Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz czwarty odcinek Dragon Age: Warden`s Fall

10 postów w tym temacie

Spoko odcinek, chyba najfajniejszy z obecnie udostępnionych. Akcja się rozkręca, ciekawe jak to się zakończy. Sądząc po tytule, chyba nie za dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 12:21, Mrozinnio napisał:

Spoko odcinek, chyba najfajniejszy z obecnie udostępnionych. Akcja się rozkręca, ciekawe
jak to się zakończy. Sądząc po tytule, chyba nie za dobrze;)


Jeśli grało się w Przebudzenie to wiadomo jaki los czeka głównego bohatera;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 13:11, Ostrowiak napisał:

Znaczy się to jest historia Kristoffa, pewnego pana którego w dodatku poznajemy nieco
sztywnego? o.O

Cóż, tak mi się zdaje, imię jak i wygląd wskazują na tego jegomościa więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 13:14, Longer napisał:

Cóż, tak mi się zdaje, imię jak i wygląd wskazują na tego jegomościa więc...


No właśnie z tym wyglądem to tak trochę ciężko stwierdzić. Nie wspominam o tym, że Kristoff/Justice był lekko ''wyschnięty'' :) Ale ten ma dość znaczne blizny na twarzy których tamten nie posiadał.
Jednak imię a także (jak to się po staro-szkolnemu mówiło) czas i miejsce akcji, oraz postaci Matki i The First (Pierwszego- którego było widać na końcu pierwszego odcinka) wskazywałyby na naszego znajomka z Awakening.
No chyba, że to tylko zbieżność imion :)

Co do samego odcinka to odnoszę wrażenie, że widać jakąś poprawę jakości w tym jak wyreżyserowane są odcinki i może trochę w animacji postaci. Jakieś to wszystko mniej sztywne się zrobiło między 1 a 4 odcinkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 13:56, Phobos_s napisał:

> Cóż, tak mi się zdaje, imię jak i wygląd wskazują na tego jegomościa więc...

No właśnie z tym wyglądem to tak trochę ciężko stwierdzić. Nie wspominam o tym, że Kristoff/Justice
był lekko ''wyschnięty'' :) Ale ten ma dość znaczne blizny na twarzy których tamten nie
posiadał.
Jednak imię a także (jak to się po staro-szkolnemu mówiło) czas i miejsce akcji, oraz
postaci Matki i The First (Pierwszego- którego było widać na końcu pierwszego odcinka)
wskazywałyby na naszego znajomka z Awakening.
No chyba, że to tylko zbieżność imion :)

No zobaczymy w kolejnych odcinkach jednak wydaje mi się, że to on;)

Dnia 10.06.2010 o 13:56, Phobos_s napisał:

Co do samego odcinka to odnoszę wrażenie, że widać jakąś poprawę jakości w tym jak wyreżyserowane
są odcinki i może trochę w animacji postaci. Jakieś to wszystko mniej sztywne się zrobiło
między 1 a 4 odcinkiem :)

Również zauważyłem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować