Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Activision broni Blura

23 postów w tym temacie

Dnia 08.07.2010 o 15:50, ww3pl napisał:

Wat? Ta gra ze znikomym poczuciem prędkości, płytkim jak Białka dźwiękiem, średnią grafiką
(sprawdzone na konsolach i PC, wersja demo) i monotonią chwytającą po kilkunastu minutach
gry?

Nie wiem, mi się śmigało bardzo przyjemnie, grafika też bardzo mi się podobała. A monotonia? Tam każdy wyścig naprawdę jest inny, sytuacja na torze wciąż się zmienia, a to, że w ostatnich sekundach wyścigu może zmienić się wszystko naprawdę nie jest tylko pustym hasłem reklamowym.

Dnia 08.07.2010 o 15:50, ww3pl napisał:

I mean, come on. Nie lepiej odpalić sobie Paradise''a, któregoś z NFS''ów, albo właśnie
Blura?

Lepiej? Nie wiem czy lepiej. W Blura nie grałem, dlatego się na jego temat nie wypowiadam (po obejrzeniu gameplayów średnio mi się spodobał, jakiś taki prymitywny model jazdy, aczkolwiek nie mówię, że nie może nieść ze sobą ogromnych pokładów frajdy, jak to gry tego typu), Burnouty uwielbiam, NFSy również. Co nie zmienia faktu, że żadna z tych gier nie pozwoli mi zrzucić na przeciwników samolotu czy strącić ich w przepaść dobrze wymierzoną eksplozją ściany kanionu... Przepraszam, rozmarzyłem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BLUR > S/S. Grałem w S/S żeby nie było - świetna gra na 2 godziny.
BLUR jest epicki jak stara ścigałka z Amigi DEATH RALLY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować