Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bleszinski - Heavy Rain ma paskudnie wyglądające dzieci

45 postów w tym temacie

W sumie, jeśli dobrze kojarzę, w pierwszych Gearsach był z jeden dzieciak w którejś z cut-scenek.

... wcale nie wyglądał lepiej. Fe, panie Bleszinski, fe! (O ile w ogóle dobrze kojarzę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My robimy tylko krwiste strzelanki -> zabijanie dzieci jest zue -> nie wolno pokazywać tego w grach -> nie stworzymy gry z dziećmi -> ludzie nie przekonają się, że nie umiemy lepiej -> możemy ponarzekać. : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi Ci o tą scenkę, że jak na chwilę GOWa zostawisz w spokoju w Menu, to będzie to krótka historia jak się stało piekło na planecie. Cóż, dziecka nie widziałem, a jak pewnie było, to na sekundę, przed zgnieceniem laserem;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2010 o 13:47, Mefisto napisał:

heh, a czy Pan Bleszinski spoglądał ostatnio w lustro ??



To już nie wolno własnych opinii wyrażać? To że się z nim nie zgadzasz nie znaczy że musisz pisać tu takie pierdoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2010 o 13:28, SarenkaB napisał:

Bóg pszemófił!AAAAAALEEELUJA!

Od kiedy trzeba być Bogiem, abo coś takiego zobaczyć? Zwyczajnie nie podobało mu się to, więc o tym powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2010 o 14:10, PJ_MW napisał:

No OK, ale co z tego...?


o tym samym pomyslałem :)

no Panie Blaszinski lepiej krytykować innych niż samemu zrobić ( ciekawe jakby w GoWie 3 wyglądały dzieci ^^ "3 drzwiowe szafy" xD )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszkę nie rozumiem sensu wstawiania takiego newsa, ponieważ jakie ma znaczenie, co Bleszinski sądzi o wyglądzie dzieci w Heavy Rain? Ot, zwykły człowiek, jak każdy inny - nie trzeba być ekspertem, by zauważyć słabo zrobiony model postaci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

News ni z gruchy, ni z pietruchy - kompletnie o niczym (czyżby gram dopadl sezon ogórkowy ?). Do tego z całości wypowiedzi, gdzie Cliffy generalnie chwali produkt konkurencji wyciąga się jedno malutkie zdanie bardzo delikatnej krytyki,dotyczącej błahego elementu, żeby z niego zrobić hejtera. Ot - taka malutka-zasraniutka manipulacja newsmana. Nie bardzo rozumiem - po co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2010 o 14:08, Xjumpaytech napisał:

> Bóg pszemófił!AAAAAALEEELUJA!
Od kiedy trzeba być Bogiem, abo coś takiego zobaczyć? Zwyczajnie nie podobało mu się
to, więc o tym powiedział.

Chodziło mi o te super-duper newsy z komentarzami ludzi z branży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz częściej ludzie tworzący jakąś grę krytykują inne studia. Gra osiągnęła bardzo wiele i przez takie głupie komentarze i tak gra nie ucierpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2010 o 14:37, Lordpilot napisał:

Nie bardzo rozumiem - po co ?

Bo jakby to powiedzial ''wielki wodz Rzeczpospolitej'' (tylko nie wiem, ktory, wiec nie wiem czy ''śp''):

''W wojnie PS3 vs. X-Box360, gram.pl stoi tam gdzie stalo''... ;)...

Ja tam na szczescie juz wyroslem z ocenia gier po wygladzie (zdecydowanie bardziej zalezy mi na klimacie) i jakos te ''szkaradne dzieci'' mi nie przeszkadzaly. Raczej te bledy, ktore sprawialy, ze bez tego 200mb patcha granie bylo duzo bardziej uciazliwe :( ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować