Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy zaproszenia na Xbox Fun Day 2010!

66 postów w tym temacie

Mój gameta to grzegorzkrk87. Interesuję się grami odkąd pamiętam. Już, jako uczeń podstawówki męczyłem gry na swoim pierwszym PC. Byłem zapalonym graczem PC-towym. Nie wyobrażałem sobie abym mógł kiedykolwiek zrezygnować z grania na PC. Aż do momentu, kiedy to za namową kuzyna zakupiłem xboxa 360. Granie na PC odeszło zupełnie w odstawkę. Posiadam mojego xboxa od niespełna 6 miesięcy i przez ten czas nie włączyłem gry na PC.( Mój blaszak służy mi teraz tylko do przeglądania internetu :)) PC poszedł całkowicie w odstawkę. Przez 6 miesięcy nabyłem 26 gier na xbox’a. Chciałbym dostać zaproszenie na xbox fun day aby spotkać się z ludźmi, którzy tak jak ja uwielbiają tą konsole. Chciałbym też aktywnie zaangażować się w życie społeczności xbox’owców. Mam pewien pomysł, który chciałbym zrealizować, ale potrzebuje do tego pomoc fanów xboxa. Proszę, więc o możliwość spotkania się z nimi na xbfd i wcielenie w życie mojego pomysłu.

http://img9.imageshack.us/f/22860984.jpg/ oto link do mojej kolekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mój Gamer Tag to Sheonus. Xboxa mam już 1,5 roku. Od tego też czasu bardzo intensywnie gram w halo 3 ;>
Znam najlepszych osobiście najlepszych polaków w tą grę. Byłem na paru turniejach. Jestem duży fanem xboxa. Mam małą kolekcje gier. Trochę achievmentów (prawie 11000). Na tym fun dayu będzie ostatni turniej w halo 3, więc muszę wziąć w nim udział (potem będzie halo reach). Mam już drużynę z którą zamierzam coś osiągnąć. Moi koledzy również próbują zdobyć zaproszenia, mam nadzieję, że nam się uda. Gramy na niezłym poziomie, wystarczającym, żeby wygrać ogórki :P (mam 50lvl- to max i trzeba naprawdę bardzo długo grac w halo, żeby taki osiągnąć). Jestem przekonany na 100%, że chce jechać i na pewno się nie rozmyśle. Mam skończone 18 lat, więc żadnych problemów być nie może. Mój kumpel, który ma już zaproszenia zarezerwował dla nas hotel :>

Bardzo proszę o zaproszenie.

Dziekuję, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

""Dziś pakuje graty swoje. Ruszam w sierpniu na podboje.
Biorę z sobą mego pada, którym niczym mieczem władam.
Zieleń moją klatę zdobi, czym w mym sercu radość rodzi.
Xbox Fun Day me marzenie, dajcie proszę zaproszenie."" Fajera

A teraz na poważnie:
Bardzo chciałbym pojechać na Fun Day ze względu na to, że konsolami jaram się od małego, a Xbox360 posiadam już od ponad 3lat.Udzielam się na forum XBOX ONLINE.Więcej nie będę pisał i mam nadzieję: DO ZOBACZENIA NA XBOX FUN DAY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GT: Pychuuu
heemmm. Od czego by tu zacząć morze tak gdy miałem lat 14 wkroczyłem na zieloną ścieżkę MS krocze nią już dwa lata i powiem że jest świetnie. Kocham GH i RB gry które nigdy się nie znudzą. Jak gąbka chłonę wszystkie nowości ostatnio oszalałem na punkcie nowego rb i jego kontrolerów. Grywam również jak każdy w HALO (1, 2 pc) 3 (Halo mania) gears of war 1,2 i mirror''s edge. Dodam że był by to pierwszy zlot tego rodzaju w MOIM ŻYCIU i naprwade jestem nakręcony na ten wyjazd chociaż zdaje sobie sprawę że to kiepski argument ale plizz zaproście mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Z tej strony Gosek i chciałbym dziś przekonać was dlaczego to ja powinienem dostać zaproszenie na XFD 2010 !!

Na sam początek wspomnę, że konsole Xbox 360 od dnia premiery w Polsce i dnia dzisiejszego spełnia swoje zadanie, jest po prostu najlepsza (grałem u kumpla na PS3 i jakoś mnie nie przekonała).

Dobra, lecimy dalej.
Oto zdjęcie mojej kolekcji
http://img121.imageshack.us/i/dsc00757l2.jpg/
Niestety perkusja od GH już się nie zmieściła, ale większość jest.

Ale najważniejszy powód dlaczego chce pojechać na XFD, to nie to że jestem po prostu zapalonym graczem, ale sama atmosfera imprezy. Byłem rok temu w Wilkasach i było to najlepsze podsumowanie wakacji. Świetni ludzie, przyjemna atmosfera i hostessy. Brałem udział w turniejach oraz konkursach jakie tam się odbyły i może nie zajmowałem samych 1 miejsc to zabawa i rywalizacja były na poziomie. Dlatego chciałbym znów pojechać na XFD.

A i warto dodać że brałem udział także w imprezach Xbox Nights które były w Warszawie.

To już wszystko czym mógłbym was przekonać do przekazania mi zaproszenia na XFD 2010.
Pozdro i czekam na zaproszenie : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Ostatnio porównywałem oferty konsol (oczywiście Xbox), więc natknąłem się na informację o Xbox Fun Day. Pomyślałem, że taka impreza a mnie ma tam nie być??? Zacząłem już przygotowania na przyjęcie nowego Xbox''a.
http://chomikuj.pl/adam34689/Xbox -oto link
Mój cel to odkładanie każdej złotówki na gry. Na zlocie mam nadzieję, że zakosztuję Kinect''a. Może zmienię cel na ten kontroler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Ostatnio porównywałem oferty konsol (oczywiście Xbox), więc natknąłem się na informację o Xbox Fun Day. Pomyślałem, że taka impreza a mnie ma tam nie być??? Zacząłem już przygotowania na przyjęcie nowego Xbox''a.
http://chomikuj.pl/adam34689/Xbox -oto link
Mój cel to odkładanie każdej złotówki na gry. Na zlocie mam nadzieję, że zakosztuję Kinect''a. Może zmienię cel na ten kontroler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Ostatnio porównywałem oferty konsol (oczywiście Xbox), więc natknąłem się na informację o Xbox Fun Day. Pomyślałem, że taka impreza a mnie ma tam nie być??? Zacząłem już przygotowania na przyjęcie nowego Xbox''a.
http://chomikuj.pl/adam34689/Xbox -oto link
Mój cel to odkładanie każdej złotówki na gry. Na zlocie mam nadzieję, że zakosztuję Kinect''a. Może zmienię cel na ten kontroler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Witam
Ostatnio porównywałem oferty konsol (oczywiście Xbox), więc natknąłem się na informację o Xbox Fun Day. Pomyślałem, że taka impreza a mnie ma tam nie być??? Zacząłem już przygotowania na przyjęcie nowego Xbox''a.
http://chomikuj.pl/adam34689/Xbox -oto link
Mój cel to odkładanie każdej złotówki na gry. Na zlocie mam nadzieję, że zakosztuję Kinect''a. Może zmienię cel na ten kontroler.

Pozdrawiam, Adam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Ostatnio porównywałem oferty konsol (oczywiście Xbox), więc natknąłem się na informację o Xbox Fun Day. Pomyślałem, że taka impreza a mnie ma tam nie być??? Zacząłem już przygotowania na przyjęcie nowego Xbox''a.
http://chomikuj.pl/adam34689/Xbox -oto link
Mój cel to odkładanie każdej złotówki na gry. Na zlocie mam nadzieję, że zakosztuję Kinect''a. Może zmienię cel na ten kontroler.

Pozdrawiam, Adam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Ostatnio porównywałem oferty konsol (oczywiście Xbox), więc natknąłem się na informację o Xbox Fun Day. Pomyślałem, że taka impreza a mnie ma tam nie być??? Zacząłem już przygotowania na przyjęcie nowego Xbox''a.
http://chomikuj.pl/adam34689/Xbox -oto link
Mój cel to odkładanie każdej złotówki na gry. Na zlocie mam nadzieję, że zakosztuję Kinect''a. Może zmienię cel na ten kontroler.

Pozdrawiam, Adam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Ostatnio porównywałem oferty konsol (oczywiście Xbox), więc natknąłem się na informację o Xbox Fun Day. Pomyślałem, że taka impreza a mnie ma tam nie być??? Zacząłem już przygotowania na przyjęcie nowego Xbox''a.
http://chomikuj.pl/adam34689/Xbox -oto link
Mój cel to odkładanie każdej złotówki na gry. Na zlocie mam nadzieję, że zakosztuję Kinect''a. Może zmienię cel na ten kontroler.
Pozdrawiam, Adam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 19:23, adam34689 napisał:

Witam
Ostatnio porównywałem oferty konsol (oczywiście Xbox), więc natknąłem się na informację
o Xbox Fun Day. Pomyślałem, że taka impreza a mnie ma tam nie być??? Zacząłem już przygotowania
na przyjęcie nowego Xbox''a.
http://chomikuj.pl/adam34689/Xbox -oto link
Mój cel to odkładanie każdej złotówki na gry. Na zlocie mam nadzieję, że zakosztuję Kinect''a.
Może zmienię cel na ten kontroler.
Pozdrawiam, Adam

Panie Adamie, nic pan nie zdziałasz w spamie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zjawie sie na zlocie ponieważ mieszkam niecałe 500m od niego ;p
xboxa mam 6 lat sam urządzam wiele spotkan z kumplami i gramy najczęściej w gry soprtowe typu fifa, chętnie bym przyszedł na taki zlot zobaczył sobie jak tam grają profesionaliści no i pograł z nimi xD
dziekuje za uwage i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na gram.pl jestem od ponad 4 lat. Niestety nie kupowałem u was sprzętu związanego z x360 bo jak ktoś wcześniej napisał wasze ceny są zbyt wygórowane. Owszem miałem kilka zamówień na PC i jestem z nich bardzo zadowolony ale na konsole są tańsze źródła i nie mówię tutaj o piractwie. Jako, że jestem tutaj od tak długiego czasu postanowiłem, że spróbuję was do siebie przekonać.

Witam,
Nazywam się Mateusz i mieszkam w Zawierciu, a więc do miejsca gdzie tego roku będzie się odbywał "zlot" miłośników jakże cudownej konsoli x360 mam dosłownie rzut beretem :).
Od dnia kiedy kupiłem swoją czarnulkę 120gb, wiedziałem, że to będzie piękna i owocująca przyjaźń. Zawsze kiedy ją włączam widzę te jej zielone oczka pięknie się uśmiechające do mnie i te jej pomruki gdy trzymam pada w ręku. Wiem że to lubi xD. Dobra a teraz całkiem poważnie ;]. Od jakichś dwóch lat posiadam tą konsole i mniej więcej od tego czasu chciałem wsiąść udział w takiej imprezie, niestety nie pozwalał na to wiek i odległości pomiędzy miastami. Dodatkowo bardzo chciałbym zagościć w ostańcu :). Byłem już na wielu imprezach na tym obiekcie i wszystkie się kończyły dobrą zabawą także i z tą Bedzie tak samo :).Dlaczego ja?
Ponieważ:
- zamierzam wygrać konkurs forza 3 i call of duty także nie róbcie sobie nadziei :) (no może przesadziłem z tym wygrywaniem :P ale na pewno wystartuje i będę dobrze się bawił)
- jestem bardzo towarzyską osobą i lubię nawiązywać nowe znajomości.
- oczywiście jestem posiadaczem owej konsoli i wielkim fanem tej platformy.
- chciałbym pięknie podsumować tegoroczne wakacje i dobrze się bawić
- wiadomo, chciałbym poznać wiele osób ze sceny xboxowej. ( może nawet uda się porozmawiać i uścisnąć dłoń).

Codziennie gdy włączam konsolkę staje się innym człowiekiem a poniżej coś dla redakcji ode mnie :). Miłego czytania i wielu uśmiechów na twarzach. Pozdrawiam.
W poniedziałki, w poniedziałki strzelam bramki na ... mistrzostwach świata
A we wtorki, a we wtorki biję w worki i ... nokautuje.
Za to w środy, za to w środy strzelam w głowy i ... morduje.
No a w czwartek, no a w czwartek jestem sobą bo ... już nie ogarniam :P
W piątek, w piątek koncertuje razem z ... Bitelsami.
A w sobotę, a w sobotę królem świata i ... jeszcze trochę.
Ale za to w niedziele, ale za to w niedziele konsola odpoczywa :D

Wczoraj wymieniłem moją starą poczciwą czarnowłosą na nowiutką czarnule 250gb wifi. Tak mowa o xbox 360 slim. oto fotka http://img826.imageshack.us/img826/1373/img0016.jpg :). Polecam wifi to naprawdę super sprawa, nie trzeba targać kabla przez pół domu żeby pograć online ;].

Gamertag: SmokeGrabarz
bless

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować