Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Dnia 03.04.2009 o 21:56, zawcia napisał:

przypuszczam, że dostaje różne bonusiki do obrażeń itd. ;)
tzn. nie przypuszczam, jestem o tym święcie przekonany :)

BTW. odpaliłem sobie triala żeby obadać dx10 i powiem, że robi niesamowite wrażenie ;]
Naprawdę miazga!
Już zdecydowałem, że wracam do AoC, tylko jeszcze nie wiem czy wbiję na polski serwer
PvP czy na stare dobre Fury EU ;)

zawcia Ojczyzna Cie potrzebuje ! ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 19:46, Daronn_Darker napisał:

/.../
Jeszce jedno z głupich pytań. Czy demonolog ma jakieś samoleczenie? Nie chodzi mi tu
o używanie "potionków".

Z tego co mi wiadomo, to chyba nie .
Ale nie grałem tą klasą, więc nie jestem pewien w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 19:46, Daronn_Darker napisał:

/.../
Jeszce jedno z głupich pytań. Czy demonolog ma jakieś samoleczenie? Nie chodzi mi tu
o używanie "potionków".

może mieć takie coś jak jak tap heala, czyli magiczne odzyskiwanie życia, przy każdym hicie magicznym odzyskuje mu troche hp. przydatna sprawa ;)
edit. zapomnialem dodać że takie coś w broniach jest ^^ a skilli demo nie znam az tak bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 10:04, Onybic napisał:

może mieć takie coś jak jak tap heala, czyli magiczne odzyskiwanie życia, przy każdym
hicie magicznym odzyskuje mu troche hp. przydatna sprawa ;)
edit. zapomnialem dodać że takie coś w broniach jest ^^ a skilli demo nie znam az tak
bardzo :)

A w broni to sobie każdy może mieć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaciekawiła mnie gra. Szukam jakiegoś dobrego MMO, WoW się już trochę przejadł - no ile można w końcu. Jak prezentuje się system PvP oraz PvE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 12:46, 4ny4 napisał:

Zaciekawiła mnie gra. Szukam jakiegoś dobrego MMO, WoW się już trochę przejadł - no ile
można w końcu. Jak prezentuje się system PvP oraz PvE ?

podłączam się do pytania. WoW mi się przejadł gdy grałem już dość długi czas na najwyższym. W piątek myślę że zakupię AoC''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak. PvE jest całkiem wporzo, jak każde inne w dobrym MMO. Co do PvP jeszcze nic nie powiem, bo nie ma serwera do niego, a gierki na Rothan to nie to samo:)


Ale klimat naprawdę wciąga:) WoW jest zbyt cukierkowy graficznie.Grafika czasem wpływa na sukces a tu jest naprawdę przyjemnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 12:46, 4ny4 napisał:

Zaciekawiła mnie gra. Szukam jakiegoś dobrego MMO, WoW się już trochę przejadł - no ile
można w końcu. Jak prezentuje się system PvP oraz PvE ?

No a jak ?^^
Praktycznie typowy system PvP i PvE.
Z tym, że na PvE masz specjalne zony, w których możliwa jest walka między graczami,
oraz minigierki CTF; TDM .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcecie poczytać "prawdziwe" wypowiedzi na temat PvP i PvE to polecam lekturę gdzieś tak od strony 30 tego topicu ;p Wtedy zaczynaliśmy grać na serwerach EU (launch gry i te sprawy) i w tamtych wypowiedziach (mimo iż bardzo wiele się teraz zmieniło in plus) możesz znaleźć prawdziwe emocje i bardzo wiele ciekawych opinii ;)

Teraz to już nikomu się po raz setny nie chce odpowiadać na te same pytania powtarzające się z zaskakująco dużą częstotliwością co parę stron o_____O

Gl&hf ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co tu duzo muwi aoc to powiew swiezego powietrza w swiatku mmo wkoncu nietrzeba zakrywac oczu i uszu bo grafika i muzyka to klasa sama w sobie gracze pvp moga czuc sie rozczarowani z powodu braku swobody ale sa strefy i mini gierki pve jest znakomite no i powstaje serwer pvp polska vs rosja i to bendzie miazga.ta gra od poczatku niemiala latwo bo konkurecji jest masa ludzie niechetnie przechodza z innych gier gdy na tamte stracili wiele czasu postacie maja na full i znaja gre, dajcie jej szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję grać w AoC przez miesiąc na polskim serwerze i jakoś na razie nie planuję przedłużania abonamentu. O ile na początku, podczas etapów w Tortage, byłem zachwycony poziomem questów (wreszcie jakieś próby stworzenia dialogów, a nie oknienko z tekstem na pół strony i przyciskami accept/decline), mechaniką czy grafiką, to później powoli zaczynało się wkradać znużenie i zamiast cieszyć się z gry, coraz częściej zwracałem uwage na irytujące elementy. Nawet grafika, choć dopracowana (stolice prezentują się fantastycznie), zrobiła się po pewnym czasie monotonna (widocznie realizm w grach jest nie dla mnie, bo brakowało mi bajkowości). O systemie craftingu wolę się nie wypowiadać, dopiero na 40 poziomie mogłem sobie zrobić wdzianko, które i tak do niczego mi się nie przydało. -_- A do tego czasu jedyną forma zabawy były questy (no ok, od 30 zbieranie surowców). Wymagającego uwagi gracza systemu walki tez nie miałem okazji sprawdzić, jako zadelkarowany caster (a szkoda, bo skoro klasy walczace bronią mają swoją minigierkę, to dla magów tez mogli by stworzyć podobny system podczas rzucania czaru, grałoby się ciekawie z ryzykiem pomyłki w czasie inkantacji).
Niektórzy mogą stwierdzić, że widziałem niewielką część gry (doszedłem do 43 poziomu) i później jest lepiej, ale co z tego, skoro nie mam ochoty na "później". ^^

A, muzyka nadal mi się podoba. xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 11:11, Kadaj napisał:

Miałem okazję grać w AoC przez miesiąc na polskim serwerze i jakoś na razie nie planuję
przedłużania abonamentu. O ile na początku, podczas etapów w Tortage, byłem zachwycony
poziomem questów (wreszcie jakieś próby stworzenia dialogów, a nie oknienko z tekstem
na pół strony i przyciskami accept/decline), mechaniką czy grafiką, to później powoli
zaczynało się wkradać znużenie i zamiast cieszyć się z gry, coraz częściej zwracałem
uwage na irytujące elementy. Nawet grafika, choć dopracowana (stolice prezentują się
fantastycznie), zrobiła się po pewnym czasie monotonna (widocznie realizm w grach jest
nie dla mnie, bo brakowało mi bajkowości). O systemie craftingu wolę się nie wypowiadać,
dopiero na 40 poziomie mogłem sobie zrobić wdzianko, które i tak do niczego mi się nie
przydało. -_- A do tego czasu jedyną forma zabawy były questy (no ok, od 30 zbieranie
surowców). Wymagającego uwagi gracza systemu walki tez nie miałem okazji sprawdzić, jako
zadelkarowany caster (a szkoda, bo skoro klasy walczace bronią mają swoją minigierkę,
to dla magów tez mogli by stworzyć podobny system podczas rzucania czaru, grałoby się
ciekawie z ryzykiem pomyłki w czasie inkantacji).
Niektórzy mogą stwierdzić, że widziałem niewielką część gry (doszedłem do 43 poziomu)
i później jest lepiej, ale co z tego, skoro nie mam ochoty na "później". ^^

A, muzyka nadal mi się podoba. xP


Ja moge powiedzieć tyle.
Za kilka dni, gdy patch 1,5 sie ukaże, age of casters, zamieni się
w dominacje Conquerorów i Dark Templarów, gdyż oni dostaną potężny bust do DMG, gdy casterzy zostaną znerfieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1,5 już tak szybko? Masz może jakieś info co w nim dodadzą itd? Dokładniejsze ofkoz:D

Mam tylko nadzieję, że Zdobywcy i Aska nie zniszczą:D


a i dx10 wymiata:) raz co prawda uruchomiłem, ale na Becie 7 gra działa miodzio. Tylko dx10 się wali ale to wina windowsa:)

Jak na razie ograniczam się do 30 dni darmo, aLe kasa jest na kolejne, bo jak na razie będąc na 13 (xD) lvl nie nudzi mnie jak WoW, lub WAR na identycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 11:55, alexiej napisał:

1,5 już tak szybko? Masz może jakieś info co w nim dodadzą itd? Dokładniejsze ofkoz:D

Mam tylko nadzieję, że Zdobywcy i Aska nie zniszczą:D

sina minimalnie znerfią, ale ConQ potężnego busta do DMG dostanie, przy czym będzie mógł płytówki nosić ^^...

Dnia 10.04.2009 o 11:55, alexiej napisał:



a i dx10 wymiata:) raz co prawda uruchomiłem, ale na Becie 7 gra działa miodzio. Tylko
dx10 się wali ale to wina windowsa:)

Jak na razie ograniczam się do 30 dni darmo, aLe kasa jest na kolejne, bo jak na razie
będąc na 13 (xD) lvl nie nudzi mnie jak WoW, lub WAR na identycznym.


Zmian na prawdę masa, mogę nawet powiedzieć z czystym sercem, że gry będziemy się uczyć od początku.
Gdzieś zapodziałem link z wszystkimi zmianami, jak znajde - wkleje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 12:08, SimpleGamer napisał:

> 1,5 już tak szybko? Masz może jakieś info co w nim dodadzą itd? Dokładniejsze ofkoz:D

>
> Mam tylko nadzieję, że Zdobywcy i Aska nie zniszczą:D
sina minimalnie znerfią, ale ConQ potężnego busta do DMG dostanie, przy czym będzie mógł
płytówki nosić ^^...
>
>
> a i dx10 wymiata:) raz co prawda uruchomiłem, ale na Becie 7 gra działa miodzio.
Tylko
> dx10 się wali ale to wina windowsa:)
>
> Jak na razie ograniczam się do 30 dni darmo, aLe kasa jest na kolejne, bo jak na
razie
> będąc na 13 (xD) lvl nie nudzi mnie jak WoW, lub WAR na identycznym.

Zmian na prawdę masa, mogę nawet powiedzieć z czystym sercem, że gry będziemy się uczyć
od początku.
Gdzieś zapodziałem link z wszystkimi zmianami, jak znajde - wkleje .


EDIT: Żadnego konta nie przenosisz, możesz co najwyżej postać na PvP zrobić.
EDIT': Wybaczcie, chciałem EDYTOWAĆ - nacisnęłem ODPOWIEDZ -.-'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować