Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Techland ujawnia datę premiery Drakensang: River of Time w Polsce

8 postów w tym temacie

Adam Berlik

Wiemy już, kiedy na sklepowych półkach w naszym kraju zadebiutuje Drakensang: River of Time – prequel Drakensang: The Dark Eye, czyli gry cRPG, która cieszy się dużą popularnością wśród fanów tego gatunku.

Przeczytaj cały tekst "Techland ujawnia datę premiery Drakensang: River of Time w Polsce" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taa. wydaja dwojke, a patchy do jedynki jak nie bylo tak nie ma, znaczy jest - jeden. a wyszlo ich sporo, naprawde duzo zmieniajacych. drugi raz nie dam sie tak nabrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że wrzesień tego roku, to naprawdę dobry miesiąc dla fanów rpgów. Drakensang, Two Worlds II, i najważniejsze - Gothic 4. Dla ochrony własnych funduszy, będę musiał zrezygnować z jednego z tych tytułów, odpuszczę sobie chyba właśnie Drakensanga - jedynka była zbyt cukierkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszym Drakensangu się mocno zawiodłem. Raczej kiepski gameplay i nędzne przedstawienie świata (kraina wiecznej szczęśliwości) a na dodatek mało Role Playing było w tym RPGu. Już więcej odgrywania postaci było w Mass Effekcie. Ale, kontynuacji dam szanse. Jeśli i ona mnie zawiedzie to zapowiedziana gdzieśtam trójkę sobie odpuszcze już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łech, wreszcie... no już nie mogłem się doczekać. RPG, RPG, chcę więcej RPG :P Lecę po grę w dniu premiery, tak jak to zrobiłem z sequelem. Kolejna przygoda w Aventurii, kolejne spotkanie z bardzo fajnym systemem DSA, kolejne inspiracje do moich sesji eRPeGowych. Dziękować, Techland ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy Techland wyjaśnił, choćby pokrótce, skąd wynika tak duże opóźnienie premiery Drakensang 2 w Polsce? Wcześniej gra była zapowiadana przez Techland na maj! Czekałem na ten maj, czekałem.. aż w końcu sam musiałem wyszukać na jakimś forum informację, że premiera przesunięta :/
Mi się pierwsza część bardzo podobała (jak zresztą większość gier cRPG), więc tym bardziej czekam do września :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra miała już być w Maju. Mamy koniec czerwca, a premiera dopiero we wrześniu:/ Mam nadzieję, że dodatek, który również ma się pojawić będzie wydany, a co ważniejsze zlokalizowany bo język niemiecki jest okropny.
Jeżeli edycja kolekcjonerska będzie lepsze od ek pierwszej części gry to już będzie dobrze.

metyl
http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013,7904740,Drakensang___skad_te_opoznienia_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować