Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plotka: FIFA 11 z datą premiery

14 postów w tym temacie

Będzie jeszcze FIFA 12,13,14,15,16,17,18,19,20... itd. Póki EA się nie skończy FIFA będzie trwać. W sumie to dobrze bo z każdą nową częścią FIFA jest coraz lepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@rolex76
Oczywiście mówisz o wersji na konsole? FIFY na PC dwumetrowym kijem bym nie tchnął, nie da się opisać jak beznadziejna to gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to prawda. Ostatnio sam się przekonałem na własnej skórze, że FIFA na konsole jest o wiele lepsza pod prawie każdym względem. Wcześniej grałem jedynie na PC. Nie jestem jakimś zagorzałym fanem FIFY i nie kupuję każdej kolejnej części w dniu jej premiery, myślę, że 11 sobie odpuszczę jako, że posiadam 10 i o ile w najnowszej odsłonie nie będzie jakiś rewolucyjnych zmian to po prostu zaoszczędzę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak grałem w 2010 na Xie :) I dziadek mnie odwiedził to mówi co to leci za mecz ? na którym kanale to leci itp :) Więc źle nie jest ;) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam xboxa więc mówię o konsolowej odsłonie FIFY. Na PC grałem ostatnio 2004 xD Jak teraz jest z piecykowatymi, nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 12:30, rolex76 napisał:

Na PC grałem ostatnio 2004 xD Jak
teraz jest z piecykowatymi, nie wiem :P


Szczęściarz, bo nie było ci dane doświadczyć gniota, jakim jest obecnie FIFA PC. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Damianuss1
W Fifie 11 będzie właśnie dużo nowości względem dziesiątki. Ja mam dziewiątkę i miałem zamiar kupić nowszą, ale poczekam na 11. W niej będzie ten system persoality + i kilka innych fajnych nowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pierw grałem w Fife 10 na PC i myślałem, że jest to najlepsza gra piłkarska (w PES 6 grałem, a w Fifę to tylko 10)
Ale w grudniu nabyłem Play''a wraz z Fifą. Pierwsze włączenie- gra rewelacyjna
Teraz jak gram raz na ruski rok na kompie to kompletna porażka... Rozumiem wasze rozgoryczenie co do PC-ta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 11:21, rolex76 napisał:

Póki EA się nie skończy FIFA będzie trwać.

Powiem ci, że nawet jeśli EA się skończy to możliwe, że prace nad FIFą może przejąć ktoś inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować