• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Razor235

nwn2.exe - Błąd aplikacji

Pytanie

Witam, posiadam gre Never Winter Nights 2 już od dłuższego czasu pierwszy raz spotykam sie z tym blłędem gdyż wcześniej wszystko działało jak powinno. Postanowiłem gre zainstalować wczoraj i gdy chciałem odpalić ją wyskoczył mi błąd o takiej treści.
nwn2.exe - Błąd aplikacji
Aplikacja nie została włściwie zainicjowana (0x00000034). Kliknij przycisk Ok aby zakończyć aplikacje.
No i oczywiście gdy naciskam ok gra ie wyłącza. Dziwi mnie to ponieważ niedawno gra działała bez zarzutu a przy komputerze nic nie było robione.
Pozdrawam i proszę o jak najszybszą pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 24.06.2010 o 15:42, TBKPredator napisał:

Po pierwsze zainstaluj najnowszego patcha - gra jest strasznie zabugowana, więc możliwe
że problem zostanie rozwiązany.

Nie jestem pewien czy to winna bugów bo tak jak pisałem wcześniej gra działała bez zarzutu na tej wersji którą posiadam ale spróbuje a mógłbyś powiedzieć jaki patch jest aktualnie najnowszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.06.2010 o 15:42, TBKPredator napisał:

Po pierwsze zainstaluj najnowszego patcha - gra jest strasznie zabugowana, więc możliwe
że problem zostanie rozwiązany.

spoko juz mam patcha zaraz sprawdze czy podziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dobra, ok juz działa format kompa i po problemie a teraz inny problemy gdy chce zaktualizowac gre i gdy naciskam nwupdate to mi wywala blad
Nie mozna uruchomic aplikacji poniewaz jej konfiguracja jest nie wlasiciwa problem ten moze naprawic ponowne zainstalowanie tej aplikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować