Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Marck Ecko''s: Getting Up Contest Under Presure (Temat ogólny)

24 postów w tym temacie

Jak zakładasz temat ogólny to njapierw musisz sam coś o niej napisać - jakie są Twoje przemyślenia, odczucia itp.,itd.
Według mnie ta gra może być nawet fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra bardzo fajna grałem w nią jeszcze przed premierą (mój brat jest recenzentem i dostał specjalną wersją od ATARI Polska).
W tej grze wcielamy się w postać początkującego graficiarza imieniem Trane. W miarę postępów gry Trane staje sie coraz lepszym i słynniejszym graficiażem.
Grafika w tej grze jest według mnie nie wiele lepsza niż w Total Overdose lecz na filmikach gra wygląda naprawdę świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 13:13, Robek 009 napisał:

Gra bardzo fajna grałem w nią jeszcze przed premierą (mój brat jest recenzentem i dostał specjalną
wersją od ATARI Polska).
W tej grze wcielamy się w postać początkującego graficiarza imieniem Trane. W miarę postępów
gry Trane staje sie coraz lepszym i słynniejszym graficiażem.
Grafika w tej grze jest według mnie nie wiele lepsza niż w Total Overdose i to trzeba by tu trochę poprawić, >lecz na filmikach
gra wygląda naprawdę świetnie.
W tym temacie piszcie czy podobała wam się ta gra, czy warto ją kupić, i co można było w niej ewentualnie poprawić

(Teraz dałem dokończoną wersję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest do dupy....grafika nie jest najwyższych lotów........grywalnosc bardzo słabiutka..........a do tego Total Overdose jest o 100 razy lepsze. Aha moim zdaniem ta gra smierdzi komerchą na kilometr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 14:18, PAPISHON napisał:

Ta gra jest do dupy....grafika nie jest najwyższych lotów........grywalnosc bardzo słabiutka..........a
do tego Total Overdose jest o 100 razy lepsze. Aha moim zdaniem ta gra smierdzi komerchą na
kilometr.


Po przemyśleniu trochę się z tobą zgadzam... Grafika tak jak napisałem dobra tylko na filmikach, z Grywalnością się z tobą nie zgdzam bo gra się przyjemnie i nie nudzi, A Total Overdose u mnie ma taką samą ocenę jak Marck Ecko.
Przynajmniej ja tak uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 14:18, PAPISHON napisał:

Ta gra jest do dupy....grafika nie jest najwyższych lotów........grywalnosc bardzo słabiutka..........a
do tego Total Overdose jest o 100 razy lepsze. Aha moim zdaniem ta gra smierdzi komerchą na
kilometr.


Troche kultury....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto ma jakos solucje do tej gry zaciełem sie w jedym miejsu jest to AkT 3 misja pierwsza nalezy przeskoczyc na druga strone ogrodzenia ale nie wiem gdzie skoczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 20:53, Robek 009 napisał:

Solucja do tej gry powinna być tu: www.zalogag.pl lub tu: www.gry.o2.pl


Spoko juz se poradziłem gra gitara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, niewiem dlaczego tak uważacie czesto tak sie pisze jak ktoś sobie nie może z jakąs gra poradzic gra jest wporzadku, nowatroska i ogólnie spox już ja kończe ale jakby ktoś mógł to prosze do mnie napisac bo mam pare pytań bende wdzieczyn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 18:42, PAPISHON napisał:

Najgorsza gra pod słońcem juz Simsy są lepsze nawet Maluch Racer jest lepszy


Dlaczego? Własnie ją koncze i jest wporzo! Ale mam wersje us i srednio czaje jak ktos przeszedl gre to prosze tutaj napisac i sie odezwe to wazne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest banalna i głupia, grafika brzydka niczym Ork z Władcy Pierśceni, a sławne robienie grafitty też zbyt odkrywcze i fajnie nie jest. Jeżeli miałbym ją oceniać w sakli 1-10 dałbym w porywach +5/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować