Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Modern Warfare 2 - Resurgence na PC już dostępny

31 postów w tym temacie

Wszyscy tutaj tak wyklinają Acti, a i tak każdy wie, że teraz przepraszacie, że to tylko tak na pokaz, a tak na prawdę już liczycie te 11 funtów i zamawiacie.
Activision z dnia na dzień mnie coraz bardziej zaskakuje swoją bezczelnością. Ja rozumiem, kryzys, a Ameryka to najbiedniejszy kraj na świecie to musi jakoś po trochu spłacać ten dług, który będzie spłacało 10 następnych pokoleń, ale bez przesady, żeby tak żerować na graczach.

Ja jestem twardy, mówiłem, nie kupię tego crapu jakim jest MW2 i nie kupiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech jednak dobrze że ja cały czas gram w CoD 4 na PC. Są dedyki, mapki za darmo w patchu i jeszcze można wymieniać.
Wielu ludzi jeszcze gra warto naprawdę grać bo mimu upływu czasu ta gra naprawdę daje radę.

A z tych nowszych gier FPS online to polecam Bad Company 2, tu przynajmniej nie nabijają klienta w butelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ po co się Unosić? Pobrać AlterIWNet i grać! Jest to alternatywny Iwnet zrobiony przez moderów i chodzi o niebo lepiej!! Narazie jest w fazie otwartej bety ale już chodzi lepiej jak normalny. Sam gram chociaż mam oryginalną grę.Mapy ze Stimulus i Tego także chodzą normalnie ;D.Bez płacenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 08:55, Markush napisał:

Wszyscy tutaj tak wyklinają Acti, a i tak każdy wie, że teraz przepraszacie, że to tylko
tak na pokaz, a tak na prawdę już liczycie te 11 funtów i zamawiacie.
Activision z dnia na dzień mnie coraz bardziej zaskakuje swoją bezczelnością. Ja rozumiem,
kryzys, a Ameryka to najbiedniejszy kraj na świecie to musi jakoś po trochu spłacać ten
dług, który będzie spłacało 10 następnych pokoleń, ale bez przesady, żeby tak żerować
na graczach.

Ja jestem twardy, mówiłem, nie kupię tego crapu jakim jest MW2 i nie kupiłem.


A ty też się nie uważaj że jesteś taki mocny bo nie kupiłeś MW2... Ja kupiłem i nie żałowałem do momentu jakim było wydanie pierwszego mappaku... Teraz po wydaniu drugiego wiem że MW2 to jedynie komercyjny chłam (tak jak większość dzisiejszych superprodukcji...)... Ja to już nawet Steam''a nie włączam od chyba 2-3 miesięcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktos jeszcze gra w ten shit?? Przeszedlem raz pogralem troche w multi i lezy na polce. Tfu. Jedno z wiekszych rozczarowan ostatnich lat dla mnie. Nie gram w podstawke, a tym bardziej nie zaplace za dodatki. Bad Company wymiotlo wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 mappacka nie kupiłem, tego też nie zamierzam. Ale jak widzimy drodzy Koledzy i Koleżanki, są ludzie, którzy dają się oszukać i ich popęd na kupienie czegoś nowego jest zbyt duży, żeby to opanować. Mimo, że mój głos mało się liczy, będę bojkotować Acti dalej! Mimo iż MAM OCHOTĘ zagrać w te mapki to sobie tego odmówię! Ile by nie kosztowały!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wszystkie CoD na które wyszły na PC ....mam też MW2 ale żadnego mappacka do niego nie kupiłem, a Black Ops nie kupie bo to Już nie produkt IW tylko kicz Activisionu....czekam teraz co zaprezentują nam ludzie z Respawn Entertaiment. I ich produkt kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W obecnej cenie - nie ma mowy, żebym kupił. Jak dla mnie te ceny są przesadzone i kupię mappacki może jak będą w jakichś promocjach po 2,5 euro czy jakuś tak ;P. 50-60 zł za 5 map - nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować