Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Ech, a kiedyś mounty to było coś :D Przed 55 lvlem nie było zbója uzbierać kasy na to ;P że o szybszych mountach nie wspomnę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego karty PP (nie online ) tak podrożały?? Ostatnio płaciłem z przesyłką 82 zl. i to mi jeszcze pasowało, teraz patrze ,a tu 106 zl wychodzi!! Ten sposób płatności mi odpowiadał i NIE zmusicie mnie do wykupiuenia VISA tylko do AoC ,bo Maestro nie obsluguje.53 zł na miesiąc to dla mnie już za grubo, wysiadam na razie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania:
1- nie iwecie, czy będzie można przenieśćpostać na nowy serwer, czy trzeba grać od zera?
2- czy wielość luda planuje się przenieść na nowy serwer? Tak z ciekawości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 14:19, gaheris napisał:

Dwa pytania:
1- nie iwecie, czy będzie można przenieśćpostać na nowy serwer, czy trzeba grać od zera?

Owszem, ale tylko po zakończeniu eventu . Po otwarciu serwera, tylko nowe postacie .

Dnia 27.04.2009 o 14:19, gaheris napisał:

2- czy wielość luda planuje się przenieść na nowy serwer? Tak z ciekawości...

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 11:41, Maximo napisał:

Dlaczego karty PP (nie online ) tak podrożały?? Ostatnio płaciłem z przesyłką 82 zl.
i to mi jeszcze pasowało,
teraz patrze ,a tu 106 zl wychodzi!! Ten sposób
płatności mi odpowiadał i NIE zmusicie mnie do wykupiuenia VISA tylko do AoC ,bo Maestro
nie obsluguje.53 zł na miesiąc to dla mnie już za grubo, wysiadam na razie ;p


to ma związek ze zmianą kursów itp. dużo ekonomii :D

poszukaj po stronkach, sa stronki, ktore dzialaja na podobnej zasadzie jak karty PP, tyle ze oni juz je maja i wysylaja Ci jedynie kod mailem sms itp.
korzystalem kiedys z uslug takiej firmy, klucz do warhammera mialem w przeciagu paru, max 5 minut :) wszystko ladnie przelewem poszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 14:19, gaheris napisał:

2- czy wielość luda planuje się przenieść na nowy serwer? Tak z ciekawości...


Na pewno wiele osób z serwera PvE będzie próbować (o ile o to pytasz...), pytanie ile zostanie na dłużej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach




Dnia 27.04.2009 o 19:12, Onybic napisał:

to ma związek ze zmianą kursów itp. dużo ekonomii :D

poszukaj po stronkach, sa stronki, ktore dzialaja na podobnej zasadzie jak karty PP,
tyle ze oni juz je maja i wysylaja Ci jedynie kod mailem sms itp.
korzystalem kiedys z uslug takiej firmy, klucz do warhammera mialem w przeciagu paru,
max 5 minut :) wszystko ladnie przelewem poszlo :)

Nie, to nie ekonomia ,tylko spekulacja i wykorzystywanie modnego słowa "kryzys",chociaż bardziej obstaje przy tym że jeszcze 100 pośredników musi na tym zarobić.Toż za komuny łatwiej było wysłać kasę do Australii przez jeden słuszny Bank.Mam szukac jakieś stronki w necie,firmy?? SMS-y ? Nikomu się nie chce dupska ruszyć i tyle ,bo sprawa jest banalnie prosta.Dajcie te karty PP do empików i innych popularnych sklepów niech się wylewają z półek ,kosztują tyle co potrzeba i już.Z 1000 osób w Polsce w to gra? No to pogadajcie z jakimś bankiem w Polsce, niech weżmie obsługę tych przelewów i po kłopocie.Przy tej ilości operacji można wynegocjowac z Bankiem naprawdę sporo.Albo jasno podajcie np.Bank Olsena ,ul. Funkomu,Bahama nr. kota.Idę do swojego banku wysyłam kasę s dopiskiem(mailem),wiem jaka prowizja, itp.Jest 1000 sposobów żeby to zrobic elegancko, sprawnie i przejżyście.Mam tu 100zl, no tu w kieszeni, w portfelu sobie leżą na AoC.Chcę zapłacić,dajcie mi zapłacić beż wglądu w moje konto szemranych firm i i smsiarzy i czego tam jeszcze...dacie zapłacić..???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie gram w tą grę - i nie zamierzam - ale zdarzyło mi się kupić CDA z kodem na jakiegoś mamuta, chyba jakiś mount. ;) Pierwsza osoba, która poda mail dostanie ode mnie kod aktywujący tego zwierza, bo mnie to raczej nie potrzebne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maximo, Maximo ;) Może ja się starzeję, ale powiedz mi, dlaczego w takim razie nie kupisz pp online?:) Przecież i szybciej i taniej...nie wiem w czym problem ;) Ewentualnie przez PayByCash i też leci pięknie i płacisz przelewem.
Jak pp są w sklepach to na ogół kosztują 120 zł, więc średnio się opłaca porównując do ceny " internetu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 13:02, Jagged napisał:

> Czy można wstrzymać abonament, a potem go wznowić?


tak

Pytanie: Czy niewykorzystana liczba dni pozostaje do "odwieszenia" abonamentu? Pytanie moze i głupie ale dmucham na zimne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem po co to oburzenie w moim kierunku, chcialem pomoc, ale widac wiesz najlepiej wszystko i nie potrzebujesz tego.

bo skoro tak dobrze wszystko wiesz i rozumiesz to wiedzialbys, ze jest duzo mozliwosci zaplaty za abonament/kupna PP.
nie bede mowil jakie bo znowu zaczniesz jakies dziwne teksty rzucac.

i tak, to ekonomia, ekonomia to tez spekulacje i korzystanie z okazji, takich jak choćby "kryzys"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 11:41, zawcia napisał:

Maximo, Maximo ;) Może ja się starzeję, ale powiedz mi, dlaczego w takim razie nie kupisz
pp online?:) Przecież i szybciej i taniej...nie wiem w czym problem ;) Ewentualnie przez
PayByCash i też leci pięknie i płacisz przelewem.
Jak pp są w sklepach to na ogół kosztują 120 zł, więc średnio się opłaca porównując do
ceny " internetu".

No to ja Ci to wyjaśnie. Po1- nie kupie pp online, bo karte mam Maestro BGŻ niedobrą, bez 3 cyfeek na rewersie,moja żona chyba ma dobrą ale jej nie poprosze bo myśli że AoC jest jak GW bezpłatne, i szlag by ją chyba trafił jakby się dowiedziała że jeszcze za to bulę :) Po 2- PayByCash też jakieś zawiłe jest dla mnie, nie wiem o co w tym chodzi.Cała ta komplikacja z platnością jak widzisz jest dla mnie ( i chyba nie tylko dla mnie)problematyczna nieco. Ja niemłody człek jestem, lubię wygodę i nie mam czasu na pierdoły.Nie można pójsć do banku ,puścić przelewu choćby na CDP,czy Gram.pl? Niech mi majlem ten kod prześla jak kasa im wpłynie i git.Ale nieee, musi być karta kredytowa, wiec maximo ma pośc do banku i rzec pani , poproszę visę mi wyrobić, bo stary cap chce sobie w age of conan pograc,może za miesiac ja pani oddam, bo gra mi sie znudzi ,a do niczego innego mi ta karta nie potrzebana .Więc ja poproszę ogolnodostępne pp w sklepach, albo dajcie adres gdzie kase wyslac i sobie odbiorę kod aktywacyjny prosto z sieci ,drogą elektroniczną, zgodnie z najnowsza modą,full lansem, i zajexixtym transferem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 13:25, Onybic napisał:

nie wiem po co to oburzenie w moim kierunku, chcialem pomoc, ale widac wiesz najlepiej
wszystko i nie potrzebujesz tego.

bo skoro tak dobrze wszystko wiesz i rozumiesz to wiedzialbys, ze jest duzo mozliwosci
zaplaty za abonament/kupna PP.
nie bede mowil jakie bo znowu zaczniesz jakies dziwne teksty rzucac.

i tak, to ekonomia, ekonomia to tez spekulacje i korzystanie z okazji, takich jak choćby
"kryzys"

Absolutnie żadne oburzenie w Twoim kierunku, ja mam taki styl, pisałem ogólnie jak ja to widzę,no i nie wiem wszystkiego,ba ,wiem bardzo malo właśnie, wręcz czuję pragnienie wiedzy w tej kwestii,inaczej bym sobie tym skrobaniem głowy nie zawracal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to w takim razie, polecam chocby allegro, gdzie możesz zapłacić zwykłym przelewem i dostaniesz klucz na mejla, ceny wlasnie patrze sa w okolicach 74,99, oto przebieg oplat zaciagniety z jednej aukcji allegro

1. Wpisujesz liczbę sztuk, klikasz "Kup Teraz" i zatwierdzasz kupno.
2. Po kliknięciu "Kup Teraz" wyświetlą się informacje odnośnie zapłaty. Otrzymasz je również w mailu od allegro("Kupiłeś przedmiot przez Kup Teraz").
3. Dokonujesz przelewu, w tytule wpisując nick allegro oraz e-mail
4. Kod otrzymasz po zaksięgowaniu wpłaty lub po wysłaniu potwierdzenia przelewu*

no i zalatwione :)


Flymar
Nie, nie pozostają dni po odwieszeniu abonamentu, inaczej mówiąc wszystko przepada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 13:42, Onybic napisał:

no to w takim razie, polecam chocby allegro, gdzie możesz zapłacić zwykłym przelewem
i dostaniesz klucz na mejla, ceny wlasnie patrze sa w okolicach 74,99, oto przebieg
oplat zaciagniety z jednej aukcji allegro

1. Wpisujesz liczbę sztuk, klikasz "Kup Teraz" i zatwierdzasz kupno.
2. Po kliknięciu "Kup Teraz" wyświetlą się informacje odnośnie zapłaty. Otrzymasz je
również w mailu od allegro("Kupiłeś przedmiot przez Kup Teraz").
3. Dokonujesz przelewu, w tytule wpisując nick allegro oraz e-mail
4. Kod otrzymasz po zaksięgowaniu wpłaty lub po wysłaniu potwierdzenia przelewu*

no i zalatwione :)


Flymar
Nie, nie pozostają dni po odwieszeniu abonamentu, inaczej mówiąc wszystko przepada.

Dziięki ! Widisz ,nie przyszło mi do głowy że na aleegro jest opcja kupna klucza online...heh, a takie proste,szkoda że dystrybutor na to nie wpadł....no ale moze maja sztamę z bankami , jak niektórzy lekarze z farmaceutami.:P Jak się spóznie dzień czy dwa z abonamentem ,to FC robi jakieś problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 13:57, Maximo napisał:

> Flymar
> Nie, nie pozostają dni po odwieszeniu abonamentu, inaczej mówiąc wszystko przepada.

Dziięki ! Widisz ,nie przyszło mi do głowy że na aleegro jest opcja kupna klucza online...heh,
a takie proste,szkoda że dystrybutor na to nie wpadł....no ale moze maja sztamę z bankami
, jak niektórzy lekarze z farmaceutami.:P Jak się spóznie dzień czy dwa z abonamentem
,to FC robi jakieś problemy?

No to już zakrawa, cóż za madafaki.

A problemów robić nie będą, tylko mogą Ci postacie wywalić. Czytałem gdzieś, że nie obiecują ich trzymac przy braku abonamentu. Pewnie sie tylko zabezpieczają ale kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm...nie ;) Chyba, że za problem można uznać, że po próbie zalogowania się na konto masz informację "konto jest zamrożone" i nie można grać ;)


@EDIT

postaci nie wywalają, nic Twojemu kontu ani postaciom nie grozi

nie straszcie ludzi bajkami ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 14:47, zawcia napisał:

Hm...nie ;) Chyba, że za problem można uznać, że po próbie zalogowania się na konto masz
informację "konto jest zamrożone" i nie można grać ;)


@EDIT

postaci nie wywalają, nic Twojemu kontu ani postaciom nie grozi

nie straszcie ludzi bajkami ;p

Nie straszę tylko opisuję. Gdybym takiego tekstu nie przeczytał w instrukcji lub licencji lub gdzieś w inych oficjalnych materiałach, to bym nie pisał. Tak jak zauważyłem wyżej - prawdopodobnie to takie same zabezpieczenie jak to, że FC ma prawo do postaci, ich ekwipunku sikilli itp itd i w każdej chwili moze wyłączyć część lub całość usługi dostępnej dla gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, jest zapis o tym, że po 3 miesiącach nieaktywności konta nie gwarantują, iż postać dalej będzie, ale jak sam piszesz jest to tylko zabezpieczenie "na wszelki wypadek".
Blizzard też ma coś w tym stylu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, jest to tylko zabezpieczenie w razie jakby mieli jakies problemy z serwerami,
ja po 5 miesiącach miałem swoją postać ^^ wiec jest dobrze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować