Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

oczywiście że jest... 15EUR za miesiąc przyjemności a nieoficjalnie wiadomo że dla Polaków ma być 29zł (oczywiście jeśli będziemy grać na Polskich serwerach które startują chyba we wrześniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 02:56, zawcia napisał:

Powiem, że gram Assasinem, jest wiele narzekań, że jest najgorszą i najbardziej zabugowaną
klasą, ale...
No cóż, moim zdaniem nie jest tak źle :) Owszem są pewne problemy, czassami jak obserwuję
innych widzę jacy są fajni itd. Ale choćby dziś zwiewał ze mną w uczciwej walce "imba"
barbarzyńa, a ostatnio wklepalem również przegiętemu PoMowi ;) Co prawda dostałem baty
od Nekromanty i Demonologa, ale takie już życie...

Stealth, owszem nie działa do końca tak jak powinien...

Gra w party w AoC to czysta przyjemność ;] Dzisiaj w 6 os. grupie robiłem quest chain
na Fields of The Dead i było naprawdę super, zabawa przednia.


Co do Assasina w takim razie, poczekam z nim jeszcze trochę i teraz zagram Dark Templarem a Assasin będzie altem w przyszłości :). Dobrze wiedzieć, że gra w party daje tyle funu, bo jak dogonię kumpli to pewnie w większości tak będziemy grać :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z takim pytaniem : czy wszystkie patche które teraz są stale dostarczane do gry znajdą się już razem z polskim wydaniem gry czy wszystko trzeba będzie ściągać tak jak teraz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanko, a mianowicie probuje sie dowiedziec gdzie mozna dokonac przelwewu z karty dla ablonamentu(15EUro). nie mam jeszcze konta na oficialnej stronie, bo gra jeszcze do mnie nie dotarla ze sklepu. czy nalezy miec najpierw konto aby dokonac zakupu abonamentu przez karte? widze, ze w polsce pre paida nie kupie, a chce rozpoczac rozrywke od razu po otrzymaniu gry :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Tokix

jak lubisz serwery PvP to Fury jest bardzo...hm...przyjemne :)

@aragorn75

gra kosztuje zależnie od sklepu 100-120zł, plus miesięcznie abonament w wysokości 15 euro, czy warto...kwestia gustu :) nie podejmuje się polecić, ale dla mnie gra jest świetna ;]


@Pavah

Jak otrzymasz grę i założysz konto to masz miesiąc darmowej gry ;) Więc później będziesz się martwił co dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 17:16, aragorn75 napisał:

Ta nazwa gry kojarzy mi się z nazwą filmu... Ile ta gra kosztuje i czy warto ją kupic?


Aragorn, nazwa gry skojarzona z "jakimś" filmem, i bumelant w tytule. Wszystko jasne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w AoC od około trzech tygodni i na razie nie żałuję przesiadki z WoWa, gra mi się wyśmienicie. Pozwolę sobie napisać co nieco o wybranej przeze mnie klasie postaci.

Cieszę się, że nie posłuchałem tych wszystkich płaczków skamlących na oficjalnym forum gry jaki to demonolog jest beznadziejny. W PvP pada od dwóch, trzech ciosów i nie powinno być to chyba zaskoczeniem, w końcu magowie słyną z tego, że są mało żywotni, ale za to jak już walną jakimś płomieniem czy innym piorunem, to zaboli. W interesie klas melee jest utrzymanie przeciwników jak najdalej od demonologa, a healerów ewentualnego podleczania go, więc jeśli drużyna myśli, to demonolog może zabłysnąć. Oczywiście przy założeniu, że sam myśli ;). W PvE jednak wcale tak łatwo nie pada, bez większego problemu radzę sobie z 3-4 przeciwnikami mojego poziomu, root na jednego z nich, parę sekund AoE i po kłopocie, chociaż fakt, że po takiej akcji zostaję z 30% hp, ale co z tego ;). Naczytałem się też sporo o tym, że specjalizacja Conflagrate jest be, a Havoc cacy, bo ta pierwsza niby zadaje słabe obrażenia i jest zabugowana. Hmm, mój demonolog ma póki co 34 poziom, zajmuje się właśnie ogniem i żadnych bugów nie doświadczyłem, każdy feat działa zgodnie z opisem. Co do obrażeń, to moim zdaniem są rewelacyjne, trzeba tylko umieć je zmaksymalizować, np. ustawić mobki obok siebie, zestackować ogniowego DoTa (a z talentami nie dość, że mocno uderza, to nie tylko danego mobka, ale i sąsiadów) na najmocniejszym przeciwniku, po czym go zdetonować - po takiej operacji cała ekipa leży martwa. Dzięki drzewku Conflagrate mogę też zlikwidować DoTa z przeciwnika zyskując regenerację many, co bywa bardzo przydatne, zyskałem też dwa buffy zwiększające obrażenia zadawane przez całą drużynę, a mam dopiero jakieś 30% featów z tego drzewka, więc bedzie tylko lepiej :). Havoc mnie zupełnie nie interesuje, może i zadaje lepsze obrażenia, chociaż coś mi się wierzyć nie chce. W każdym razie na pewno nie można nazwać specjalizacji Conflagrate zadającą słaby dmg, trzeba po prostu umieć ją wykorzystać. Jedyne co mnie w demonologu wkurza to konieczność ponownego przyzywania demona po zmianie lokacji.

Jeśli o samą grę chodzi, to bardzo nie podoba mi się, że niektórych questów nie da się z powodu bugów ukończyć, coś takiego jest moim zdaniem po prostu niedopuszczalne. Na szczęście Funcom łata grę co 2-3 dni, więc jestem dobrej myśli. Ogólnie queści mi się bardzo sympatycznie, ciekawe questy w uroczej oprawie audio-wideo, nie brak pomocnych, dojrzałych graczy, niczego więcej mi na razie nie potrzeba ;). No i poza problemami z questami codziennie widać niedoróbki tu czy tam, ale jak już powiedziałem Funcom grę często i dość sprawnie łata, więc z odrobiną wyrozumiałości gra się bardzo miło. Jeśli jednak ktoś oczekuje maksymalnego dopracowania, to niech trochę poczeka, bo nie da się ukryć, że sporo tu rzeczy do poprawienia.

Za kolejnych kilka(naście) poziomów podzielę się dalszymi spotrzeżeniami ;).
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 16:40, Pavah napisał:

mam takie pytanko, a mianowicie probuje sie dowiedziec gdzie mozna dokonac przelwewu
z karty dla ablonamentu(15EUro). nie mam jeszcze konta na oficialnej stronie, bo gra
jeszcze do mnie nie dotarla ze sklepu. czy nalezy miec najpierw konto aby dokonac zakupu
abonamentu przez karte? widze, ze w polsce pre paida nie kupie, a chce rozpoczac rozrywke
od razu po otrzymaniu gry :|


U mnie to wyglądało tak, że gra nie obsługuje płatności kartą Visa Electron ( na przykład Inteligo ), ale udało mi się na taką kartę zarejestrować. Możesz to również zrobić na inny sposób podany podczas rejestracji bo płatność nie jest wymagana do pierwszego darmowego miesiąca. Nie sprawdzałem wersji z rejestracją na pre-paid, więc nie wiem czy trzeba podawać jego numer ale z tego co czytałem to nie. Nawet gdyby coś poszło nie tak to możesz poprosić kogoś o numer karty i spokojnie przejdzie.

Problem pojawia się później. Gram.pl nie zamówił kart pre-paid zwalając winę na Funcom, który miał się nie wyrobić z ich produkcją na start gry. Nie wiadomo kiedy będą Pre-Paidy w Polsce. Funcom nie odpowiedział mi na maila, którego wysłałem ponad dwa tygodnie temu więc prawdopodobnie mnie olali. :)

Zresztą poziom obsługi klienta jaki prowadzi Funcom jest pocieszny. Wystarczy poczytać oficjalne forum albo doświadczyć samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam prośbę związaną z komunikatem jaki teraz mam na ekranie logowania. Ściągałem patche i otrzymałem notke "The upgrade processdid not complete successfully Error code 103" Możecie mi pomóc? podpowiedzieć co i jak z tym zrobic?
Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 11:43, Big Rafał napisał:

Witam. Mam prośbę związaną z komunikatem jaki teraz mam na ekranie logowania. Ściągałem
patche i otrzymałem notke "The upgrade processdid not complete successfully Error code
103" Możecie mi pomóc? podpowiedzieć co i jak z tym zrobic?
Dziękuje



Mam ten sam problem od dziś :/ nawet po naprawie database nic to nie daje :///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Big Rafał & gpodoba

Oficjalne forum Funcom twoim przyjacielem ;]

Z tego co tam ludzie piszą pomaga wykasowanie plików :
RDBDiffIndex.bin
RDBHashIndex.bin

Znajdują się one w folderze RDB. Będziecie mieli update i powinno działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cytat z oficjalnego forum AoC:

Go to your AoC Root folder , go to RDB Folder and delete the following file:
RDBHashIndex.bin
Then run the patcher again. That worked for me and right now it is downloading the patch. try it =)
Once again thanks Houman!

P.S.
To those confused, it will redownload the file (which is 13 or 32 megs, I forget) then it will download the patch which is around 100ish megs. So if its doing that then yes it is working


Więcej tutaj:
http://forums-us.ageofconan.com/showthread.php?t=90376

EDIT: Skwarek mnie uprzedził :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym sobie pograł w tą gierkę bo kupić ją mogę. (matkę naciągne znaczy się) ale na płacenie co miesiąc 15 euro no to niestety by szło z kieszonkowego :/ A ja dostaje za mało trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problema w grze jak prubuje sie zalogowac na charactera muwi mi ze musze poczekać pare minut bo inny character jest w czasie wylogowania ale nie jest miało to byc naprawione w ostatnim patchu ale i tak nic z tego ale moge sie zalogowac ale w czasie wczytywania chartactera komputer mi sie zacina albo gra sie wyłącza prosze pomużcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 16:45, dobry2 napisał:

mam problema w grze jak prubuje sie zalogowac na charactera muwi mi ze musze poczekać
pare minut bo inny character jest w czasie wylogowania ale nie jest miało to byc naprawione
w ostatnim patchu ale i tak nic z tego ale moge sie zalogowac ale w czasie wczytywania
chartactera komputer mi sie zacina albo gra sie wyłącza prosze pomużcie

Cóż, szybciej niż tutaj otrzymasz odpowiedź na oficjalnym europejskim forum (może i rozwiązanie) także musisz tam poszukać.... i na Croma zaglądaj tutaj www.so.pwn.pl jak piszesz posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 17:55, Skwarek pl napisał:

> mam problema w grze jak prubuje sie zalogowac na charactera muwi mi ze musze poczekać

> pare minut bo inny character jest w czasie wylogowania ale nie jest miało to byc
naprawione
> w ostatnim patchu ale i tak nic z tego ale moge sie zalogowac ale w czasie wczytywania

> chartactera komputer mi sie zacina albo gra sie wyłącza prosze pomużcie
Cóż, szybciej niż tutaj otrzymasz odpowiedź na oficjalnym europejskim forum (może i rozwiązanie)
także musisz tam poszukać.... i na Croma zaglądaj tutaj www.so.pwn.pl jak piszesz
posty.

albo używaj firefoxa XD

A co do tematu to moze kontakt z pomocą techniczną. W jednym temacie mówiłeś że umiesz angielski bardzo dobrze to pogadać z pomocą techniczna nie problem XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować