Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mafia II bliżej Alana Wake`a niż GTA

10 postów w tym temacie

I bardzo dobrze. Tryb swobodnej jazdy był w pierwszej Mafii miłym dodatkiem, ale główna, liniowa kampania była najważniejsza. Cieszę się, że dwójka nie próbuje podrabiać GTA, które w moich oczach wcale nie jest takim arcydziełem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alana świetnie zrobili pod tym względem. Niby idziesz przez korytko, ale przez cąły czas masz wrażenie, że jest to jeden wielki otwarty świat. Może zainteresuję się tą mafią. ;) No ale RDR R* czeka i tak na mnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza Mafia to jedna jedyna gra którą przeszedłem dosłownie w 100%, świat który mimo ograniczenia wydawał się nieograniczony liczę że dwójka będzie jeszcze lepsza, chociaż na mapie miasta brakuje mi terenów podmiejskich takich jak w części pierwszej to mimo wszystko wierzę w umiejętności Czechów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to nie wiem co mam o tym myśleć. Zasadniczo to chyba bardzo dobra wiadomość. Wolność w przypadku serii GTA sprawiała, że oprócz przejścia głównego wątku bawiłem się też we własne gry, bawiłem się fizyką, tym co oferowało np LC w GTAIV. Ta wolność sprawiała, że tak naprawdę większą ilość godzin spędziłem na łażeniu po danym mieście i robieniu czegoś tam. Mam nadzieję, że druga część Mafii również zaoferuje... nie, ja oczekuję nawet więcej, więcej tego wszystkiego czego można doświadczyć w takim GTAIV. Mam nadzieję, że się nie zawiodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze kombinują. R* w swojej szufladce jej nie do pobicia, GTA IV (i RDR pewnie też) pozostaje poza jakąkolwiek konkurencją. Więc niech próbują innego podejścia. Inna rzecz, że mi się osobiście pierwsza Mafia średnio podobała, przez garść usterek i mechanizmów, które jedyne co robiły, to irytowały gracza. Być może jednak dwójka będzie pod tym względem lepsza - trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 21:18, Damianuss1 napisał:

czegoś tam. Mam nadzieję, że druga część Mafii również zaoferuje... nie, ja oczekuję
nawet więcej, więcej tego wszystkiego czego można doświadczyć w takim GTAIV. Mam nadzieję,
że się nie zawiodę.


:D przecież właśnie napisali w newsie że się jednak zawiedziesz :D hehehe... dla mnie to dobrze :) Dla mnie świat GTA4 był za duży i pusty... ale ja nie przepadam specjalnie za SandBoxami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ślinka mi cieknie na Mafię II. Mam nadzieję że nie zawiedzie. Jesli będzie podobna do Alana to bardzo dobrze, zapowiada się bardzo klimatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować