Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czas się poruszać! PlayStation Move w przedsprzedaży w sklepie gram.pl

44 postów w tym temacie

Jak dla mnie to drogo, chciałem kupić 2x Move (czyli 260zł), 2x Navigation (180zł (bo wszędzie pokazy były z nim lub 2x Move w ręce) i Eye toy (100zł około). Wychodzi cholernie drogo, a wszyscy że zachwyt bo tanio.
Gdyby Move i Navigation był za 150zł to bym rozumiał zachwyt że tanio.
W ogóle zestaw jest z demkami? Dlaczego demkami a nie pełniakiem jak pokazywali na E3?;-)

Tak będę marudził bo to chce kupić, ale wydatek jak na nową konsolę a nie dodatkowe kontrolery :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja już zamówiłem sobie. Co za różnica, czy teraz, czy później, za 200, czy 100, jak i tak kupiłbym w końcu i tak. Navigation Stick mogę sobie na razie darować, bo w końcu można go zastąpić zupełnie za friko. Najpierw więc przetestuję rozwiązanie zastępcze, potem pomyślę o kupnie.
Będzie fajnie. HR z Move... muszę spróbować, muszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2010 o 15:21, kodi24 napisał:

> Co nie zmienia faktu, że pałka Move cały czas przypomina mi pewien przyrząd ''do
masażu''
> dla kobiet ;)

No mnie właśnie też, taki dildos ;p Moja kobieta jak zobaczyła stwierdziła,że fajny...-_-


Chyba dobrze, nie ? Kupujesz dwie funkcjonalności w cenie jednej. Podwójna radość ^^ ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to zależy- ciekawe kiedy ze świata prokto-medycyny zaczną napływać wieści o nowych kontrolerach Sony, które...utknęły.. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2010 o 15:45, Stfforex napisał:

Jak dla mnie to drogo, chciałem kupić 2x Move (czyli 260zł), 2x Navigation (180zł (bo
wszędzie pokazy były z nim lub 2x Move w ręce) i Eye toy (100zł około). Wychodzi cholernie
drogo, a wszyscy że zachwyt bo tanio.
Gdyby Move i Navigation był za 150zł to bym rozumiał zachwyt że tanio.
W ogóle zestaw jest z demkami? Dlaczego demkami a nie pełniakiem jak pokazywali na E3?;-)


Akcesoria są tanie :). Kiedy weźmiesz pod uwagę standardowy przelicznik 1USD = 1EUR zauważysz, jaki dają nam bonus cenowy. I za to pewnie nie dają pełnych wersji, tylko demka. Coś za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no, taniej niż 200 za zestaw który mnie interesuje to bardzo ładna cena. Na pewno sam kupie w dzień premiery. Nie wiem tylko czy u was ale kto wie ;) a Może byście sami przygotowali jakiś zestaw który będzie zawierał wszystko (Move, kamera, navi i dema) z jakąś małą zniżką??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale i tak trzeba kupić 2 różdżki by grac w niektóre gry komfortowo (mam namyśli ten boks strzelanie z łuku walki na miecze z tarcza) :) czyli około 450 Zł chyba ze coś mi się pomyliło Bo 2x różdżka 1x ten Stick no i 1x Kamera to z przesyłką około 450 zł troszkę sporo ale raczej kupie, po premierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznać, że nie drogi ten kontroler jak na możliwości jakie ze sobą niesie. Jakbym posiadał PS3 nawet chwili bym się nie zastanawiał tylko zamawiał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytranie czy bez tego nagigaton stick bedzie mozna grac we wszystkie gry ? i czy bez kamerki ? mam zamiar kupic zestaw + ten stick bo mysle ze caly zestaw sie przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oferta sklepu powinan być bardziej przejrzysta, chociaż zdjecia + opisy co do czego służy. A tak mam 3 pozycje i... nie wiem, najdroższa oznacza komplet ? Do czego jest ten navi stick ? Czy trzeba to mieć czy nie itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować