• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Dragus_123

Bioshock problem z pathem polonizacyjnym.

Pytanie

Witam, mam problem z upatchowaniem gry ( oryginał ).
Otóż po instalacji gry wsuwam drugą płytkę gdzie jest min. instrukcja, jakieś tam pliki readme..... i właśnie
path 1.1 polonizujący, niestety program nie widzi folderu gdzie gra jest zainstalowana.
Proszę o pomoc, mój PC to:
intel core2 duo 2,7 Ghz
2,5 tys DDR2
GeForce 8800 GTS 1384 Mb
Windows 7 Ultimate 32 bitowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Patch zawarty na płytce jest wadliwy... Musisz go ściągnąć ze strony oficjalnej dystrybutora, czyli www.cenega.pl . Btw, powodzenia z grą na Win7, u mnie za cholerę nie idzie w to pograć na tym systemie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.06.2010 o 11:49, Azvar napisał:

Patch zawarty na płytce jest wadliwy... Musisz go ściągnąć ze strony oficjalnej dystrybutora,
czyli www.cenega.pl . Btw, powodzenia z grą na Win7, u mnie za cholerę nie idzie w to
pograć na tym systemie :/


niewiele pomogło, teraz wiadomość, że program nie widzi gry jest po polsku....
PS. ale gra śmiga spokojnie na najwyższych detalach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

eh nie mam wyjścia, co prawda przeszedłem już grę ( znam angielski ) ale co mi szkodzi, w końcu w cenę gry wliczone było jej spolszczenie.
Jak coś to napiszę, w końcu taki problem może się komuś jeszcze przytrafić..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam podobny problem ale z Bioshockiem 2 - najpierw próbowałem zainstalować normalny patch do wersji angielskiej a potem patch polonizacyjny - w obu przypadkach instalator nie widzi zainstalowanej gry ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dodam jeszcze że na forum Bioshocka pisze żeby najpierw zainstalować patch 1.002 a dopiero potem patch polonizacyjny ale mi się nie chce zainstalować nawet ten pierwszy patch - w końcu to od niego zaczynałem instalację - patch nie wykrywa zainstalowanej gry w podanym folderze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować