AnthorLord

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  542
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O AnthorLord

 • Ranga
  Delegat
 1. Zgadzam się z Lastonem, zastanawia mnie jeszcze coś, mianowicie robot nigdy nie przechodzi bezpośrednio z cienia w ostre światło. Zawsze kiedy zbliża się do okien następuje cięcie. Zauważyliście? Czy engine ma jakieś problemy?
 2. Dwa miliony ciemnych owiec, które zapłaciły za demo. Gratuluję.
 3. Japoński dla fanów DoA to nie przeszkoda :P ;)
 4. To żadna nowość, jedynie updatowana wersja. Powinni dodać jeszczę liczbę osob które u Xura wcześniej ją sobie przelosowały na nowe staty. I... nie macie ciekawszych tematów? Slow news day?
 5. Ośmieszyli się tą akcją. Problemy z dostępem do PSN trwały dłużej niż ze zniżki można skorzystać, części oferty sklepu upust nie obejmuje i dziadują tak za minus dziesięć procent od jednego zakupu. Co oni myślą, że ludzie pożyczki wezmą na trzysta tysięcy i im wszystko wykupią? Cyrk i porażka. Dodali, poza słabą jakością usługi PSN, kolejną rzecz za którą ich nie lubię.
 6. Zgadzam się. Co nie zmienia faktu, że lepiej za wydane pieniądze otrzymać więcej wydajności niż mniej ;) Niech obie strony poprawiają co tylko mogą :)
 7. > W końcu wszystko wróci do normy i to PS4 będzie uznawane za słabszą konsolę. > MS nie bez powodu dał DDR3+ESRAM, zamiast po prostu GDDR5, jak to po najmniejszej linii > oporu zrobiło Sony. Linii najmniejszego oporu.
 8. Eee... Łatka na początek? No to super start, jakie oceny dostaje ta gra?
 9. AnthorLord

  Far Cry 4 - recenzja

  Biorąc pod uwagę, że używamy sporo scenek przerywnikowych, w których kamera się odkleja z miejsca w którym nam toważyszy w trakcie rozgrywki, zdaje mi się, że jej umiejscowienie w ogóle nie ma znaczenia. Więc zgadzam się z Panem. Ale poszedł bym dalej, że można dobra opowieść sprzedać w grze akcji tak jak w każdym innym gatunku. Można, ale nie każdy to potrafi. Poza tym, przytoczony w przykładzie Baldurs, wcale nie jest fabularnie taki wspaniały, nic szczególnego bym powiedział, jak większość scenariuszy trafiających do gier.
 10. AnthorLord

  Far Cry 4 - recenzja

  Czy kiedy nie patrzyłem zmieniła się definicja FPSów? First Person Shooterów? Spec Ops to TPP.
 11. Eee... Sytuacja z Battlefildami, ostatnimi dwoma, które wyszły w fatalnym stanie, nie poprawiała się tak szybko i bezboleśnie jak sugeruje artykuł. No i nie tylko z samymi serwerami były problemy.
 12. A ja mam dla nich inny pomysł, wrzućcie wszystko i zobaczcie co przeżyje, a resztę śmieci do kosza. Tak właśnie wydawcy ograniczają nasze prawo do głosowania portfelem.
 13. Sensownie :) Cytaty! [m-r]
 14. Dzięki za trzymanie ręki na pulsie. Widać, że nie tylko firmy konsolowe i producenci gier przeżywają kryzys tożsamości, ale również dotyka on growej prasy... Choć zapomniałem, że Gram.pl to sklep, więc w tej sytuacji manipulacja nie powinna nas dziwić.