Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

ArmA 2: Operation Arrowhead ozłocona

11 postów w tym temacie

Nie mogę się doczekać, Arma to świetna gra. Czemu odnośnik do pre-ordera Army przenosi nas do pre-ordera Transformers?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ArmA 2: OA już, można powiedzieć, moja :P Od dawna czekałem na start preorderu. Jeszcze tylko preorder Sniper: Ghost Warrior i będę wniebowzięty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 23:19, karolekx23x napisał:

O grze w ogóle nie słyszałem , co jest z tą tra , czyżbym przegapił coś dobrego ?

Jedynka to był podobno bardzo realistyczny symulator wojskowy.Coś jak Ghost Recon tylko że bardziej hardcore''owe.
Tak słyszałem przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyśmienita gra, ale tylko dla wybrańców z racji dość złożonego systemu i poziomu trudności.
Gra dedykowana głównie do zespołowych rozgrywek w multi przeciwko AI w czym sprawdza się najlepiej.
Genialna także produkcja dla ludzi mających upodobanie w tworzeniu własnych misji i kampanii, choć i tutaj trzeba się postarać i posiadać wiedzę na temat skryptowania.

Jednakże jeśli poszukujesz gry równie "atrakcyjnej" wizualnie i z wielką domieszka akcji, jak Battlfield, Bad Company czy Modern Warfare, to zwyczajnie nie marnuj pieniędzy na Armę i nie kupuj.

Mi niestety pozostaje (znakomity co prawda) "dziadek" OFP gdyż na obecnym sprzęcie, to nawet o pierwszej ArmA nie mam co marzyć. :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.06.2010 o 00:06, meryphillia napisał:

Genialna także produkcja dla ludzi mających upodobanie w tworzeniu własnych misji i kampanii,
choć i tutaj trzeba się postarać i posiadać wiedzę na temat skryptowania.

Z tą wiedzą to nie jest za dobrze lecz chyba coś co nie w moim guscie. Mogę to porównać trochę Kompany of Heroes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować