Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Dnia 06.06.2008 o 11:02, Maximo napisał:

Ja becnie nigdzie nie mogę kupic AoC , a bym chętnie pograł ,mam już troche dosyć
GW po 3 latach grania:P. Co do grania z nieletnimi, w GW mamy gildie 18+ w ktorej
gra grono rodaków w przedziale wiekowym 20-36,mamy swoje forum ,regulamin , osoby zachowujace
się niekoleżensko ,wulgarnie nie maja u nas czego szukac.Nie wiem jak to w AoC wygląda
,ale pewnie jest taka możliwosc.


Kupisz na allegro... są egz bo widziałem. GW też mam dosyć już dawno skończyłem w to grać... W AOC mam super glidie oczywiście nie pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.06.2008 o 14:49, Aquma napisał:

T34,jesli uzywasz karty nvidi,to zainstaluj rivatuner i sprobuj zrobic reset sterownikow.Niktorym
ponoc pomaga na rozne problemy.


Też nic pomogło.
Ewidentnie wina po stronie gry.
Silnik jest tutaj skaszaniony na maksa.
Nie mam jakiegoś niesamowitego sprzętu ale Core2Duo 6300@2,8, GeForce 9600GT Gigabyte TF oraz 4 G RAM powinno wystarczyć i do przedwczoraj wystarczało...
Jak tak dalej pójdzie to wróżę AOC kariere w stylu Vanguarda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mówia, MAMY SUPER KLAN, CHODŹCIE DO NAS - ale nie zauważyłem żeby ktokolwiek w jakiejkolwiek rekrutacji napisał na jakim serwie. zal XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pare przemyslen po 2 dniach z AoC :) Czytalem tu ze duzo Polakow gra na serwerze Fury. Zalozylem sobie Dark Templara i wbilem 22lvl. Niestety przez ten czas nie udalo mi sie nawet na chwile pograc z kims w party. Zanim zdazylem zapytac, najczesciej dostawalem po glowie od paru kolesi ktorzy nie potrzebowali juz wiecej graczy xC no ale moze taki urok tej gry - w koncu to serwer PvP. Ciezko mi ocenic jak wyglada gra zespolowa, jak dotychczas chyba nie bylo jakiejs porzadnej instancji.. Chyba ze nie wygladaja one juz tak jak w WoWie, ze przemierzamy jakas mila lokacje przerywana dluzszymi potyczkami z bossami, z ktorych wypadaja jakies milusie przedmioty :C Jest w tej grze w ogole cos takiego? I na ktorym lvl? W WoWie juz na 17 mozna bylo zobaczyc ile warta jest twoja klasa w DM :C Popieram Xanasa, jak mowicie o swoich gildiach, to dawajcie jakies namiary, nazwe, nick, serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kto zamierza grać na Polskich serwerach?? (jednak ten abonament jest piekielnie niski jak na MMO a poza tym 95% Polaków jakich spotkałem w darmowych MMO była jak najbardziej OK bo zawsze się zdarzy jakiś #$%^& niezależnie od narodowości) Ja napewno jeśli będę grał w AoC to na Polskich serwerach, szkoda tylko że ruszają tak puźno (III kwartał 2008 a ja bym na wakacjach pograł...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 06.06.2008 o 15:06, gpodoba napisał:

Kupisz na allegro... są egz bo widziałem. GW też mam dosyć już dawno skończyłem w to
grać... W AOC mam super glidie oczywiście nie pl :)

Dzieki za info, zamowilem w ....Empiku. Dostane za kilka dni. Mam pytanko ,czy bede mógł dalej wykorzystac te 30 dni bez abonamentu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA ostatnio straciłem zapał do tej gry ponieważ przez 20 dni spotkałem na serwerze Dagon 2 tylko polaków. ale na polskim serwie chyba pogram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 16:19, Xanas napisał:

Wszyscy mówia, MAMY SUPER KLAN, CHODŹCIE DO NAS - ale nie zauważyłem żeby ktokolwiek
w jakiejkolwiek rekrutacji napisał na jakim serwie. zal XD

Wiesz, jeżeli ktoś faktycznie ma "dobry klan" to zapewne ma on swoją strone internetową\forum a skoro posiada strone internetową\forum to wystarczy wykazać się odrobiną inicjatywy i ruszyć swoje leniwe plauchy do wyszukiwarki internetowej, tam znajdziesz wszystkie informacje. Wpisując nazwe klanu + słowa klucze, napewno znajdziesz to czego szukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza taka fajniejsza instancja to chyba Sanctum of Burning Souls, czy jakoś tak ;) Powiem, że bardzo fajnie gra się w 6 osobowym teamie. Przed chwilą pierwszy raz przelazłem, nawet 2 razy, miałem dwóch bardzo miłych Polaków w teamie i grało się super :) Co prawda expa niewiele, ale loot jaki sweetaśny :) Trochę jak w wowie, idzie się, zabija sporo mobków, a potem dłuższa walka z jakimś bossem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 21:32, Skwarek pl napisał:

> Wszyscy mówia, MAMY SUPER KLAN, CHODŹCIE DO NAS - ale nie zauważyłem żeby ktokolwiek

> w jakiejkolwiek rekrutacji napisał na jakim serwie. zal XD
Wiesz, jeżeli ktoś faktycznie ma "dobry klan" to zapewne ma on swoją strone internetową\forum
a skoro posiada strone internetową\forum to wystarczy wykazać się odrobiną inicjatywy
i ruszyć swoje leniwe plauchy do wyszukiwarki internetowej, tam znajdziesz wszystkie
informacje. Wpisując nazwe klanu + słowa klucze, napewno znajdziesz to czego szukasz.

pfff uważaj bo zazwyczaj jest niby link a jak klikasz to "Nie można znaleźć takiej strony"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 10:42, Xanas napisał:

> >
pfff uważaj bo zazwyczaj jest niby link a jak klikasz to "Nie można znaleźć takiej strony"

Jeżeli gildia nie ma własnej strony to jakiś cyrk a nie gildia. IMO każda szanująca się gildia, która ma zamiar coś zdziałać, swoją stronę mieć musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania. 1. Czy będzie Polska Wersja AoC. 2. Czy abonament będzie wynosić te 30zł? Oczywiście jeżeli znacie odpowiedzi, prosił bym o udzielenie ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ale jak kupiłeś edycje kolekcjonersko to tak możesz grać 30 dni za darmo jak nie to tylko z karto dostajesz 30 nie a w edycji 2 miesioce a 1 można odrazu włączyć wiem bo juz kupiłem normalno wersje ale kolekcji nei ma dostępnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 23:58, PSAT Darth Stan napisał:

Mam 2 pytania. 1. Czy będzie Polska Wersja AoC. 2. Czy abonament będzie wynosić te 30zł?
Oczywiście jeżeli znacie odpowiedzi, prosił bym o udzielenie ich.


1. Będzie w pełni polska wersja
2. Ta, abonament ma wynosić te ok.30zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 00:11, Ecko09 napisał:

1. Będzie w pełni polska wersja

A można wiedzieć kiedy?

Dnia 08.06.2008 o 00:11, Ecko09 napisał:

2. Ta, abonament ma wynosić te ok.30zł

To najprawdopodobniej sie skusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@dobry2

coś pokręciłeś...Maximo może wykorzystać "30 darmowych dni". Każdy je dostaje niezależnie od wersji. Poprawcie mnie jeśli się mylę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz moja kolej:P.Czy jak kupie AoC na xboxa 360-tke to wystarczy że konsola jest podłączona do neta, czy trzeba wykupić jakaś karte pre-paid czy jakos tak:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować