Zaloguj się, aby obserwować  
Vorpall

MINIGUN

12 postów w tym temacie

Mam nadzieję , że istnieją inne tematy związane bezpośrednio z tem urządzeniem jakim jest szybkostrzelne działko wielulufowe Minigun . bardzo ludię ten tyb broni i onich mam zamiar snuć ten temat - jeśli macie podobne zainteresowania piszcie !

PS : Nowe technologie to może kategoria nieodpowiednia , ale dla mnie minigun zawsze jest czyms nowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

istnieje wiele odmian broni wielolufowej typu MINIGUN . Chyba , że mamy na myśli ten pierwowzór miniguna ... ja osobiście najbardziej lubie model GAU - 2B A minigun 1,2 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 15:32, olki77 napisał:

Nie no temat troche dziwny Minigun mogłes chociaz napisanac wasza ulubiona broń

Hah .. może i dziwny , ale myślałem , że jak napiszę per " wasza ulubiona broń " to zasypią mnie postami - " zwariowałeś minigun ulubiony ;P " , ale mnie tam się podoba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 15:34, olki77 napisał:

Wez ja tez tak pisałem tematy zastanów sie jak zaczniesz jakis temat. TEMAT BEZSENSU

to twoje zdanie i szanuje je , ale każdy ma inne zaiteresowania i każdy ma prawo o nich sie dłośno wypowiadać . Uszanuj to !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie trać - ja lubie miniguny , ale lepiej zanim coś napiszesz skonsultuj się z dośwaitcznonymi ( miałem ten sam problem ) , a może dadza ci link , gdzie mógłbyś się w pełni wykazać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 15:31, Vorpall napisał:

Mam nadzieję , że istnieją inne tematy związane bezpośrednio z tem urządzeniem jakim jest szybkostrzelne
działko wielulufowe Minigun . bardzo ludię ten tyb broni i onich mam zamiar snuć ten temat
- jeśli macie podobne zainteresowania piszcie !


Jako laik w dziedzinie uzbrojenia tego typu chętnie wysłucham wypowiedzi fana (?) Ciekawy byłby np. rys historyczny (w wydaniu dla mas), może jakiś miniwykładzik popularnonaukowy? Oczywiście nie zapomnij uwzględnić miniguna jako popularnego rekwizytu (vide Terminator).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 15:43, Matteos napisał:

> Mam nadzieję , że istnieją inne tematy związane bezpośrednio z tem urządzeniem jakim jest
szybkostrzelne
> działko wielulufowe Minigun . bardzo ludię ten tyb broni i onich mam zamiar snuć ten temat

> - jeśli macie podobne zainteresowania piszcie !

Jako laik w dziedzinie uzbrojenia tego typu chętnie wysłucham wypowiedzi fana (?) Ciekawy byłby
np. rys historyczny (w wydaniu dla mas), może jakiś miniwykładzik popularnonaukowy? Oczywiście
nie zapomnij uwzględnić miniguna jako popularnego rekwizytu (vide Terminator).


Tak jest i codziennie przestrzelić pukawkę żeby nie rdzewiała :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować