torunia. to by było coś... przynajmniej w Polsce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować